0 oy
376 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum baslikta

12 Cevaplar

0 oy
(119,067 puan) tarafından
Bende bekliyim surda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bkliyim bari ağda yapmiyom ama
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ne zamnadir agda yapiyorsun canim uzun sureli yaptiktan sonra azaliyor 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Uzun süre aldırdığın da azalıyor canım 
0 oy
tarafından
Ben hicbirsey yapmadım ekstra 1 buçuk yıldır evliyim düzenli olarak her ay gittim ve artık ağdaci kız şaşırıyor bazı kısımlarda kil çıkmıyor bile çıkan yerlerde çok seyrekleşti
tarafından
Kuzu felaket açıyor
tarafından
Kız Allah seni normal doğum yapan bir insan agdadan nasıl korkar
tarafından
Korkmuyom.kiz canım.aciyor bebeğim.kaskati oluyor sona saatlerce ne gerek var onu korkutmaya
tarafından
Düşünceli anne seni :Dd
tarafından
Evet:)))
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Lazer yapıyorum evde kuzım 
0 oy
tarafından
Bu karınca yumurtası yağı mı ne varmış cok kişiden duydum ağda yaptıktan sonra yapılan bölgeye sürülünce azaltıyormuş. Gebelikten sonra bende denicem onu ya. Kökten kurtulsam yeridir :D 
0 oy
(614 puan) tarafından
Vallahi ben 4 senedir Ağda yapıyorum hiçbir azalma olmadı çam sakızıyla da yapıyorum o kutuda olanlar var ya
(662 puan) tarafından
Kuzum can samiziyla nasil yapiosun agda beziyle yoksq kendi sir gibi kalkio mu
(614 puan) tarafından
Kiz normal agda var ya cam sakizi sari olan elimle yapıyorum.
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ben hem agda  kullandım  hem eldiven ikisinde de aldıktan sonra limon sürdüm ekibe sık ve  sür  valla baya azaldı üst tarafta hiç yok altta malum su  değdikçe çıkıyor ben etkisini gördüm sizde deneyin 
tarafından
Yağmıyor mu peki limon
(1,287 puan) tarafından
Yanı yakıyor ama o yanma azalmasından çok çok iyi agda kadar yakmasada  ben dayanıyorum deneyin gerçekten etkisini görürsünüz ben aslında hemen hemen her agda yaptigimda aldığım yerlere limon sürerim bacaklarımın  yarısı da yok  hemen alıyorum bitiyor
0 oy
(662 puan) tarafından
Çam sakizi olan agdayi agda beziyle mi kullanilio kızlar yoksa sir gibi kendi cekilio mu hic kullanmadm ortalikta iyice kotu olmaya basladi kuafore gidemicem
0 oy
tarafından
Eldiven dışında hiç biri azalma yapmıyor diye bıkıyorum 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
10 senedir agda yapiyorum sadece ust kisim azaldi diger yerler oldugu gibi duruyor malesef azalmiyor bende artik cok sıkıldim lazere basladim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 577 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 277 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (1,982 puan) tarafından soruldu

377,972 soru

11,313,282 cevap

34,747 kullanıcı

...