0 oy
346 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (514 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ozur dilerim nisanmi bu

8 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Evet hafif kanlı akıntı nisan oluyor canm kaç haftalıksnn?
(1,794 puan) tarafından
Canm nisan geldikten sonra doğum yakın demek kimi 24 saat içinde kimi aynı gün kimi 3 gün sonra doğum yapyr takip et sancı gelir su gelir hastaneye o zaman git sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim ❣️
(514 puan) tarafından
Allah razi olsun 2 gundur hastanedeydim 3 kere muayene oldu alttan ondan geldi heraldi erken degilmi ki acaba 4 yilin sonunda oldu cok dua et nolur
(1,794 puan) tarafından
Yok canm erken değil 36 hafta ve üstü doğumlar normal , inşallah kilosu yerindedir doğduğunda da bı sıkıntı yaşanmaz yani başında olur bebeğin ♥️ ben 36 da sezeryan ile aldım kızımi 14 gün önce kucağıma oğlum da 35 de doğdu ☺️
(514 puan) tarafından
Allah anali babali buyutsun:) perswmbe  gittigimde 3100 gram denildi. Aciklik var 1 cm suni verelip 3 gunde dogum yaptiralim dedi korktum bende istememistim dunde bebegin hareketlerini 4 saat hissetmeyince gitmstim:)
(1,794 puan) tarafından
Amin canm seninkini de inşallah ♥️ kilosu gayet iyi evde egzersiz yap squat yap , merdiven varsa in çık kendini çok yormadan temizlik yap hatta yerleri havlu ile çömelerek sil ilişkiyi de öneriyorlar açıklık olması için ama o size kalmış bir avazda kurtulursun inşallah ❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet nisan bu geri sayım başladı 
(514 puan) tarafından
Ne zaman olur ki acaba
tarafından
Herkese göre  değişir 1 haftada 10 gün içerisinde doğum yapabilirsin canim egzersizler yap doğumunu kolaylaştırır
(514 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim sen dogum yaptin mis nasil bisey
tarafından
Ben 3 tane doğum yaptim canin mecburi sezaryan oldum ilkinde bendede oldu 1 hafta sonra acil sezaryan oldum benim bebeğim kilolu açılma yoktu diye
(514 puan) tarafından
Allah anali babali buyutsun :)
0 oy
tarafından
Benim nişanim aynı düşük gibiydi. Sanki bebek düşürmusum gibi
(514 puan) tarafından
O nasildi
tarafından
Koyu kanlı birseydi.
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bı hastaneye git çünkü Sancin olmayabilir.Acilma var mı yok mu bakılması gerekiyor
(514 puan) tarafından
Gece gitmistik 2 parmak aciklik var denildi
0 oy
tarafından
Nisanın gelmiş canım ama hemen doğum yapacaksın anlamına gelmez ama yanında birisi olsun banyo yap biraz sıcak suyun altında dur temizlen çantanın falan hazırla bekle evde gitme hemen biraz bisyler ye aç durma sakın uyu hatta ama yanında birileri olsun mutlaka sancin gelirse git hemen hastaneye uzaksan hastaneye suyun gelirse de git canım sağlıkla al kucağına isallah
0 oy
tarafından
Canim post yukarı cıksın bilmiyorum 
0 oy
(118,989 puan) tarafından
Aynen nisan hayirlisiyla rabbim bi avazda kurtarsin insaallah
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Nisan canim bu simdiden hayirli dogumlar saglikla kucagina al. Nisan geldi diye hemen dogumun olcak diye bisey yok , benim nisan geldikten 1 bucuk gun sonra dogumum oldu , yaninda bri bulunsun mutlaka. Bol bol yürüyüş yap evin icinde comel kalk sicak dus al suyu beline tut

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 310 göst.
19 Ağustos 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 832 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Eda3434 (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Qeniyevler_2412 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.