0 oy
895 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
3 aylık bebeğim gülüp şakıyordu birden ağlama krizine girdi sesi gitti yüzüstü çevirdik sırtına vurduk poposunu sıktım yok kucağıma aldım baktım ellerini yumruk yapmış öyle bir sıkmış ki açamadım kaskatı kesilmiş yüzüne baktım mosmor gözlerini tavana dikmiş tepki vermiyor ağlamıyor da ses te çıkmıyor boş boş tavana bakıyor eller sıkılı hastane eve o kadar uzakki sözde şehir hastanesi dağ başına yaptılar özele gidecem hafta sonu yok ağladım bağırdım yan komşu hemen geldi o an ki şokla bebeğim gitti nefesi gitti diye bağırıyorum çocuk birden titremeye başladı adam kucağına aldı sırtına vurdu vurdu hıgg dedi nefes geldi onun geldi ama benim gitti yemin ederim kalbim duracaktır Allah ım nolur kimseye evlat acısı verme diye yalvardım Rabbim ciğer ateşi göstermesin ömrümden ömür gitti ateşine Baltık 36.5 mama verdim yedi şimdi yine de korkuyorum ya havale geçirirse ne yaparım diye hastane de yok 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh canıım yaaa çok geçmiş olsun Allahım korusun düşününce bile çok korkunç 
(120 puan) tarafından
çok sağol Allah kimseye yaşatmasın o anlık düşünce bile çpk kötü daha gelemedim kendime
tarafından
Benim kızımda 1 yaşında öyle ağlarken tıkanmıştı yaşadım o durumu cidden aklını atacak gibi oluyo insan Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın inşallah
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim korusun :( cok zor an gecirmissin doktora gotur kesinlikle nedenini bulsunlar 

Rabbim kimseye yasatmasin evlat acisi

(120 puan) tarafından
amln canm pazartesiye randevu aldım
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Amin. ALLAH yardimcin olsun canim 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Okurken gerim gerim gerildim ya neden olmuş olabilirki bence bi hastahaneye götür beyni zarar falan görmüşmü baktır hemen . Çok geçmiş olsun Allah birdaha yaşatmasın 
(120 puan) tarafından
amln canım benim pazartesi günü götüreceğim ya işte hastane öyle blr yerde ki hamile kadın yolda doğurur sağlam adam yolda kalır öyle pis yerde özele randevu aldım
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Gecms olsun acaba boğazına bseymi gtti de öyle oldu
(120 puan) tarafından
yok canm 3 aylık bebek yemek yemeden önce oldu
0 oy
tarafından
Bizde buna ağlamaktan siğeldi denilir ağlama nöbeti gibi. Morarma ve neffesiz kalma bebeğim 4 5 kez oldu bunu poposuna veya sirtina sert vurunca kendine geliyordu üzülme aglatmamaya çalış canım 7 aylik gecen elinden oyuncagini aldim diye aynisi oldu korkma sert sert vur sirtina korkma 
(120 puan) tarafından
inşallah dediğin gibidir mama hazırlıyordum acaba açlıktan ağladı ağladı ondan mı ama neden elini yumruk yaptı sımsıkı
tarafından
Yapiyorlar sinirden kuzum merak etme uzulme aglatmamaya çalış
(120 puan) tarafından
haklıymışsın katılma nöbetiymiş
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy cok gecmis olsun fazla guldude bi ara tikandimi anlayamdim rabbim tekrarini yasatmasin
(120 puan) tarafından
mama hazırlıyordum acıkmıştı suyu sıcak soğutırken biraz zaman geçti açıktan ağladı sinirlendi sonra ne olduysa oldu doktora anlattım da reflüden diyor ama elini sıkması beni şaşırttı
(6,053 puan) tarafından
InsAllah bidaha yasamazsin canim
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun ki canım hastne dağ başında

Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah çok zor Bi durum ateşi de normal canım gülerken falan tükürüğü belki boğazına kaçmıştır yoksa ağlamaz durup dururken tıkanmaz 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah korusun dikkat et  kontrol et ara sıra ateşi de yok o sekildeyse hala
(120 puan) tarafından
ateşi yok 36 şimdi baktım yüzü soğuk sadece
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Küçük dilini yutmuş olabilir o an,benim küçük kardeşim de öyle olmuştu ters çevirip sırtına vurduk sarstık biraz sonra annem parmağını ağzına soktu boğazına kadar ve sesi öyle geldi

Allahım bi daha göstermesin tabi ama hani olurda bi daha öyle bi durumla karşılaşırsan küçük dilini kontrol et aklında bulunsun 
(120 puan) tarafından
inşallah Rabbim yaşatmaz ama aklımda bulunsun gerçi o an a. p tal gibi hiçbirşey yapamıyorum ki donup kalıyorum
(2,792 puan) tarafından
Öyle olmaman gerekiyor soğuk kanlı olmaya çalış daha nelerle karşılacaksın kim bilir sen bir annesin unutma güçlü ol
0 oy
(912 puan) tarafından
Cok gecmis olsun okurken benim nefesim kesildi. Rabbim korusun meleklerimizi.
(120 puan) tarafından
amln inşallah hepimizin yavruları Allaha emanet hepsini korusun Rabbim
0 oy
tarafından
Rabbim sen gösterme kimseye böyle bi acı cok zor suan gözümde canlandı bigün benım bebegımde buns benzer bşy oldu apartmanda deli gibi dolanıyodm resmen biri yardım etsn diye:((
(120 puan) tarafından
az önce ayağımın altından yer kaydı sandım bayılmışım içimi boşalttım ağladım şimdi başında bekliyorum vücut ısısı normal sadece yüzü soğuk
0 oy
(1,320 puan) tarafından

Taksi çağırıp gider misin hastaneye , hastane yok diye bahane üretme gözünü seveyim ben düzgün hastane yok diye 24 saatlik yol teptim geldim 

Öyle bir anlatmışsın ki vefat etti sandım tobe Allah'ım sen sakla 
0 oy
tarafından
Cok geşmiş olsun Canım bildiğim kadarıyla buna katılma nöbeti deniyor kansızlık ve çok düşük seviyede demir eksikliğinden falan olabiliyot 
(120 puan) tarafından
aynen dediğin gibi doğru aynısını dedi doktor ve kan ilacı verdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 141 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 429 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu

379,708 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...