0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Eşinize güzel görünmek için neler yapıyorsunuz? Bir kadında neler olmalı bakım ürünleri? Yardımcı olur musunuz?
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

15 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Saldım çayıra mevlam kayıra :D

-Reklam-
+4 oy
(6,681 puan) tarafından
Eşim beni makyajsiz seviyo valla makyaj yapinca kiziyo sen dogal guzelsin diyo)
(49 puan) tarafından
Katılıyorum yaptığım zaman pek hoşlanmıyor :)
(370 puan) tarafından
Aynen benim esimde oyle diyo ama masallah yuzunu boya kutusuna sokanlara agzi acik bakiuo ********:(
(49 puan) tarafından
Maalesef aynı sorun bizde de var canım hoşlanmıyorsun ama başkasında görünce niye dikkatini çekiyor diyorum ben bakmıyorum diye gözümle gördüğüm halde inkar ediyor
+2 oy
(222 puan) tarafından
hiçbir şey yapmıram:) saldım 
+1 oy
(878 puan) tarafından
Biz ayda yılda bir araya geldiğimiz için esim ozlemden güzellik falan aramıyor pek ahah☺️
+1 oy
(671 puan) tarafından
Canım 3 çocuğum var birde 8 aylık hamileyim hicbirsey yapamıyorum :) lavaboya gidecek vakit bile bulamıyorum bazen 
+1 oy
(739 puan) tarafından

Hiç bir şey yapmıyorum makyaj yapınca felan adam beğenmiyor sadece parfüm :D

(48,494 puan) tarafından
benimkide ya makyaj yapınca öcü görmüş gibi bakiyo sade daha güzelsin diyo ☺️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kadının en güzel yanı gulen yüzüdür

Güzellik için makyaj yapıyım falan demem arada canım eser saclarima fon çekerim okadr
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Valla hiç birşey yapmiyorum dogumdan sonra ev işi bulaşık birsuru çamaşır anca yetisiyorum kendime. Zaman kalmiyo 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Makyajsız gördü, makyajsız sevdi, şimdi evlendik yine aynl doğallıkdayım alsında böyle sevsin... Uraşamıycam )))) 
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Yapsam da yapmasam da değerim bilinmiyor o yüzden nasılsam öyle oluyorum özel bisey yapmıyorum işine gelirse 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
hicbirsey yapmiyorum esofman ve onun tshirunu giyip mahmut abi gibi geziyorum evde ☺️
(48,494 puan) tarafından
ee sende temizlikte bari farkli giy ☺️☺️
tarafından
Evet artık dikkat ediyorum ama ikboşum bi tane kalmıştı çamaşır suyu değmeyen oda yanlışlıkla olmuş vallahi sepette çamaşır sulu beze denk gelmiş tam basende 1 yumruk kadar :D ahahahay eşim diyorki mahsus mu yapıyorsun yok valla yanlış oldu dedim :D
tarafından
Bende dedim bişey olmaz 3 yıldır giyiyorum bunları sende bana yenisini al dedim tamam alcam sonra dedi ☺️☺️
(48,494 puan) tarafından
kis bende vileda suyunu asla klozete dokmem sıçrar diye lavobya doker sonra lavobayi yikarim ☺️ bi kere klozete döktüm su sicramistir diye yakininda ne varsa çamaşır suyuyla sildim kirli sepetinin disini falan oda delikli ya aralardan esimin tshurtler camasir suyu olmuştu ☺️☺️☺️
tarafından
Evet ya arada öyle şeyler oluyor Allahtan onunkilere değmedi hiç yoksa hayatta kurtulamam :D hep benim pijamalar batıyor ☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bişey yapmıyorum :D 
0 oy
tarafından
Eşim benim makyaj yapmamı istemiyor gerekli bakimlarim günlük rutinlerim tabiki kendimi gün içinde salmam yani sen doğal güzelsin der hep ama olsun yinede azda olsa yaparım :)
0 oy
tarafından

Güzel giyinirim sürekli yeni iç giyim alırım kendime 

Saçlarım uzun ve çok sever saçlarıma bakim yapar arada örer acarım kicircik kivircik hoşuna gider makyaj yaparım

Pazar günleri hep sevdiği yemekleri yapar erkenden işi bitirir onunla ilgilenirim falan :angel: ve parfümsüz asla gezmem

0 oy
(119,126 puan) tarafından
Soyle bi yorumlara baktimda tek kokos  benmisim
tarafından
Sen neler yapıyon anlat bakim :D
Bi ara saldim kendimi ama simdi toparlanma asamasindayim
tarafından
Taktikte vermiyor sevdoş hadi bakalım ☺️
Askim gunluk makyajini yap haftada bi cilt bakim maskesi yap snr asla evde donla pijamayla dolasma mesela benim hic donum yok ☺️ giyime dikkat et surekli parfum kok
tarafından
Canısı valla makyaj önceden sürekli yapardım ama çocuk olunca saldım ☺️ ama arada eyeliner çekiyorum. Maske mutlaka haftada 2 kez yapıyorum cildim temiz. Ama şu don konusu sıkıntı hep pijamayla geziyorum neden bilmiyorum doğumdan sonra huy edindim ya ama dediğin gibi yapcam pijamayla dolaşmicam bakım şart ☺️❤️❤️ parfüme dikkat ederim eşim evdeyken sürekli boynuma fln sıkıyorum ama giyime de dikkat edim dediğin gibi ☺️ sağol canısı ❤️❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 755 göst.
0 oy
28 cevap 513 göst.
0 oy
14 cevap 151 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...