0 oy
743 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Kızlar geçen aylarda hastaneye gitmiştim göğsümde ağrı sızı hissediyodum diye gitmeden randevu aldım zaten zor randevu alınıyo randevu alırken doktor seçimi yaptığımda bayan doktor yoktu erkek oldu neyse hastaneye gitmeden eşim bana sordu doktorun bayanmı diye bende ne farkeder doktor doktordur erkek bayan olmasının ne önemi var dedim baktım bağırdı çağırdı erkek olamaz erkekse gitmiceksin dedi bende o an yalan söylemek zorunda kaldım bayan dedim neyse gittim hastaneye doktor muayene etmek istedi bende hemşire hanım baksa olurmu hocam dedim hayır benim muayene etmem lazım dedi neyse baktı sertlik varmı diye kitle açısından şüpheleniyodum sonra ultrasona yönlendirdi gittim randevu aldım ultrasonda ama gidemedim kız kardeşim hastalandı sonrada randevu alamadım zaten öyle kaldı ama gitcem tabi yine ama bayan doktor olması açısından çünkü yalan söylemek istemiyorum yalancının mumu yatsıya kadar gerçekten er yada geç çıkıyo ortaya çünkü dün akşam yatak odasında doktorun adı geçtiği ultrasona yönlendirilen kağıdı gördü eşim ve bana sordu bende söyledim sinirlendi sen çok değişmişsin eskiden bana hiçbi konuda asla yalan söylemezdin dedi ve kızdı küstü sabahta öperek gitti işe sizde haklımı? haksızmı?

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin prostat veya farklı bisey icin bayan doktora gittiğini düşün benfe istemezdim eşinin özel bir durumunda bayan doktora gitmesini
(260 puan) tarafından
Açıkcası benim için sorun olmazdı çünkü sonuçta bi doktor yani
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Yalan söylemeseydin ama sağlık bu yani artık randevu bulmakta zorlaştı ya 
(260 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Haksız tabiki doktor doktordur cinsiyet ayrımcılığı da ne demek ya 
(260 puan) tarafından
Ne desem anlamıyor bu bi kıskançlık değil yani saçmalık
0 oy
tarafından
Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya ne demek erkek doktor bakamaz diye gerçekten hâlâ öyle insanlar var mı diye düşünüyor insan ne var yani erkek olsa Allah razı olsun onlardan görevlerini yapıyorlar onlar olmazsa ne olacak hayret bişey gerçekten bazı aile anlayışlarına göre kız çocukları okutulmaz ama bi hastaneye gidildiği zaman da karımı, kızımı kadın doktor muayne etsin derler Allah akıl versin gerçekten çok üzülüyorum böyle insanlara çağ atlayamayanlara:(
(260 puan) tarafından
Evet çok doğru
tarafından
Takma kuzum kafana sen yanlış bir şey yapmamışsın bir daha yalan söyleme olsun bitsin
(260 puan) tarafından
Bir daha ne olursa olsun yalan söylemem zaten tövbe :)
tarafından
Söyleme aşkım eşin için değil kendin için söyleme Allah için :)
(260 puan) tarafından
Evet haklısın :) kırk yılda bi yalan söyledim onuda beceremedim zaten ama iyikide çıktı ortaya kurtulmuş oldum :D
0 oy
(1,939 puan) tarafından
O doktorların oralara bakmak umrunda bile değildir günde kaç hastayi muayene ediyorlar kocanın düşüncesi yanlış illa bayan olmak zorunda da diye bish yok yani surekli bayan doktor nerden bulalim
(260 puan) tarafından
Tabiki umurlarında değil onlar doktorlar ama gelde anlat işte bayan doktor yoksa gitme dedi yani bana ne diyebilirim ki ben daha ona
0 oy
(124 puan) tarafından
Benim kadin dogum doktorum takipli oldugum erkek ve bunu esim bilir ne yani doktor ne yapacak doktorun erkek olmasa bile dogum sirasinda erkek oluyor mutlaka ameliyathanede gerek yok boyle seylere konu saglik olmasa hadi neyse ama sende ne olursa olsun yalan soyleme cunku kotu birsey yapmiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 671 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...