0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından
Bu uygulama sayesinde fark ettim ki burda eşiyle sorunu olan kadınlar aynı dertten yakınıyor hemen hemen hep ilgisizlik umursamamazlik sorumsuzluk veyahut kaynana yani belli ki hepimizin tek isteği biraz ilgi Burda hiç görmedim daha para için eşiyle arası kötü olan kadını yada herşeyi tam olduğu halde gezemediği için eşiyle arası kötü olanı bütün sorunlar belli ki hep ilgisizlikten çıkıyor eşine ilgi değer vermek bu erkekler icin neden bu kadar zor???

8 Cevaplar

0 oy
(1,008 puan) tarafından
Cok haklisin eski esim varlikli biriydi baya baya iyiydi yasam kalitemiz ama benimle degkl.de telefonuyla ailesiyle evli gibiydi hep 2. Plandaydim ve bosandim 

Simdi evliyim maddi açıdan allah bu günümüzü aratmasın iyiyiz ama hani alacağımız şeyleri erteleyebiliuoruz her istediğimizde hemen herseye yetisemiyebiliyoruz ev aldık.kredi ödüyoruz yani maddi açıdan kıyas kabul etmez hayatim ama.daha mutluyum allahima sukur kocam gözümün içine bakar isyerinde ogle yemeklerinde bile kulaklık takar benimle zaman geçirir bence insanın gönül zenginliği daha kıymetli rabbim herkesin gonlunden geceni versin evinden bereketi huzuru sagligi eksik etmesin
(286 puan) tarafından
Amin canım amin senin için sorun değilse ilk evliliğinden çocuğun var mıydı ne kadar evli kaldın boşanma aşamasını nasıl atlattin
(1,008 puan) tarafından
2 oglum vardi ama buyumuslerdi benim ailem destek olmuyacagi icin bırakamadım cocuklarim buyudu onlar destek.oldular biri çalışıyor biri okuyor kendi paralarını kazanıyor ayri ayri evlerde yaşıyorlar benimle kalmiyolar ama babaylada aralarini dyzelttiler ikimizede gelio gidiyorlar
Bosanma sürecine gelince 3 yil yalvardım yanasmadi mahkemeye en sonunda pes etti ondan kendi adıma hic bir sey almadim çocuklarıma aldim oyle kabul etti onca yila onca emeğe onca paraya nafaka bile vermek.istemedi  ofkesinden o şekilde bosandik anlaşmalı şekilde.
(286 puan) tarafından
Baya evli kalmışsın sanırım sen
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Valla canim ne yazikki öyle bana çok üzülüyorum böyle postlar okuyunca bir zamanlar bende yazmistim ama elhamdülillah duzeldi bizimki eşimi kaynanam degistiriyordu beni kötü çıkarıyor kendini melek gösteriyordu yine ayni ama ben ses cikarmiyorum o zaman eşimde çok iyi oluyor beni sevdiğini çok iyi biliyprum ama işte istemesede akli karisiyordu rabbim sikintisi olan herkesin sıkıntısını gidersin insallah icinde de bizim
(286 puan) tarafından
Amin canım inşallah nasıl düzeldi peki eşin
(2,381 puan) tarafından
Bol dua ile canim çok şeyler yaşadim araya benim ailemde girdi birde bebeğim oldu derken şükür rabbime 3 aydır çok iyiyiz 3 ay çok büyük seyler yasadim boşanmaya kadar gitmişti ucu da
(286 puan) tarafından
Ay darısı bana inşallah canım ya
(2,128 puan) tarafından
Valla canım aynı durumu bende yaşıyorum oğlunun yanında melek bana da yapmadığı kalmıyor bende ses etmiyorum artk eşimin yanında. İns oda farkına varır birgün
0 oy
tarafından
Aynı dertten yananlardanım..... 

Ben o kadar şeye rağmen istediğim halde ilgisiz olamıyorum. Rabbim eşine ilgi sevgi göstermeyen eşinin ilgisine sevgisine muhtaç etsin....... 
(286 puan) tarafından
Amin amin amin amin amin binlerce kez amin
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Oysa başkalarına gayet güzel ilgi veriyorlar ama ne bileyim işte 
(286 puan) tarafından
Valla buda doğru başkalarına gelince pisik gibiler eve gelince aslan parçası
(1,661 puan) tarafından
Aynen canım beni üzende en çok o ya (
(286 puan) tarafından
Allah akıl versin canım
0 oy
tarafından
Kiz game be para icinde arasi kotu olan var,

Ha diger konu icjrnse hence sevgi sevgi sevgi  ...o yoksa kaynana elti bahane olur tartismaya sevgi varsa bunlar olusmadan erir .
(286 puan) tarafından
Zaten canım sevgi olunca direk ilgi olur
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Zor valla canm haklısın biz dünyaları istemiyoruz bir güler yüz şakasına olsun ne bilim sinir ederek olsun yok işte 
(286 puan) tarafından
Aynen canım keşke bilseler
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aynen canım bi ara çok tartıştım ilgisizlikten yana baktım yok değişmiyor salı verdim şimdi veriyor çok şükür tabi yine arada tartışıyoruz ama oda sıkıntıdan demin geldi abdestliydim yasin okuyordum bak içimden öpmek geldi abdestin bozulur diye birakmazssin dedi bende omuzunu op dedim öptü sonra dedi seni o kadar seviyorum ki belki baban bile benim kadar sevmiyor seni hadi be dedim yasin nn üzerine yemin etti bende seni çok seviyorum emin ol anan bile bu kadar sevmiyor dedim güldü gitti yani kaçan kovalanır 12 yıl da ben bunu yeni anladım 
(286 puan) tarafından
Senin 12 yılın gitmiş bu tavsiyeyi deniycem bakalm bende ne işe yarayacak
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Çünkü bu ata erkil toplumumuzda hep erkeklere değer verilmiş yetiştirilirken. Hep pohpohlanmış. Yanlış bile yapsalar ohh erkek evladım yapar canı sağ olsun olmuş. Değer vermeyi değil, değer görmeyi yanlış bir şekilde öğrenmişler. Değer vermeyi de erkekliğe yakışmayacak bişeymiş gibi algılıyorlar. Mevzu çok uzun derin. Baş ağrıtmayayım. 
(286 puan) tarafından
Çok ama çok doğru valla hep yanlış yetişmelerinden

İlgili sorular

+9 oy
18 cevap 489 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 501 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Planks (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...