0 oy
741 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Kızlar geçen aylarda hastaneye gitmiştim göğsümde ağrı sızı hissediyodum diye gitmeden randevu aldım zaten zor randevu alınıyo randevu alırken doktor seçimi yaptığımda bayan doktor yoktu erkek oldu neyse hastaneye gitmeden eşim bana sordu doktorun bayanmı diye bende ne farkeder doktor doktordur erkek bayan olmasının ne önemi var dedim baktım bağırdı çağırdı erkek olamaz erkekse gitmiceksin dedi bende o an yalan söylemek zorunda kaldım bayan dedim neyse gittim hastaneye doktor muayene etmek istedi bende hemşire hanım baksa olurmu hocam dedim hayır benim muayene etmem lazım dedi neyse baktı sertlik varmı diye kitle açısından şüpheleniyodum sonra ultrasona yönlendirdi gittim randevu aldım ultrasonda ama gidemedim kız kardeşim hastalandı sonrada randevu alamadım zaten öyle kaldı ama gitcem tabi yine ama bayan doktor olması açısından çünkü yalan söylemek istemiyorum yalancının mumu yatsıya kadar gerçekten er yada geç çıkıyo ortaya çünkü dün akşam yatak odasında doktorun adı geçtiği ultrasona yönlendirilen kağıdı gördü eşim ve bana sordu bende söyledim sinirlendi sen çok değişmişsin eskiden bana hiçbi konuda asla yalan söylemezdin dedi ve kızdı küstü sabahta öperek gitti işe sizde haklımı? haksızmı?

26 Cevaplar

+3 oy
(6,203 puan) tarafından
Allah eşine akıl vrrsin.Esin hastaneye gidince erkek hemşire ministiyor?Doktor da seni bekliyo gelsin göğsünü acsinda elliyim.Tovbe tovbe
(260 puan) tarafından
:D aynen Allah akıl fikir versin.
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yalan söylediğin için haklı 
(260 puan) tarafından
Doktorun illa bayan olmasını istiyo bu konuda da haklımı sence? Bana sorduğunda doktorun bayan olabilir benim için hiç önemi yok sana kızmamda karışmamda sonuçta doktor dedim benim açımdan önemli dedi doktorun cinsiyeti ee ben doğum yaptığımda en iyi doktoru seçmiştik özel hastaneden ve üstelik erkekti dedim o başka dedi saçmalık bu yani eşimin yaptığı
(4,853 puan) tarafından
Hayir tabi ki de o konuda sana katılıyorum benim esimde oyle özellikle kadin dogum doktoru olarak illa bayan olacak diyor ama bazen öyle an oluyor ki mecbur kalıyorsun doktor da erkek oluyor eee napcan sağlıktan önemli değil ama anlamak istemiyorlar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Öperek gittiyse sorun yok işte, ama bence yalan söyleme o söylese eminim hoşuna gitmezdi
(260 puan) tarafından
Tabi hoşuma gitmezdi benim hatam belli zaten ben haksızım yani suçumu biliyorum benim sormak istediğim o haklımı doktordan cinsiyet seçimi yapması
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yani esin hakli yalan soylemissin 

Ama buda saglik yani esinde biraz abartmis

(260 puan) tarafından
Evet eşim o konuda haklı özürde diliycem bugün ondan ama onun benim için doktor cinsiyet seçimi yapması bana göre çok saçma yani zaten doktorumun bayan olmasını isterdim ben ama bundan benim rahatsızlık çekmem lazım onun değil ben ona karışmam bu konuda asla
(27,352 puan) tarafından
Ama esin o senin kiskanmis demekki
0 oy
(2,443 puan) tarafından
benim de dogum sonrasi gogus yaralarim oldu drvlette de erkek doktor vardi ozelde de erkek doktor vardi ikisine de erkege gittim eşim hayatta yadirgamaz saglik bu her seyden onemli der doguma da erkek anestezi uzmanlari giriyor ona ne dicekler cok sacma zaten mecbur olmasan gitmezsin ya da parasini vercek ozel doktora gosterceksin
(260 puan) tarafından
Doğumuma giren doktorumda erkekti benim bunu hiç sorun etmedi şimdi böyle yapması tuhafıma gitti
(2,443 puan) tarafından
garip gerćekten tabiki eşin yalan konusunda haklı ama seni o mecbur etmiş yalan söylemeye bence biraz
0 oy
(76 puan) tarafından
Ne saçmalık eşinin yaptı doktor doktordur biz keyfimizden gitmiyoruz doktorda keyfinden bakmıyor şu bi gerçek bayandan daha çok erkek doktor ıyi anlıyor 
(260 puan) tarafından
Yani rahatlık açısından bende doktorumun bayan olmasını isterdim ama eşimin illa bayan olcak yoksa gitmiceksin demesi benim hakkımda sağlığımın açısından onun böyle bi şart koyması beni dellendirdi yarın bigün çok acil bi duruma düşsem o zamandamı doktorumun bayan yada erkek olmasına bakıcan dedim he dedi bende sen kafayı yemişsin ama bana karışamazsın ben senin eşinim bedenimin sahibi değilsin dedim bedenimin sahibi benim dedim bundan ben sorumluyum dedim
(76 puan) tarafından
Haklisin cnm doğumda sadece bayan doktor olmayacak sonuçta illaki erkek doktorda olacak
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Yalana gerek yok cidden ufakta olsa yalan cikar ortaya kizarsa doğruya kizsin
(260 puan) tarafından
Haklısın çok haklısın ondan daha çok ben haksızım bu durumda ama beni mecbur bıraktı demiycem çünkü benimde onu kısıtladığım durumda onun bana yalan söylemesi benim hiç hoşuma gitmezdi bu konuda çok haksızım biliyorum ama o da haksız doktor cinsiyet seçimi yapması açısından
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yalan konusu ewe ama saglik bu zihniyeti kotu benim dogum doktorum erkekti benim esimde cok kiskanc ama saglikta problem etmez yani 
(260 puan) tarafından
Evet yalan konusunda haklı eşim ve benimde doğum doktorum erkekti sorun etmedi şimdi bunu sorun etmesi dengesizlik olmuyomu sence?
(6,053 puan) tarafından
Dengesizligin daniskasi
0 oy
(48,693 puan) tarafından
esine baska konuda yalan soylesen hakli olurda seni yalan soylemek zorunda bırakmış kendisi doktora giderken bayanmi erkek mi diye dikkat ediyor mu ki 
(260 puan) tarafından
Ne olursa olsun yalan söylememem gerekiyordu bu konuda o haklı ama doktorun illa bayan olacak demesi açısından haksız diye düşünüyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yalan soylemeseydin keske o biraz olmamis ama doktorunda erkegi kadini olmaz o yonden de o haksiz neyse operek gitmiş ise sonucta demekki bir problem yok 
(260 puan) tarafından
Küs olsa bile öperek gider işe o yani işten gelince yine trip atmaya surat yapmaya devam eder :D ama özür diliycem yalan söylediğim için
0 oy
tarafından
Keşke yalan söylemeseydin 
(260 puan) tarafından
Bir daha asla söylemem zaten bu bana bi ders oldu hemen yalanım ortaya çıktı :D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yalan söylemeye karşıyım ama oda soylettirmese idi o zaman orda senin sağlığın söz konusu bayan doktor yok ise yok ne olacak sen git hayatım sağlığın önemli bı şey çıkmasın da diyeceğine bağırır cagirir Ve ağrın varsa da gitmen lazım tabiki yalan söyleme ama bu kadar da saçmalamasin
(260 puan) tarafından
Bazen çok dengesizlik ve düşüncesizlik yapıyo
(12,777 puan) tarafından
Yalan söylemen doğru  değil ama mecbur bırakıyor demekki
0 oy
(505 puan) tarafından
Bnde gogsumde sertlikle gittim erkekti bakti ulrasona yolladi oda erkekti bayan yok napalim sagligmizdanmi olalim esim sordu napim bayani nerden bulum dedim mastit enfeksyon olnusum ihmal etme 36 hafyayim hala sislik var
(260 puan) tarafından
Mastit enfeksiyon nasıl oluyo tam olarak göğsün neresinde vardı o sertlik ?
(505 puan) tarafından
[Sag gogsumde cnm ortasinda tas gibi bi sislik ultraso da cikti
0 oy
tarafından
Seni yalan söylemek mecburiyetinde bıraktığı için eşin haksiz bence 
(260 puan) tarafından
Şahsen eşimin bana onu mecbur bıraktığım bi konuda yalan söylemesini hiç istemezdim yani yalan konusunda ben haksızım bence ama onun da haksız olduğu durum var yani
tarafından
Ben senin iyi niyetle aranız bozulmasın diye beyaz yalan söylediğini düşünüyorum. Doktorla hasta arasında ayıp olmaz. Eşin kıskanç demekki yaptıgı yanlış ben öyle düşünüyorum canım
(260 puan) tarafından
Düşüncen için çok teşekkür ederim canım :) bişey diyimmi eşim kıskançmı değilmi inan anlayamıyorum çünkü çok dengesiz hareketleri var bi gün şuraya gitme der ertesi gün git der bu huyuna deli oluyorum bende
tarafından
Değişik bi insanmış cidden :) belkide pişman oluyordur üzülüyordur sonra git diyordur bilemedim. Erkeklerin var öyle dengesizlikler malesef
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Esine yalan soyledigin icin hakli ama esinin erkek veya kadin olarak doktor ayrimi yapmasi yobazliktan baska birsey degil 
(260 puan) tarafından
Aynen bencede
0 oy
(588 puan) tarafından
Yıl olmuş 2020...
(260 puan) tarafından
Onun kafa ilerlememiş cnm bazı konularda
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle erkek doktora karşı. Ama yalan söylemişsin yanlış tabi... az bile kızmış benim eşim olsa kıyameti koparır
(260 puan) tarafından
Onun öyle bi cesareti olamaz sadece bana bağırmaya kızmaya hakkı var şiddetli bi şekilde de değil uyarma olarak sadece onun dışında karışamaz karışırsa mahkemede yada karakolda devam eder sorunumuz :D
0 oy
(567 puan) tarafından
Bende hidiyorum alti auda bir muayene oluyorum erkek dr bakiyor ilk basta tihaf geliyor ama dr sonucta 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kendin diyorsun yalancının mumu yatsıya kadar diye keske deseydin adam hakli sen olsan ne yapardın bide öyle düşün 
(260 puan) tarafından
Evet o konuda çok haklı biliyorum
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Sorduğun soruda eşin haksız tabiki doktor ayrımı yapması konusunda mecbur kalmış yalan söylemişsin ama dediğin gibi yalancının mumu yatsıya kadar yanıyor,neyse ki öperek gitmiş işe ne güzel sorun yok demek ki 
(260 puan) tarafından
Sorun işten gelince başlıyor :) trip atıyor surat yapıyor konuşmuyor .d

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 670 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
0 oy
7 cevap 130 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,456 cevap

34,870 kullanıcı

...