0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

Şuan hastanedeyim kontrol için geldim sıra bekliyorum

Karşımda 3 4 tane birisi de yanimda eşim olmak üzere elinde eşinin çantasını tutan baba adayları var :D hepsi de dizi dizi nasıl komik ve tatli görünüyorlar özellikle benim can eşim <3

14 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim başımızdan eksik etmesin eşlerimizi canım benim valla benim de aynı tutyır çantamı dışarı çıktığımızda yazık kıyamam garibanlara biz yavrularını onlar çantamızı taşıyor kuzum hahahha ❤️❤️❤️❤️
(6,136 puan) tarafından
Ama erkek elinde bayan çantası da tuhaf geliyor bana
(4,759 puan) tarafından
Öyle Vala canım ama ne yapabiliriz tutsalar ayrı tutmasalar ayrı bir şey yani tutsalar tuhaf geliyor tutmasalar biz bu haldeyiz çantamızı niye tutmuyorlar diye kızarız yada insanlar ayıplar canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çantayı eşime verdiğim zaman ne diye alıyorsun bunu çocuğun çantası yetmiyor mu diyo arabanın bagajında atıyor :))) 
(6,136 puan) tarafından
Ver eline taşısın:))
tarafından
Taşımaz bagaja atıyor :)
0 oy
tarafından

çok tatlı ya benimki de öyledir kuzum kontrole mi gittin:)

(6,136 puan) tarafından
Evet canım bakalim ne dicek küçük beyimize 35 haftaligim doğumum ne zmn olur ki
tarafından
37 +5 te doğurmuştum ben canım degisiyor kişiden kişiye hayırlısı olsun acele etme ❤
(6,136 puan) tarafından
Inşallah ya 2 hafta sonra bende doğururum insallaj Allahım hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla inşallah amin
tarafından
Amin canım hayırlısıyla kavuşursunuz ins
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Güzel haberlerini bekliyorum tatlım 
(4,759 puan) tarafından
He ya valla benim eşim de her hastaneye gittiğimiz gün hemen çıkmak istiyor orda hemen sıkılıyor bana sinirlenip duruyor hepsi aynı bu konuda kuzum ama baya oldu gitmişsin kim olsa sıkılır büyük hastane mi gittiğin yer canım
(6,136 puan) tarafından
Sizin yine devlet benim özel resmen günüm boşa gitti eşime hak vermemek elde değil gelmicem bidaha diyor son gelişimiz sonra devlete gidecez
(4,759 puan) tarafından
Bende özele gidiyorum canım sabah randevu alıyorum falan saat gelin diyorlar gidip 2 saat bekliyoruz üstüne
(6,136 puan) tarafından
Ayyy doğru kız karıştırdım pardon kafam yandı kocayı sakinlestirecem diye gidelim diyorum 150 tl tahlil parası verdim diyor
(4,759 puan) tarafından
Oo baya vermişsiniz canım ben 3 kere gidiyorum bir kere ücret ödüyoruz oda ayda bir 100 TL canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ya cidden cok tatlilar benim esimde bekliyor ama ben cantayla giriyorum iceri cogunlukta bazen bilerek disarda tasitiyorum ama bi tutar misin diye hosuma gidiyor :D:D

(3,151 puan) tarafından
Hahah eslerimizin kiymetini bilelim kimisi hst gitmiyor bile :))
(6,136 puan) tarafından
Onlara da hak vermek lazım 9.30 randevum vardı 10.30 da girdim doktor hanım müdürlerle hasta yatağı ayarlama derdine girdi tek hastası ben kalmışken eşimde çıldırdı
(3,151 puan) tarafından
Oyle gercekten kimisi insanin sabrini siniyor resmen heleki devlette işkence gibi isini gorup eve donebilmek.
(6,136 puan) tarafından
Deme oyle birazdan oraya geçecem yoruldum canım istemiyor doktorumu değiştircem artik
(3,151 puan) tarafından
Yaa elimde olsa bende degistiririm valla da iste katlaniyoruz kismet.
0 oy
tarafından
Hahaha çok iyi ya :)) benim eşimde çok taşıdı allah razı olsun elinden gelse beni kucaklayıp taşıyacaktı öyle kıymet verir kurban olduğumun yarattığı )
(6,136 puan) tarafından
Toplu halde komik oluyorlar yazık kız acıdım erkek adam yapmaz psikolojisi olduğu için tuhaf geliyor kalıplı adamların elinde renkli bayan çantası
0 oy
tarafından

Haha bnm esimde ben hamileyken tutuyordu çok gülüyor dün çünkü çok maco hiç yapmiycagi şeyleri yaptı ben hamile olunca ☺☺şimdi  yanımda değil olsa tutardi canim eşim cnm kocam öyle çok özledim ki :(

(6,136 puan) tarafından
Allah tez zamanda sağlıkla kavuştursun inşallah
tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Ayyy ahhhaha çok tatlı ya benim odun eşim pislik taşımaz  :D binde bir herhalde bakalım yapicak mi doğum zamanı 

(6,136 puan) tarafından
Kontrollerde taşımaz mi
(1,517 puan) tarafından
Hayır benimle hiç gelmedi bile bir kere tek geldi . Çalışıyor ama izinine denk gelse yinede kontrolde benimle gelsede düşünmez ben ağır diye zorla versem belki alır suanlik daha denemedim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Sagolsun benim esimde evlendigimizdennberi alip taşır:) kimisi gariosiyor ama benim hosuma gidiyor bana olannsevgisi ve saygisi bence :) 
(6,136 puan) tarafından
Aynen Allah razı olsun :)) benim babam olsun al şunu der atar tobe taşımaz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
He ya çok şirin oluyorlar .benimki de ayakkabılarımın bağcıklarını bağlar milletin içinde eğilip. Bana olan sevginden ayaklarıma kapanmana gerek yok derim.guler. Gülüşüne yandigim:)))
(6,136 puan) tarafından
Iyiymış bende yapayım
0 oy
tarafından
kizz doktorun yanina girerken bende esime veriommm cantamiii :))) adam tasimam demio saolsunn :))) amma gercekten cok yakisioo :)))))
(6,136 puan) tarafından
Bide cikarken bak :))))
tarafından
sikayette etmiolar :))))
0 oy
tarafından

Mecbır taşicak ;)konrole girerken çantamı da montumu da verirdim  çıkınca giydirirdi hatta 

(6,136 puan) tarafından
Hah adam ol deee :))))
0 oy
(758 puan) tarafından

Bende veriyorum diyo bari cantanin ponponunu cikar :D

(6,136 puan) tarafından
:)))) klası sarsılıyor
tarafından
Ahahahahaahaha :D ay koptum ponponu bari cikar :D bayan çantası yetmiyo bide ponponla tüy dikmissin sende karizmaya
(758 puan) tarafından
Adam akilli bi canta tak diyo asabi erkegim :)
0 oy
(256 puan) tarafından
Benimkide ayniydi hamileyken dogurdum simdide kizim icin olan cantayi takiyor eline tutusturuyorum yapacak bisey yok yani seninkide ayni olur dogum yap canta tasimalari hic bitmez
(6,136 puan) tarafından
Bi doğsa sırtına takacam eline de bebek arabasını verecem hadi yallah ama önce kanguruya merak ediyor onun içine koyacam gezecekler baba ogul
(256 puan) tarafından
Aaa dimi kanguruda var benimki henuz kucuk koyamadim daha bakalim onu takacakmi
(6,136 puan) tarafından
Benimkide erkek ama bakalim inşallah bisey olmaz hevesini alıncaya kadar bindireyim bari

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde _Masal0211 (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 444 göst.
27 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde yaprak dokumu (2,910 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 150 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (72 puan) tarafından soruldu

381,424 soru

11,419,225 cevap

34,975 kullanıcı

...