0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Oğluşuma meyve süzgeci aldım hangi meyveleri koyabilirim içine damak kaşımasına da iyi geliyormuş. Siz neler koydunuz daha elma ve armut tattırdım muz üzüm gibi şeyler koyulur mu yada haşlanmış sebze falan 

10 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
Şeftali ve muz koyuyorum canım havuç rendeleyip koydum ama onu pek cekemedi..  üzüm de olur çekirdeğini çıkar
(25,224 puan) tarafından
AA tamam cnm. 3 gün kuralı şeysini uygulamadıgım meyveleri de koysam olur dimi üzüm muz gibi
(222 puan) tarafından
Ben uygulamadım 3 gün kuralını , ama muzà az az başla canım yoksa kabızliğa sebep olabiliyor, üzüm için de bebekler için guvenli meyve diyorlar, yani rahatça verebilirsin,  verirken araştırmiştim da
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm çok sağol üzümden deniyim o zaman bende evde armutta var onuda denerim
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Sebze koymadım ama muz elma armut üzüm bunlari koyuyorum bizimkinin dişlerii olduğu için koparmaya çalışıyor sıpa:D

Ama havuc falanda koyabilirsin mantıklı hem disini kaşır 

(25,224 puan) tarafından
Havucu falan haşlayıp mı koysam acaba. Soguk meyve falan içine koyup verince damapa cok iyi geliyormuş
(4,853 puan) tarafından
İki türlü de olur zatn dis için vereceksen soğuk ver cok iyi geliyor dis çıkaran bebelere sızısını alıyor bizimki cok rahatliyor oyle ama dikkat et hasta etme ben gecen buzluktan dislik çıkartıp verdim ertesi gün boğazları kızardı
(25,224 puan) tarafından
Aaa geçmiş olsun canım ya yok normal dolaptan alıp veririm daha tam çekemez benimki zaten damağı rahatlasın yeter
(4,853 puan) tarafından
Sağol kuzum rahatlar az da olsa
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben herşey koyuyorum canim
(4,859 puan) tarafından
Ver tabi hatta elime ver kabuklu bı şekilde ucundan kır isira isira icinide yer ben ufak ufak alıyordum pazadan salatalık ucundan kesip öyle veriyordum eline bı bakıyorum içi bomboş :)
(25,224 puan) tarafından
Aaa boğazına kaçmaz mı kız :D ne bileyim daha minnak ya
(4,859 puan) tarafından
Yok yavrum ya öyle öyle alışacak ben 5. Ayda vermiştik eline :) tabiki yanında dur seyret nasıl yiyor zaten kopartamazda anca ısırıp isirip içini yumuşatır yemiş olur dene bak
(25,224 puan) tarafından
Hee tamam o zaman denicem bakalım cok sağol :)
(4,859 puan) tarafından
Rica ederim :) iyi eğlenceler
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn onu hiç kullanmadım as ekmek yemeyi öğrettim şimdi herşeyi ısırıp yer şükür

Ama kullanışlı bişey olabilir tabi boğazında kalma riski yok en azından

Meyve sebze genel koyulur bacı içine salatalık elma bebiş ne kadar bilmiyorum ama mandalina fln ayına göre ver tabi
(25,224 puan) tarafından
6 aylık cnm daha damaklarına iyi geliyormuş içine soguk meyve koyup verince rahatlatırmış ondan aldık çok kaşıyo damagını yavrum
(6,825 puan) tarafından
Hee küçükmüş o zmn çok iy yapmışn muz zararsız meyvedir accık tattır dene baktın bı sıkıntı yok ver çok faydalı elma armut üzüm hepsi konur kuzu ona
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm çok sağol bugun denicem inşallah
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Elma armut kivi avakado cilek kara erik kayisi salatalik ben herseyi koyuyom
(25,224 puan) tarafından
Ulan Ömere koyulur mu bunlar 6 aylık daha. Salatalık falan hiç vermedim vereyim mi
(119,343 puan) tarafından
Ver kiz yesin nolcak
(25,224 puan) tarafından
Tamam la
0 oy
tarafından

Muz koy ve seyret oğlunu canım :D benim kız muza bayılıyor 

(25,224 puan) tarafından
Hahaha tamam :D
0 oy
(25 puan) tarafından
Evet konulur yazın kayısı şeftali de koyuyordum salatalıkla koyabilirsiniz haşlanmış havuç patates hemen hemen her şey konulabilir tabi bebeğiniz kaç aylık bilmiyorum ayına göre her seyi koyabilirsiniz
(25,224 puan) tarafından
Aaa cok kullanışlı bişey almışım farkında olmadan :) 6 aylık bebeğim damakları çnı kaşısın içine soğuk meyve koyayım diye almıştım dün denicem bakalım cok teşekkür ederim
(25 puan) tarafından
Rica ederim eline süzgeci vermeden mutlaka önlük takın özellikle havuçta :)
(25,224 puan) tarafından
Tamam :D zaten şimdiden bütün önlük ve zıbınları battı :D
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ben kullanmadım ondan :) 
(25,224 puan) tarafından
Niye kullanmıyon yeni modaya ayak uydur la :D
(16,504 puan) tarafından
Ben dırek eline verıom ohh mis ful kırletio kendını :)
0 oy
tarafından
Yazin cilek kiraz karpuz kavun koyuyorduk biz. Kisin muz elma mandalin portakal. Hatta icine bir kac kere haslanmis brokoli be karnabahar koymuştuk. 
0 oy
tarafından
Hersey koyabilirsin valla cok rahat oluyo

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 329 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hatice45 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 385 göst.