0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Siz ailenize gidince orada kaldığınizda bir süre o süre zarfında ev işi yapar mı? 

Yoksa savaş alanı gibi mi bulursunuz geri dönünce evi :D?

Sağ olsun yapar benim eşim işten fırsat buldukça

Ev tertemiz dir hep bulaşık olmaz mutfakta geçen görüntülü konuşurken ddm evi gösterirmisij gösterdi birşey bulamdm:))

Biraz öncede evi balkonlara varana kadar temizlemiş Allah razı olsun

Yapabilirse eğer mutfak dolaplarınin dışını da silmesini rica ettim tamm dedi silmese bile tsmm demesi yetti zaten

24 Cevaplar

+1 oy
(144 puan) tarafından
Yapar Allah razı olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Aslaaaaa yapmaz:ermm:

0 oy
tarafından

Oooh maşallah kız dilini ısır nazar değecek :D

Benim adam yapmaz ama sağolsun altınınüstüne getirmez dağıtmazda sadece kirli sepeti yığılır okadar <3:D

0 oy
(31 puan) tarafından
Nazar değer kız heryerde söyleme  masallah 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Evi temizlemez ama kirletmezde. Lavabolar kirli olur birde yerler silinmediği için biraz toz olur onun dışında yerde kırıntı dahi olmaz. Bulaşıkları da mecbur yıkıyor. 

Gerçi annemler dibimde uzun süreliğine kalmam ama iki kere annemlerle şehir dılına çıkmıştım temiz bırakmıştı
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Mutfakta bulaşık falan bırakmaz kendisi de yemek yiyor orda diye ☺️ onun dışında eğer pisse yeri de süpürür ama çamaşır falan islerin girmez :D
0 oy
tarafından

Her tarafı sil düzen eder Sağ olsun :D kendisi titizdir aşırı derecede dayanamaz dağınık bile.olsa 

0 oy
(6,204 puan) tarafından
Benim ki yapiyo.Daha önce hastanede çalışınca bekar evinde kalıyordu o yüzden rahat onun icin
0 oy
(1,015 puan) tarafından

Yapar valla tertemiz eder evi sağolsun. <3

0 oy
(48,364 puan) tarafından
evimiz cok yakin annemde kalmiyorum evde nornalde yardim ediyo su sıralar cani isterse ediyo
0 oy
(391 puan) tarafından
Yapar :) aileme gitmesem de yapar evde her işi hiç gocunmaz
(3,770 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden maşallah:)

Benim kide yapar bana çok karışir karı gibi bende fazla titiz çünkü:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Temizler, kendisi dağınık  biri de değildir. Bu zaten eşler arasında olması gereken birşey. Aynı ev paylasiliyorsa iki tarafta yapacak. Abartılacak bir durum değil yani :D
(3,770 puan) tarafından
Yani abartlck birşey demedm ztn:), basit bir soruydu;)
(7,118 puan) tarafından
Genel anlamda yazdım canım zaten.  Olmasi gerekenleri yapıyorlar:)
(3,770 puan) tarafından
Aynen canısı
0 oy
tarafından
Hahah. Öyle bir durum olamaz çünkü eşim asla kalmaya göndermez beni aileme :D
(3,770 puan) tarafından
:) neden cnmm?
Ben eşimiz glmezdm ben isterdim onunla gelip gitmek özellikle ama kızımdan sonra mecburiyetdn kliorm artık ypack birşey yok 3ayi bulacak kldgm :)
0 oy
tarafından
Valla benimki ev toplamayim diye evde yemek bile yemez gider dışarda yer yapmaz ama ben korona olduğumda yaptı temizlik falan değilde gene bisyler yaptı 
(3,770 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın
tarafından
Geçti kuzum şükür de kalp çarpıntısı yaptı bende o geçmedi 3 4 aydır
(3,770 puan) tarafından
Şükürler olsun cnm geçmesine sevindim ama çok dikkatli olman lazım artık senin korktmak amaçlı demiyorum yanlış anlama ama ikinci kez yakalanmmm lazm
tarafından
Aynen ya ben çok ağır geçirdim bidaha aynı şeyleri asla yaşamak istemiyorum çocuğumdan 20 gün ayrı kalmak beni çok yıprattı çok üzdü çok panik birisi oldum tekrar olcak diye şimdi bide tekrar çocuk istiyorum hamileyken bulaşırsa bebeğe bişey olurmu diye bebek yapmak bile şuan çok istememe rağmen eşime bidaha düşünsek mi diye soruyorum oda olacağı varsa olur Allah büyük diyor ama bakalım rabbim neler gösterecek daha
(3,770 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre versin inşallah canisi ama.ikjnvi çocuk için zor bir zaman
0 oy
tarafından
Bacı abim ameliyat oldu Ankara'dan Antalya'ya geçtim 1 haftalığına. Eşime dedim evi bıraktığım gibi bulmak istiyorum diye. Döndüğümde gerçekten bıraktığım gibi buldum eşimden umudum hiiiiiç yoktu iş kıyafetlerini bile yıkamış ütülemiş helal lan sana kereta dedim hatta :D bekar hayatı gördük heralde o kadar da degil dedi :D amaaa evlisiiiin dedim :D
(3,770 puan) tarafından
Hahaha çok tatlısnz yaaa :) masallah size canisi ❤️
tarafından
Biz kanka arkadaş eş birbirimize dost herşey var bizde ya öyle canım cicim çok olmaz amma makara geçiyoruz ama :D yoksa evlilik Bayar gııııı :D
(3,770 puan) tarafından
Aynen canım :) 5sene oldu evleneli hala çok sever beni
tarafından
Rabbim daim etsin kuzum :))
(3,770 puan) tarafından
Amin inşallah bitanem
0 oy
(6,734 puan) tarafından

:D Dün akşam geldim anacımın yanına<3 10 gün kafam dinlensin biraz ya.. Eşim dağınık değil şükürler olsun.. :woot: Allahim herkesi kavuştursun inşalah ailesine... 

0 oy
tarafından
Eşim olmadan ailemde kalmam ailemde kalırsam eşim de kalır o yüzden savaş alanına dönmez evim
(3,770 puan) tarafından
Bendede öyleydi önceden hatta eşim bana şaşırrdi ailene gidiyorsun yabancı insanlar değiller neden aglion derdi
Ama bir kızımız var ve onun için sorumluluklrm var
tarafından
Benim eşim izin vermez benden dolayı değil canım bensiz ne kendi ailesinde uyur nede beni aileme gönderir
(3,770 puan) tarafından
Yok okdrina ben gelemm yaa hersyin fazlası beni sıkar
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Ailemin yanına gittiğimde 1 buçuk ay kalmıştım. Evi siler süpürürdü ütüsünü bulasigini çamaşırını yikar asardı. Aile apartmanında olmamıza rağmen kimsenin yapmasını istemedi kendim hallederim dedi:)

(3,770 puan) tarafından
Maşallah suhanallah eşine Allah razı olsun ♥️
Ben geleli 3ayi bulacak snrm şuan aileme
0 oy
tarafından
Ben anneme gidince esimde gelir kalır benimle ayrı gayri olmaz o yüzden evi nasil biraktiysam oyle bulurum☺
0 oy
tarafından
Anneme gitmeme gerek kalmadan eşim evde iş yapar zaten siler supurur cam siler bulaşık yikar bu evde tek basima yaşamıyorm ben 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,109 göst.
0 oy
8 cevap 162 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde Simayyy (1,770 puan) tarafından soruldu