0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Ben Azerbaycanliyimm kizlar ŞUSANI isgaldan azat etdikk .Insallah Karabagida alicazz.Butun Turklere tessekur ederim hep yanimizda oldunuz.cokkkk mutluyum yaaaa

4 Cevaplar

+1 oy
(2,493 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah'ım nice zaferleri sizlere,bizlere mübarek kılsın. Karabağ Azerbaycan'ındır ve onun kalacaktır. Şehitlerimizin ruhu şad olsun geride kalanlara Allah sabır versin. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Kendimi bildim bileli Azerbaycan'a ayrı bir sevgim var.
(1,438 puan) tarafından
Cokkk tesekkur ederim Amin Insallah.cok sehid verdik cokk ama cokk uzulduk.her sehid haberi aldikda paran parca olduk.simdi onlarin kanini aliyoruz.
(2,493 puan) tarafından
Kanları yerde kalmaz inşallah canım . Dualarımız hep sizinle. Hakkınız olan vatan toprağınız da tez zamanda sizin olur inşallah
(1,438 puan) tarafından
Amin insallah .cokk tesekkurlerr.
-Reklam-
+1 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım daim etsin inşallah 
(1,438 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
+1 oy
(16 puan) tarafından
Bizlerde çok sevincliyiz mutluluktan ağladım ben 1 Millet 2 Devletiz :) Herşeyden önemlisi EZAN SESİNİN DUYULMASİ OLACAK :))) HAMD OLSUN HAMD OLSUN HAMD OLSUN 
(1,438 puan) tarafından
Cok tesekur ederim sana butun Turk halikaa .Evet EZAN sesinide duyucazz:)))
(16 puan) tarafından
Teşekkür etme biz ayni milletiz devlet konumu farklı sadece oda geçmişten yana savaşlar bilmem neler neler ayırdılar bizleri bu sevinç hepimizin :) ❤️
+1 oy
(735 puan) tarafından
Vallah sevindiyimden ağlamışam. Allahım orda olan bütün əsgərlərimizi qorusun inşallah.❤️
(1,438 puan) tarafından
Meni demisen ele sevinirem az qalib insallah alacagiq butun torpaglarimizii
(735 puan) tarafından
İnşallah can inşallah. Sen necəsən Balaca neynir :))
(1,438 puan) tarafından
Yaxsiyiq canim sen necesen?hamilelik nece gedir.hazirliq eleyirsen dogusa .sumka yad hazirdi?
(735 puan) tarafından
Məndə yaxşıyam. Hee hazırlamışam Bidene uşağa alınasi şeyler qalıb bu ayın axırı alarıq inşallah :))
(1,438 puan) tarafından
Usagin sumkasin tez hazir ele dogus hacan gelir bilinmir.men gezmeye gedmisdim birden sanci tutdu yoldasim tez gedib goturdu hazir olmagi yaxsidi yoxsa bilmezdi ne goturmek lazimdi:)))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 420 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.