0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Kizlarr  normalde kolay kilo alan biriyim ve ikinci hamileligim cok kilo aldimm... kilo aldirmayan korunma yollari onerebilirmisiniz hap aldiriyo diye biliyorum.. kilo aldirmayani varmi bilmiyorum..sipiral istemiyorum korkuyorum taktirmaya hem kayma olasiligi filn varmis ikilemde kalmak istemiyorum.. sezeryanim pes pese oldu fazla bilgim yok korunmada ama uzun zaman cocuk istemiyorum ameliyat cok zor pes pese birde .. nasil yontem kullanabilirim daha fazla kilo aldirmayan..

11 Cevaplar

0 oy
(208 puan) tarafından
Bende şurada bekleyeyim 
(96 puan) tarafından
:)bkle cnmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin korunsun bu sana kilo aldırmaz diye dusunuyorum.
(96 puan) tarafından
Oyle ama garanti lazm bana artik uvuncuyu kaldiramam dikislerim aciyor cok
0 oy
(702 puan) tarafından
Tek yöntem geri cekilme prezartatif 
(96 puan) tarafından
O yuzden ikinci kez hamile kaldm cok erkn oldu bir yil arayla cok dikkat etmem lazim artik garanti olmasi lazim
(702 puan) tarafından
Bende korkuyorum eşim pek yanasmiyor hamile kalrm dye buda işime gelyo
(96 puan) tarafından
Cok dikkat etmek lazm...
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Hic birsey yuzde yüz korumaz sprial kilo yaparmi bilmm tabi istemiyorasan baska mesele bn kullanıyorum memnunum

(27,415 puan) tarafından
Olursada napim Rabbimden gelen bas ustunedir ama insAllah olmaz Rabbim gönlümden geceni hakkimda hayirli eyler insAllah
(44,758 puan) tarafından
Kizz gorende 3  4 tane cocugun var sanar olsada bisey olmaz o dogana kadar zeynep de buyur iyce
(27,415 puan) tarafından
Yok derya istemiyorum gercekten zaten ev ustune ev birde ikinci bebek cok zor olur kaynim evlesin biraz daha toparlaniyim  bedenen ruhen hazir degilim
(44,758 puan) tarafından
Hee anladim canim insallah ne zaman istersen o.zaman olur
(27,415 puan) tarafından
Amin insAllah canm
0 oy
tarafından
Prezervatif kullanın canım 
(96 puan) tarafından
Arkadasim oyle kaldi gecen ondanda korkuyorum..
0 oy
(183 puan) tarafından
Hic bir korunma sekli 100 100degildur ama ben spirial kullandim 4 yil kontrollerine gittim  hic bi sikınti yasamadim bende cok cabuk kilo alirim su icsrm yarar derler ya oyleyim yani spirial kilo aldirmadi bana kaymadida bi zararsini gormedim ama ablam hap kullaniyor cok kilo ve killanma yapti 
(96 puan) tarafından
Evett hap cok kilo aldiriyi kullanamam onu spiraldan cok korkuyorum aciyormu takarken acaba
(183 puan) tarafından
Hic korkmana gerek yok canim ilk giriste az bi sızı hissediyosun okadar ben 1 ay oncede cikarttirdim mesela cocuk dusundugumuz icin gozunde buyuttugun kadar degil emin ol
(96 puan) tarafından
Bakalim cnm bir dogurayimda.. cokk tesekkurler
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hap kilo aldırmaz herşey boğazı tutmaktan geciyor
(96 puan) tarafından
Hormonlari bozuyor diye biliyorum keskeee oyle olsaaaa onu kullanirdim..
(4,290 puan) tarafından
Ben kullanıyorum hormon falan bozmadı
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Yasmin kilo aldrmior ama emzirenler kullanamior die biliorum ben gibi cocugun olsun bir ekmek ye her ogun kilo verirsin dofumdan onceki halimden bile zayifladim :ermm::D

(96 puan) tarafından
Ayyy keskeee cnm yaa veremiyorum delircem bide ustune aldim hamipe kalip cok kotu hissediyirum kndimi..
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Prezervatif+geri çekilme ama bin prezervatifi değil.Durex iyi
(96 puan) tarafından
Bilmiyiorum onu zaten kibrista yasiyorum cnm ama burda okadar pahalikii surekli alamiyiruzzz .. birde arkadasim  prezervatf kllandigi hlde kldi napcagimi sasrdim...
0 oy
(38 puan) tarafından
 Hap beni zayıflatmıştı bunu en iyi doktorun bilir cnm dwvamli gittiğin bi doktoe var ise tanış bi 3 aylık iğneler felan var onları bama önermemişti yaşımdan dolayı
(96 puan) tarafından
Yasminimi kullaniyirdun cnm
(38 puan) tarafından
Yasmin bana ağır geldi sağlık ocağının verdiği var ücretsiz onu önerdi doktor aldım o iyi gelmişti
(96 puan) tarafından
Anladim cnm... yasmin aldirmiyo kilo diyolar ama bilmiyirum herkezin bunyesi farkli
(38 puan) tarafından
Yasmin doz olarak en yüksek seviyede ki ilaç korunmada doktor demişti mg yüksek hormon ilaçları benim sağlık ocağınn verdiği en düşük dozda ki ilaç dı bana o iyi geldi bünye meselesi tabi ki
(96 puan) tarafından
Anladm cnmm cok saolll
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim üç tane ve araları çok az 5-3-1 yaşları ebe bana.aylik iğneyi önerdi 1 senedir kullanıyorum  kilo yapmadı bir senedir 75 kiloyum  üstelik dikkat bile etmiyorum sadece ususttugun zaman Lekelenmen sık oluyor canım Ama aylık.regl oluyorsun bence en rahatı aylık igne
(96 puan) tarafından
Cok tesekkurler canmm bakayim bir ona
(924 puan) tarafından
Ebenede damisabilirsin spiral önermesi bana ucude küçük kayma riski çok diye prezervatif zaten delik çıkabiliyor veya içinde kalabilir üç aylık iğne çok zor onun yan etkileri çok fazla ama aylık iğne en iyisi bana göre bende seninn gibi çok araştırdım canım aylık iğne düzenli hesapla git sağlık ocağına ücretsiz veriyor mesigna aynı urun eczanede 50 lira ucretsiz yaptırmak mantikli
(96 puan) tarafından
Bakalim cnm cokk tesekkurlerr

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 211 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,552 puan) tarafından soruldu

381,483 soru

11,421,265 cevap

34,977 kullanıcı

...