0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba bayanlar evlendikten 1 ay sonra hamile kaldim 6ci ayımda eşimin telefonunda bi kızla yazışırken yakaladım tabiki sinirden aglamadan erken doğum başladı allahtan 9 aya kadar durdurmayi başardılar tabiki hastanelerde delik deşik hergun serum yedim şuan kızım 22 aylık zor süreçten geçtim 6 aylık gelin olduğum halde aldatildigimami üzüleyim karnimdaki bebegimi üzüleyim öyle böyle derken zaman geçti ama eşim dışarı çıkmak istediği zaman hep içimi kemiriyor kafayı yiyecek gibi oluyorum acaba evliliğim hep acabalarlami geccek ne yapmam gerekiyor bu olayı atlata bilirmiyim bu durumu kimseye anlatamadigimdan size dökmek istedim içimi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maaleswf canim insan bir kez ihanet gördümu acabalarla gecer ömrü 
(2 puan) tarafından
Ya ömür boyu acaba cekcem yada birgün noktayı koycam böyle yaşamam çünkü çok kötü bi durum
tarafından
Eşin nasıl canım yani sana karsi ilgili mi seni kaybetmekten korkuyormu güvenini kazanmak icin cabaliyor mu bunlar onrmli cunku
(2 puan) tarafından
Işten eve geliyor kızlarıyla oynuyor sonra elinde telefon hespalarinda takiliyor öyle ilgi alaka yok ne çabası var ne başka biseyi
tarafından
Canım bu telefonla ilgilenme sorunu her evde var nerdeyse ne anliyorlar onu da anlsmis degilim inşaallah Rabbim şaşırtmasın
(2 puan) tarafından
Amin inşallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin soz verdiyse guven baska caren yok
(2 puan) tarafından
Verdi söz de evdeyken zati bi gram aklıma gelmiyor ama dışarı cikcam diyince acaba dogrumu soluyor nereye gidicek şüpheleri geliyor aklıma hemen
tarafından
Bosanmayi dusunmuyorsan guvenmek zorundasin ne derdi varda daha 6.aydan aldatmis
(2 puan) tarafından
Ne düşüneceğimi şaşırıyorum işin kötü yanı seviyorumda çıkmazdayım ne yapcam bilmiyorum allahima sığındım hayırlısını nasip etsin :( zoruma gidende o 6 aylık evliyiz severek evlendik neden boylr bise yaptı anlamıyorum
tarafından
hic ama hic yuz verme seni elde ettiginden yapmistir.
Hif yuz verme bak cok mutlu olursunuz
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evliligini devam ettireceksen guvenmeye calismalisin ama erkekleride basi bos birakmaya gelmiyor ahh nefislerinin kurbani oluyorlar hep.iste esimle 4 yil sevgiliydik 2 yildirda evliyiz ama hicbiseyini gormedigim halde bazen bana bile geliyir o guvensizlik disari ciktigi zaman arar mesaj atar sureklide halbuki 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Boşanmak kolay deyil ama elinde maddi durumun varsa sıkıntı çekmiyeceksen durma orda... Ömür geçmiyir hep diken üste... O dikenler bir bir kalbine batıyor insanın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 377 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 331 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Busemmmnaz (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,045 soru

11,345,527 cevap

34,810 kullanıcı

...