0 oy
1,298 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından

Eşim bir markette çalışıyor 3 ay gibi kapalı yerinde çalıştı yani markete gelen yiyecek içeçekleri kabül edip ayarlıyordu kasaya ara sıra geçiyordu yani market içine.

3gündür işini değiştiler şimdi market içinde çalışıyor meyve sebze bölümüne bakıyor yani direk markete giren her kızı da görüyo bugün bi ayrı özenip gitti yeni giyisini giydi parfüm sıktı saç şekilini düzeltti bizde sabah kavga etmişik öğle de işe gitti öyle özenip gitmesi bişeye mi işaret yoksa ben mi abartıyorum bi kere söylemiştim oda müdür üst başın iyi olmalı dedi 
Böyle görünce sinirden ağlayasım geldi 
Eşimin yeğeni de bizde oda şakacı beni dolduruyor yenge dayım kızlara bakıyor dedi yeğen de 17 yaşın da öf sıkıldım bu durumdan 
Normal bir durum mu böyle parfüm sıkması yeni giyisiler giyinmesi?

32 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
İstese de ozenemez motor işinde 

Kask takıyor saçlarını yapamaz üstüne başına da önem vermez çünkü heryeri yağ oluyor 
(760 puan) tarafından
O ayrı canım yağ oluyosa hiç gerekmiyor
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Pis pasaklı mı gitsin her şeyi büyütmeyin

Ben her gece eşimin kıyafetlerini çıkarırım s

Parfümünü çıkarırım bakımlı temiz pırıl pırıl olsun isterim 
(760 puan) tarafından
Yo pis olmasnda kavgaliyken öyle bide gördüm çok canım sıkıldı
(12,861 puan) tarafından
Hiç canını sıkma market işinde kendisine bakması gerekir diye düşünüyorum
0 oy
(17 puan) tarafından
Valla benimki düğüne gider gibi gidiyo kumaş pantolon gömlek ceket falan parfüm de sıkar fazlasıyla 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım kafana takip bozma moralini benim eşim erkeklerin içinde bi tane bile kız yok ama ordaki üstler kesinlikle dağınık saç ve sakal istemiyolar hergun sinek kaydı trasla ise gidiyo bide fabrika düşün yani ☺☺ benimkide çoğu zaman normal gider haftada 1 2 kere falan kendine jest yapıp parfümü içip öyle gider ☺☺☺ bi keresinde noldu nereye böyle düğündemi gidiyosun dedim girdi bidaha dus aldi saçını başını düzeltmeden cıktı gitti halbuki ben şakasına sormuştum ☺☺
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Illa altinda bisey aramamak lazim. Sonucta insan icine cikiyoruz hepimiz ve kendimize bakiyoruz . o da bakmak istedigi zaaman bakar. Bnce  uzerine cok dusme.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla hüsnü kuruntu yapmana gerek yok benim eşim ise giderken parfümünü ben sıkarım sacini yap bakimli ol derim 

Simdi adamin icinde ib.... varsa kaçış yok 
0 oy
tarafından
Canı nasıl isterse öyle giyiniyor valla bazen eşofmanla bazen pantolon gömlekle bazen tişört pantolonla canı o an nasıl isterse bende çok karışmam nasıl rahat ederse öyle gitsin ben kocama güveniyorum 
0 oy
(376 puan) tarafından
Benim eşimde jandarma geçen karakoldan çıktı bend yanına gitmistim allah var eşim kavga olsa dönüp bakmaz kadarki dışarıya meraki yok ama eşime bir bakıyorlar ben ölüyorum orda seni sinir etmek için yapmıştır onu
0 oy
(10,608 puan) tarafından
Eşim işe hep çok klas gider, bayılırım ben de onun o hallerine. Her gün duşunu alır, kişisel temizliğini aksatmaz o içeri girdi mi anlarsın onun geldiğini kıyafetleri hep jilet gibidir daha bir kez ütüsüz görmedim,. Ayakkabıları dahi hep bakımlıdır. Kız senin kocan o gururlan ya adam paspal olsa daha fena
0 oy
(426 puan) tarafından
Ay benim eşim daha fazla uyumak için özenmez kendine bende arada azcık özen ofise o kadar insan geliyor kendine çeki düzen ver derim sonra bi gün saçına özense neden özeniyorsun diye kızarım :) bu adamlar ne yapsa suç :)
0 oy
tarafından
Benim eşim ben yanındayken çok süslenir ben yokken pek bişey yapmaz ama sende hemen kötü düşünme belki sadece bir kere yapmış
0 oy
tarafından

Özenip gider Parfümü de boca eder gider ama ben bildim bileli hep öyle :) zaten işyerinde demir yığınları arasında kadın da yok. Ama ben onu senelerdir bırakıp memlekete giderim daha bir gün gözüm arkada kalmadı. Ne bileyim şeytan şaşırtmasın 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,068 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Canselll__ (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 364 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 402 göst.
0 oy
13 cevap 345 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...