0 oy
1,031 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Biz kardeşimle 2 eltiyiz başka şehire gelin gittik her sene annemizi ziyarete geliriz... Bnm annem çok cins ve kincidir hep ayrımcılık yapar kız kardeşimden korkar ve onu daha çok sever... Belki bazılarınız bilir eşimle annemin arası hiç iyi dğl zamanında çok sorunlar oldu annem eşime hep düşman oldu.. Annem gilin yanına geldğmde eşim beni almaya gelince otogarda yatardı beni almaya geldği zaman eve kabul etmezdi ve kardeşimin kocasına annem hiç aynsnı yapmadı... Benim her gelmemde annem laf sokar kavga çıkar eşim otogarda yatmasına rağmen bni annemin yanına getrcekti ama kardeşim anneme eğer eniştemi eve alrsan sizden salağı yok kavga çıkarır dmş ama bn hiç öyle yapmadım annemle eniştemin kardeşimle eşinin arasnı bn yaptm hep... Kardeşim bana çocuklarn hatrı var eniştemle gelsn diye konşrum ama annemi biliyon kızar sen karışma der ddi ama annemede farklı konuşmuş.... Bnde şoka girdim bnm melek bilğim kardeşim meğer 2 yüzlü şeytanmş.. Aradı açmadm annem günah aç ddi bnde banane sen acırsan acı bn acımam bnm kardeşm kıyamet kopsada artk yok ddn kavga ettik artık gelmycem kim kıymetliyse o gelsin ddm ve şuan arka odada çaresiz otrym 3 çocuğmla yarn gidyorm artk sildim annemide kardeşimide... 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
şimdi yangına körükle gitmek istemiyorum ama kbkmayn içimden gele i de yazmadan edemeywcgm İYİ ETMİSSİN CANİM..
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Ben yerinde olsam artık hiç gitmem kocami istemeyeni bbenide istemesin otobanda yatmakta nedir. Valla ben esim olsa asla beni götürmez . Beni istemeyeni kızınıza istemez der
(84 puan) tarafından
Zaten ölsemde gelmem eşime çok iyi olsalarda gelmem yetr
(507 puan) tarafından
Valla canım şaşırdım ya ne insanlar varya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yani ailendir annendir kardeşindir çok Sey söylemek istemiyorum ama sen evleneli kaç sene olmuş en azından senin ve çocuklarının hatrı için eşini kabul etmeyi deneyebilirlerdi en azından eve almayı kabul edebilirlerdi. Bu kadar bile değerin yoksa gözlerinde kusura bakma ben de söyleyeceğim İYİ ETMİŞSİN.
(84 puan) tarafından
8.ci yılıma grcem yeter ama bn eşimi ezdirmem o bnm için yine gelcekti iyikide ona gelme demşim zavallı eşim
(4,668 puan) tarafından
Seninle aynı fikirdeyim. Ben de eşimi ezdirmezdim senin yerinde olsam. Hele kardeşinin yaptığı gerçekten ayıp arayı düzeltmeye çalışacağını seni daha da zora sokuyor. Boşver öyle yapacaksa hiç etrafında olmasın daha iyi.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Yarına kadar neden sabrediyorsun şimdi git
(84 puan) tarafından
Yer yok yarına yer var otobstee
0 oy
tarafından
Ben olsam bende gitmem artık nasıl bir saçmalık bu eşim beni anneme götürecek kendi otogar da yatacak asla gitmem eşimi de otogar da yatırmam 
(84 puan) tarafından
Artık bnde öyle yapcm ozman çocktm 18 yaşndaydm bişey bilmyodm yarn burdan gidince ilk işim eşime çok büyük özür diliycem eşimide kmseye ezdrmycem
(507 puan) tarafından
Valla esimi tebrik ederim . Seni getiriyormuş benimki olsa asla goturmwz
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Cok uzuldum :/ kardes candir ya.. kinini nefretini kus soyle kardeşine ikili oynadığını anlasin  gördüğünü görsün..  eline ne geçicek acaba merak ettim ? 
(84 puan) tarafından
Kardeşim 3 ay sonra doğm yapck gitmem bile içimdeki sevgiyi nefrete çevirdi
(507 puan) tarafından
Valla canım sen bilirsin yazık ya kardessiniz ne bu kin kardeşin çok pişman olur
(84 puan) tarafından
Onun içi öyle kin doluki hiç pişman olmaz
(507 puan) tarafından
Boşver canım sende oluruna bırak kocamla mutlu ol yeter
(84 puan) tarafından
Öyle yapcm tatlm
0 oy
tarafından
Kiz valla anndmler benim esimi otobanda yatircek digeriyle onun arasinda ayrim yapcrk biter yani kardesinde iki yuzluluk yapip fena karistirmis ortaligi
(84 puan) tarafından
Çok yoruldm artk uğraşmycam naparlarsa yapsnlar yine onlar haklı çıkcak bn eşimin kıymetini şimdi öğrendm
tarafından
O zaman sende esinde eli ayagi cekeceksiniz kardeslerinizden birakin ne halleri varsa gorsunler
(84 puan) tarafından
Eşim zaten yüz vermyo onlara artk muhatap olmycaz
tarafından
En iyisi kuzum hic deilse kafaniz rahat olur
(84 puan) tarafından
Ben hep iyilikten kaybettm allah sorsun
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ama yazık ya nasıl bir kardeş bu kalbi ne kadar kıskanç ve kinle kapli . Ayrıca eşine nasıl kıymet verilmiyor ya o senin eşin sende o zaman kardeşimin eşinide eve almiycaksiniz deseydin. Yazık eşinede üzüldüm gerçekten annen tamamen yanlış ve kız kardeşin tam bir şeytan çok dikkat. Et ona karşı bir daha samimiyet kurma mesafeni bırak. 
(1,517 puan) tarafından
Şeytan emin ol böyle kız kardeş olmaz olsun. Allah bilir arkandan neler yapmıştır o zmn. Eşinede helal olsun bizimki olsa asla böyle birşey yapmaz yatmak ne demek otobanda bir daha ailemin adına ağzına almaz.
(84 puan) tarafından
Kışın ortasnda yattı hmde evdende kovuldu yine gelcekti ama gelme ddm bn çünkü artk bnm zoruma gitmeye başladı bn artk kabul edemem böyle bşeyi... Annem diyoki seni otogara kadar braksn gitsn ddi bnde gelmesn otogarda yatrmam ddm hayrdr ya
(1,517 puan) tarafından
Sen eşine ne kadar kıymet verirsen herkeste o kadar verir. Ben eşimi yatırtmam oralarda eşimi kabul etmeyen beni etmemiştir de bir daha gelmiyecem biricik kardeşimin eşi gelsin başınizda taşıyin de hayırlı günler de tepe tepe kullansınlar.
(84 puan) tarafından
Öyle ddm ztn ama eşime çok iyi olsalarda annemle işim olmAz artk
(1,517 puan) tarafından
Can parçasi bilirim yıllar geçse de kalpte aynıdır ama ins beyinlerine Dank eder herşeyi görürler .
0 oy
tarafından
Eğer benim annem bacim  kocamı otogarda yatıracak  kadar insanlarsa.. neyse ben asla aileme gitmezdim . 
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum ama bence bir süre gitmemen daha iyi umarım düzelirsiniz  kardeşin kardeşe böyle yapması ne kadar üzücü:(
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım zor bir durum da ennen niye sana farklı ona farklı davranıyor ki eşin neyse sen onun evladısın kuzum 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Senin ailen kocan ve bebeklerin hiic annenede kardesinede eyvallah etme cık git bida yuzlerine bakma cok ayıp bisey esinin kotulugunu gorduyse annen iyiliginide mi gormedi otogarda yatirmak nedir ya bu kadar ne yapti esin annene kardesine. Esin kotu biri olsa seni annene getirmez otogarda yatacagini bile bile. Esinin yanına git hemen hic bekleme 
(84 puan) tarafından
Yarına yer var mecbur bekleycm
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benimkilerde evlenmeden once esimi cok zorladilar, ayni sekilde esimin aileside cok müdahale etmeye calisti dugun ev esya vs. Ben henuz evlenmedigimden sessiz kaldim. Ancak evlendikten sonra tavrimi koydum direk. Benim annem babam benim uzerimde haklari var ama esimin uzeeinde oyle bir haklari yok, bana bagirirlar kizarlar vs fakat esime en ufak saygisizlik yapamazsiniz dedim. Bunu esime de soyledim onun ailesi ayni sekilde olmak durumunda arrik sesimde cikiyor. Suan esime oldukca saygili davraniyorlar, esimde onlara cok saygıli. Sende bu tutumun icin gec kalmissin. Yani esine yapilanlar bu zamana kadar sana da yapılmış ben kardesinden cok annene kizdim. Sende bir evlatsin, esinde bir ailenin evladi oraya kadar gelmsi eve almamak ne demek..
(84 puan) tarafından
Artk eşime bakarm gerisi umrumda olmaz
0 oy
tarafından
Canm en buyuk hata sende esin hcbise yapmamsken otogarda kalyo ewine almyo annen ben o ewe adim ble atmam
(84 puan) tarafından
Ozaman küçüktm bilmyodm bşy ama şmdiki gelmemde kabul etmedim eşimide getrmedm bn otagarda yatrmam ddm
tarafından
Mesafeli ol hrzman canım
(84 puan) tarafından
Artk annemin evine gelmycem bn babama üzülüyorm annem yüzünden babamda kırıldı bana gidcm ddm dye napim huzursuzm kardeşimn yaptklarndan ve eşime yapılan hakszlğı yediremyorm yarn evime döncem annemi aramycam sadce abimi babamı arycam
tarafından
İsabetli bi karar wermssn canim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 451 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 922 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu