0 oy
1,015 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından

Allah sabır versin her gün her gün sabahtan gece yarısına kadar çocuk sesi yetmiyomuş gibi bide dedikoducu karıların sesi kafam kaldırmıyo artık bebeğim uyuyamıyo o uyuyamayınca haliyle bende uyuyamıyorum sesten  napıcam yaaa polise şikayet etsem ilgilenirlermi bi çaresi yokmu Allah için birisi söylesin yaz boyunca böyle devam ederse şizofreni olcam kapı pencere kapatıp evde sıcaktan boğuluyorum ses gelmesin diye terlemekten alarji olcam cidden yapılabilcek bişey yokmu bilen söylesinnnn :'(  

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tuhaf bende bayılırım halbuki yazın geldiğini belli eder bunlar :))
tarafından
Bilelimde taşınan falan olmasın oraya :D
(393 puan) tarafından
Ay evet bilin bilin gelmeyin buralara :D
tarafından
:D senin olsun gelmeyiz
(393 puan) tarafından
İnşallah  bende kurtulurum burdan :D
tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyar cnm baktın anlamıyor şikayet et bizim üst komşu da öyle bir müzik dinler snaki evin içinde konser veriyorlar gittim uyardım devam etseydi şikayet edicektim 
(393 puan) tarafından
Ohoo binlerce kez uyarıldı herkes tarafından ama nafilee
0 oy
(404 puan) tarafından
Bizdede var ayni sorun gecenin 2sinde son ses muzik aciyor geriz ekalılar bagira bagira konusmalar biseler birgün giricez birbirimize de bakalim hangi cinnet anima denk gelecek 
(393 puan) tarafından
Ben hep cinnet geçiriyom eşim zor tutuyo beni
0 oy
tarafından
Aynı şeyi yaşıyorum canım valla. Gece 3 e kadar kapıda manyak gibi bağırıp dedikodu yapıyorlar kocaları onlardan beter. Eşim polisi aradı polis geldi ama ne fayda kadın ordan bağırıyor polisten korksak bu saate kadar durmayız diye. 
(393 puan) tarafından
Poliside şikayet edemiyozmu acaba sözde polisler hiç ilgilenmiyolar  napcaz yaa
tarafından
Edebilirsin cnm. Biz ettik ama fayda etmedi polis geldi komşu rahatsız oluyor sessiz olun dedi ve gitti.
(393 puan) tarafından
Keşke şunada bi ceza falan çıksaydı
0 oy
(442 puan) tarafından
Bizim mahallede öyle bazen çok sinir oluyorum ama yapacak bisey yok gibi insanlar bazı şeyleri abartiuorlsr tamam çoluk çocuk oynar oturur muhabbet edersin ama bütün mahalleye duyurmana gerek yok
(393 puan) tarafından
Valla şu saat olmuş sesten geçilmiyo bela okumak istemiuom düşüncesiz pisliklet alıp çocuklarınıda eve girmiyolar millet rahatsız olcak demiyolar
(442 puan) tarafından
Bide bizim yakinimzda kocaman Mihrapli  parkı var oraya gitseler kafamkz rahatlar ama maalesef geç saatlere kadar balkonda bağıra bağıra konuşmalar sokakta oturmaları bitmiyor
(393 puan) tarafından
Oturmalarına lafım yok bari gece girin evinize millet rahat etsin saatlerce ne anlıyosunuz
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Karakolu arayın bekçiler mudehale eder.. ama yine yaparlar..
(3,187 puan) tarafından
O ben değilim  az önce kapimda 12 adet ekip arabası vardı.. mevzu neyse toplayıp götürdüler herkesi
(393 puan) tarafından
Ay keşke deseydin bizim buraya uğrayıp kapıdakileride toplayıp götürselerdi :)
(3,187 puan) tarafından
:D aman Allah korusun.. rabbim onlarında yardımcısı olsun
(393 puan) tarafından
Vaaa
E ben :D
(3,187 puan) tarafından
Seninde senindeee :))
0 oy
tarafından

valla ben zemin katta oturuyorum camı acmaya korkuyorum bazen oglan uyanacak diye yapacak bisey yok malesef ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin yuksek katta bu sorunlar yok dua edelim yuksek bir katta ev versin Rabbim <3

(393 puan) tarafından
Burda evler 4 kat bende 4. Katta oturuyorum :/ isteyen herkese versin inşallah amin
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Zabıtayı ara canim ceza yazıyor 
(393 puan) tarafından
Gerçektenmii ay ararım o zaman
(5,938 puan) tarafından
Gecen hafta karsi bina şikayet etti zabitaya onlarda para cezesi kesti
(393 puan) tarafından
İyimiş valla denemek lazım
0 oy
(845 puan) tarafından
Malesef bizde de var gece 1 2 lerde kahkaha seslerine uyanıyoruz 
(393 puan) tarafından
Nasıl düşüncesizler ya
(845 puan) tarafından
Aynen birde toplaşıp gulusuyolar 10 kişi falan deli oluyoruz evde sesleri olduğu gibi geliyo
(393 puan) tarafından
Ben artık şansımı deniycem polis zabıta ne varsa arıycam dökcem kapıya olmıycak yoksa
(845 puan) tarafından
Öyle tabi en güzeli o başka çare yok yada bir kere uyar baktin aynılar öyle şikayet et
(393 puan) tarafından
Çok uyarıldılar ama fayda etmedi aynılar evin içinde bile bağırarak konuşuyolar resmen
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ay bizim mahallede öyle ya çok saygısızlar kadın gecenin 3 ünde pat pat vyra vura çamaşır asıyo mahalle inliyo . Biz bi mahalleden yürüyerek gecerken fısıltıyla konuşurduk insanlar rahatsız olmasın diye.. Polisin bişey yapacagını sanmıyorum 
(393 puan) tarafından
Gerçekten bizim gibi düşünceli insanlar çok az var polisde bişey yapmaz diye aramıyorum bende ama insan çaresiz kalıyo
0 oy
tarafından
Bizdede var suriyelier ayyy gıcık oluyorum ya resmen gece eğlencesi yapıyorlar 
(393 puan) tarafından
Ay hiç deme kendilerine yaptıkları bakımın çeyreğini evlerine yapsalar pırıl pırıl olurdu
tarafından
Kafa kesecem yazin internete izleyin bi nasil sinir oluyosunuz siz sinir gormemissiniz delirdim nankor iti izlerken. ** demek ite bile hakaret. Neyseki sinir disi edildi nankor ...
tarafından
Ayyy dur bakiyim
tarafından
Baktinmi. Suriyede kesemediler kafa buraya gelnce adam oldular
tarafından
Ayyy manyak izledim cnm
0 oy
tarafından
Çık balkona bağır canım biz çocukken öyle yaparlardı gider az ötede oynardık 
(393 puan) tarafından
Bende çocukken bağırırlardı evinize girin diye hatta annem derdi gir içeri millet rahatsız olmasın burda çocuklarınu eve alcaklarına kendileride çıkıyo dışarı ses yapıyo bağırsam da fayda etmez yüzsüzler
tarafından
Her yer öyle aslında yaz gelince çocuklar hep sokakta bide okullarda kapandı ya normaldir
(393 puan) tarafından
Ya canım zaten normal ona lafım yok benim ama gece yarısı bari rahat verin uyuyalım çoluk çocuk daha çok alıp kapıya çıkıyolar burdakiler 2 ye 3e kadar
tarafından
Kovayla su dök çocuklara
(393 puan) tarafından
Taşlamasınlar kız sonra beni
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Konuş onlarla rahatsız oluyorum bebeğim uyuyamıyor de senln evin uzağında otursunlar canım 
(4,759 puan) tarafından
Dengesiz insanlar çok kuzum rabbim yardımcın olsun canım benim
(393 puan) tarafından
Bütün dengesizler bizim mahalleye toplanmış sanki sınanıyorum
Amin canım
(4,759 puan) tarafından
Sakin ol tatlım boşver Allaha havale et
(393 puan) tarafından
Öyle yapıyorum artık Allahtan bulsunlar
(4,759 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun canım benim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 441 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 406 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...