0 oy
1,284 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından

Eşim bir markette çalışıyor 3 ay gibi kapalı yerinde çalıştı yani markete gelen yiyecek içeçekleri kabül edip ayarlıyordu kasaya ara sıra geçiyordu yani market içine.

3gündür işini değiştiler şimdi market içinde çalışıyor meyve sebze bölümüne bakıyor yani direk markete giren her kızı da görüyo bugün bi ayrı özenip gitti yeni giyisini giydi parfüm sıktı saç şekilini düzeltti bizde sabah kavga etmişik öğle de işe gitti öyle özenip gitmesi bişeye mi işaret yoksa ben mi abartıyorum bi kere söylemiştim oda müdür üst başın iyi olmalı dedi 
Böyle görünce sinirden ağlayasım geldi 
Eşimin yeğeni de bizde oda şakacı beni dolduruyor yenge dayım kızlara bakıyor dedi yeğen de 17 yaşın da öf sıkıldım bu durumdan 
Normal bir durum mu böyle parfüm sıkması yeni giyisiler giyinmesi?

32 Cevaplar

+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Ayyy bütün kadınlar da bizim eşimizi bekliyordu giyinip kuşanıp gelsinler de bakalım diye 
(760 puan) tarafından
Kuzum cidden çirkin olsa umrumda olmaz aman kim bakacak derim ama maalesef öyle değil kızın kendisi numaramı vereyim yada sen ver demiş eşim de evliyim demiş
(8,081 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayatın her alanında çıkar bu tarz ınsanlar  canım önemli olan eşinin duruşu oda cevabını vermiş zaten
-Reklam-
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim eşimde hem öğretmen hem öğrenci servisi İnan sabahın altısında parfüm sıkıyor sabah 6'da bu soğukta kalkıp Balkon kapısını açıyorum Ve her gün öyle herkes kendine canım Eğer kötü bir şey yapmak isterse evin içinde de yapar
(760 puan) tarafından
Anladm canım bende dışarı çıkınca parfüm sıkarım iyi giyinirim ana bunları eşim yapınca sanki kötü geliyor bana ama asas fark beni rahatsız ediyor ben evdeykende hep özenliym parfüm giyisi ana o dışarı çıkınca
(5,559 puan) tarafından
Insanlar içinde çalıştıkları  için güzel giyinmek istiyorlar işte
0 oy
tarafından
Benimki askeriyede çalışıyor istediği kadar suslensin en fazla erlere süslenir. Yine de saçını yapip parfüm sıkar da gider biraz da huy oluyor 
(122 puan) tarafından
Ses etme biz şanslıyız bide lojmandayiz yolda bile kimse yok pat evde :)) ama çok susleniyo parfümde boca eder. Yani illa bı kız a yapacak diye bişey yok ki .
(760 puan) tarafından
Ne güzel ya kız olmayan yerde çalış diycemde öyle yeri bulmakta zor oluyor
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Benim eşimde kuruyemiş ci dükkana bin bir çeşit insan geliyor bazen giyinir süslenir pek özenir gider hayırdır derim sıkıldım aşkım kendime bakasim geldi der iyi derim ertesi gün gene aynı gider belki değişiklik istiyordur oda canım yada bakımlı olmak istiyodur hemen kötüye yormayalim:)
(760 puan) tarafından
Neblm ya insan bu düşüncelere kapılıyor kendini kime göstereceksin diyorum deli deli konuşma naptım ki diyor
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bence gönlünü ferah tut bide takip et hele eger suphen varsa

(122 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hahaha:) gönlünü ferah tut ve takip et aynen sakinlik önemli Allah seni gönlünü ferah tutsunda takip niye ettiriyon adamı:))
(760 puan) tarafından
Kız ferah tutuyomsa takipi napim shshsj

Ama takip edemiyorum ig den hesap açıp yazmışdım fake ile tanış olalım dedm redd etti ehehe ama ben olduğumu hala bilmiyor
(27,357 puan) tarafından
Yahu ne diyim ey sjsjsjsj
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Yuxudan gucnen durquzurame qaldiki hele ozensin
(760 puan) tarafından
günorta gedende ele olur  sabah gedende eynen mende oyada bilmrem
(6,681 puan) tarafından
Eslinde menm yoldasimin işi elediki seliqeli geyinmelidi..eksine men ozum her seyine fikir verirem etiri zadi ozum vururam
(760 puan) tarafından
Halaldı:)) men de psix derece olub qısqanclıq
(6,681 puan) tarafından
Yoxe men fikir vermirem ele seylere teze evliyken eleydim zamanla guvenmeye basladim indi hec narahat deyilem
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Kendisi polis jiilleeett gibi giyinip gidiyor valla aşşırıı kıskanıyorum :D bakan bi daha dönüp bakar :getlost:

(760 puan) tarafından
Aynen bu kıskançlık kötü birşey belli etmicem diyorum ama olmuyor eşimde aşırı kıskanç ama belli etmiyor benm kadar
0 oy
tarafından
Birden boyla yapmaya başladıysa takip et belkide sıkıldı artık böyle yapacak 
(760 puan) tarafından
Ara ara yapıyor yani sabah gidince dedigim gibi yapmaz ama öğlen giderse bazen böyle giyip gider
0 oy
(625 puan) tarafından
Adamı neden bunaltiyorsun yazık degilmi evlilik güven meselesi  bakımlı olmak istemesi suç olmamalı kadınlarda süsleniyor haksızlık etme bir insanın bakımı kendine özgüven veriyor
(760 puan) tarafından
Nebilim ya :( bende bakımlıyım dışarı çıkınca bende aynen parfüm sıkarım özenirim ama ben bunları evde de yapıyorum
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Ben napim bacı hadi söyle kocam boylu poslu Allah icin esmer bomba spor giyinir yinede öyle gider dükkanimiz en işlek yerde kadinlarda kizlarda geliyo kısitlayamazsinki icinde yoksa bisiy olmaz skma canini ama icinde varsa ne yaparsan yap yapar o yuzden sal kendini :)
(95 puan) tarafından
Benimki de odada 2 kişi çalışıyorlar ve biri eşim diğeri bayan.gun boyu giren çıkan yok onlar dışında.kamera odası olduğu için  görevli dışında yasak..karsi odada mescid hali vs.hazir serili :D tövbe yarabbim ya .. benimki de güzel giyinir parfüm sıkar . Sbh 7 aksma 7 ya da akşam 7 sabah 7 ... 12 saat çalışıyor . Kıskanak mı napak
(17,876 puan) tarafından
:D yani şuan bişey diyemedim gardaş
(95 puan) tarafından
Neyse ki parfümü önceden de sıkardı :D
(760 puan) tarafından
Kuzum vAllah çirkin olsa napacaklar bunu derim ama değil maalesef ki..
O yüzden kıskanıyorum zaten evlendigimiz yeni idi bi kız numarasını istemişti o kdr orop.su var kii
(95 puan) tarafından
Doğrudur canım ama yine de çok önyargılı olma zamana bırak biraz.belki gerçekten sıkılıyor değişiklik olsun diye yapıyordur. Kizzzz ayrıca bizim kocalar da yakışıksız değil haniiii yaniiii :D
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım benim eşimde sabahları saçını düzeltir parfüm sıkar öyle gider işe hatta parfümünü ben getirip veririm sıkması için insan içine çıkıyorlar ne varki bunda özenli olmaları gerekiyor valla ben markete giderken bile parfüm sıkarım normal şeyler bunlar adamın aklında yoksa da aklına sokma dillendirme bunalırlar hemen. Yaparlarsa kendileri kaybeder boşver bize bişe olmaz
(760 puan) tarafından
Kuzum bende öyleyim ev içinde bile parfüm sıkıyorum
parfüm sıkıp gidince nolmuş diyorum nolacak parfüm de mi yasak diyor ora da evli erkekler ceplerinde parfüm taşıyor bile ben sıkıp gidiyorum diyo
(817 puan) tarafından
Valla bende eşime cep parfümü almıştım çantasına koysun diye sigara kullandığı için pis kokup kendini kötü hissetmesin diye güvenelim canım biz yinede. İşten geldiğinde bazen esprisine akıllımıydın diyorum çok akıllıyım aşkım diyor :) sürekli sana çok güveniyorum benim kocam yanlış birşey yapmaz diyorum gazlıyorum onu he anam he çok yakışıklıyım sanki de millet dışarda beni bekliyordu diyor :)) neyse ki kendinin farkında değil ohh
(760 puan) tarafından
Helal valla hele çanta da taşı demişdin :)) bende diyorum akıllı ol öyleyim zaten diyor :D kuzum eve gelince 3-5 dk sarılıyor hele kapıyı açınca çok özlemiştim diyor yanı bildiğin aşırı özlemiş iyi ki varsın iyi ki benmsin diyo hep geldiginde böyle birisde ihanet eder mi kimese bakar mı hep düşünüyorum
(817 puan) tarafından
Korkma canım yapmazlar ya kim bakar bunlara Allah aşkına sanki acun :)) paralarıda yok sen güven içini rahat tut
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Insan içine çıkan herkes bence özenli olmalı zaten.. Bu tamamen özsaygiyla alakalı bence sorgulamanı gerektirecek birşey yok sende işe gitsen hazırlanırdın değil mi?
(760 puan) tarafından
Aynen hazırlanırdım ki bi çöpe bile çıksam parfüm sıkarım
0 oy
(370 puan) tarafından
Hayir çünkü firinda calisiyor yuppiy:) ;)
(760 puan) tarafından
Rahatsıınn
0 oy
tarafından
Ozenır canım ama askeriye de oldugu ıcın takmam :) 
(760 puan) tarafından
Off rahatlıkkk
0 oy
(505 puan) tarafından
Esimin isi erkek ortami temiz giyer parfum sikar sacini tarar belki arkadslarna ozeniyor bn bile disari cikarkn temiz giyer parfum skarm abartilmali bakimina karismam hatta bn soylerm sakali bike az bise gel8bce ole gitme derim
(760 puan) tarafından
Bende özeniyorum hep ama evde de öyleyim ben
Bana da diyor valla erkekler hepsi özenip geliyor nevar bunda
(505 puan) tarafından
Bise olmaz takma cnm icinde varsa ozenmedende yapar esimin is ortami hep erkek yine ozeniyor cunku arkadaslarnin yaninda temiz olmak istio onlarda evliymis hep
0 oy
tarafından
Arada çalıştığı yere gidebilirsn sürpriz gibi.. ama şüphelendiğini farkettirmeden. Soruna gelirsek eşim kendi işinin patronu olduğu için insanların karşısındaki duruş önemli. E insanımızda içe değil dışa baktığı için özenir 
(760 puan) tarafından
Ya ora da erkekte çok gelmemi istemiyor ama 1-2 defa gittim hiç ortalarda görmedim tabi o zamanlar kapalıda çalışıyordu
0 oy
tarafından
Markette senelerce çalışan biri olarak evet manavdan tut kasaba kadar üstlerine dikkat etmelerini soyluyolar
(760 puan) tarafından
Aynen bana da öyle dedi müdür de demiş üst baş sakal dikkat et diye sakal bile izin yok
tarafından
Hele sakal kesinlikle yasak emin ol
0 oy
tarafından
Hayır kuzum sen abartiyorsun benim eşim esnaf elemanlarının daha çok bakımlı olmasını ister .... Musterilerle arası iyi olacak bakımlı olacak markette bunlar önemli ..sen bakımsız pis kokan üstü başı dağınık birinin elinden iki kilo domates alır mısın 
(760 puan) tarafından
Teşekkür canm içim rahatladı ya
Ya zaten önceden de Bakımlıydı çimdi Ortam da kız olunca canım sıkılıyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benim ki depo sorumlusu pek bayanlar la işi olmaz ama yinede parfumunu sıkar gider 
(760 puan) tarafından
Anladım canım biraz rahatladım ya (
0 oy
(913 puan) tarafından
Bnce bakımlı olmak doğal birşey fakat hiç yapmayıp bir anda yapmaya başladıysa belki altında birşey aranir sen doldurmak istemem ama bu benim bakış açım
(760 puan) tarafından
Yok canım önceden böyle de ama kapalı yerde çalıştıgı için hem markete gelenleri ayarladıgı için üst falan çirkleniyor diye bu kdr özenmezdi şimdi kasaya geçmiş tam temiz kalıyor heç o kdr insan geliyor diyo
(913 puan) tarafından
Canım sen daha iyi tanırsın eşini biz ne desek yalan olur yani umarım endisen bosunadir

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,058 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Canselll__ (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 394 göst.
0 oy
13 cevap 335 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...