0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Abimin esiyle geldiğinden beri anlaşamıyoruz  cok yalaka yemgem bn nisanliyken kac defa sinsilik yapıp bnle annemleri birbirine düşürdü neyse zaten bna yaşatmadigi kalmadi hala bile benle uğraşıyor eltim var cok iyi anlastigim yengem onun söylemediği şeyleri soyledi diyerek  bizi birbirimize düşürdü olay su bn anladim ve eltimi uyardim bak onunla böyle olurolmaz şeyleri anlatma konuşma dedim oda tm dedi yengem ona ne dedi bilmiyrum ama aralarindan su sizmiyor şimdi bu sefer de yengem bnim eltimin hakkinda konustugumu söylemiş kotu şeyler demisim guya kiz tm bna anlatmadi ama öyle ima etti şimdi bn napasamki yengemin gercek yüzünü çıkarsam kafam cok karisik arada seytan bn oldum ( kusura bakmayın karışık olmus olabilir linclemeden bi fikir verinn)  bide yengem sürekli sesimi kayda aliyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence gerçek yüzünü ortaya çıkartmalısın 
tarafından
Tm da kedi gibi hep dort ayak ustune düşüyor
tarafından
Bir düşer iki düşer üçüncüde görür gününü
tarafından
Keske bian once gorsem o düştüğü günleri 3 senedir psikolojim bozuldu onun yuzunden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç birşey yapma konuşunca daha göze batmışsın bırak eltin görsün ikisiyle de görüşme bir sürw
tarafından
Ama yapmadığı sinsilik kalmadı
0 oy
(120,123 puan) tarafından
Hic karis.a ikisiylede mesafeni koy muhattap olma
tarafından
Olmuyorum zaten ama dusutuklerini gormek istiyorum
0 oy
(14,062 puan) tarafından
Bence ikisinden de uzak dur. Eltinle senin sandığın gibi bir sohbet olsaydı aranızda öyle herkesin lafına inanmadan sana sorardı bu kadın böyle böyle diyor diye. Sormadigina göre ikisi tencere kapak olmuş. Zaten eltiden Dost olmaz derler boşver gitsin 
tarafından
Haklısın canim oyle ikiside umrumdadegil tek istediğim gercek yüzlerinin ortaya cikmasi
(14,062 puan) tarafından
Elbet ortaya çıkacaktır sen kenarda bekle bence olan sana olur yoksa yine
tarafından
Evet ondan korkuyorum ya bn
0 oy
tarafından
Eltinle yengen ne alaka ki samimi oldular yani bi baglari yok aradaki kopru sen mi oldun? Bide bence hic bulasma birak ne halleri varsa gorsun mesafe koy gitsin seni bilmeyen senden terddut eden bi insanla isin olmasin
tarafından
Değilim zaten ama yengem hep hakli çıkıyor olmadihi halde ya dusnn bn babamlara geldigim zaman surekli sesimi kayda alıyor
tarafından
Ay ne sinsi ya ailen bilmiyo mu bunun boyle yaptigini
tarafından
Biliyorlar ama korkuyorlar rezillik çıkar diye  bizim burda boyle rezillik çıktımı herkes konusuyor arkadan
tarafından
Allah yardimcin olsun isin zormus gercekten oylelerinden hersey beklenir
tarafından
Amin bn tükendim artik annemlere gelmek istemiyorum o derece
0 oy
tarafından
İkisini karşı karşıya getir. Ama senin yengenle eltin ne alaka samimiler nerden görüyorlar ki benim eltim olsa yengemle tanımazlar birbirlerini. Akraba mısınız eşinin tarafıyla 
tarafından
Evet akrabayız yengem akrep gi i etrafımdakilere sokulup aramizi bozuyor
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Gerçek yüzleri ortaya çıkar 

Eltin de gidip ona inandiysa baya dedikoducu insanlar kimse böyle bir şey anlatmaya çekinir önce 

Sen karışma uzak dur onlar birbirlerine bile düşerler gerçekten bekle sadece. Allahin sistemi asla ve asla sasmiyor 
tarafından
Oyle bn o gunleri bian once gormek istiyorum yengeme hep yenik dusuyorum
(1,320 puan) tarafından
Yenik düşecek birşey yok biz mana yukleriz insanlara
Uzak dur onemseme
tarafından
Haklısın canim tskrlr
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kız yengen ve eltin nereden tanisiyolar eltine şöyle dikkat etsin onun doldurusuna gelmesin 
tarafından
Akrabayiz
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Eltine birgün elbet onun gerçek yüzünü goreceksin ama iş işten geçmiş olacak de bırak me halleri varsa görsünler elbet onada bir kötülük yapacak çıkacak meydana ozaman sana gelirse de ben sana demistim ama testi kırıldı birkere bir daha eskisi gibi olmaz dersin 
tarafından
İnşallah inşallah o gunleri gormek istiyorum
(3,274 puan) tarafından
Sabret cnm elbet goreceksin
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Oyuna getiir onu 

Yengene  bir olay yaoki yerine otursun
tarafından
Ama neyyy offfff
(12,263 puan) tarafından
Kız aklını çalıştır
Kafayı kullan biraz ;) onun gibi düşün hemen aklina gelir
tarafından
Kiz bn halt etmiş im onun yaninda bnde akil olsaydı zaten o cesaret edemezdi ya boyle yapmaya
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Bence çekil aradan birbirlerini yerler bi Süre sonra eltin kendi anlayıp gelsin sna işine gücüne bak görme duyma bi Süre canım 
tarafından
Haklısın öyle yapmam gerek tskrlr canım

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 238 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 733 göst.
0 oy
47 cevap 992 göst.
0 oy
17 cevap 476 göst.