0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya ister kiyafet ister gıda alışverişinde her zaman burnumdan getirir hadi gidelim çabuk ol vs ama kendine gelince sorun yok :( 

28 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

E sende gitme yuzune vur böyle yapiyon diye gelmiyecem de

(3,739 puan) tarafından
İşine gelir para harcamaz
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Hepsi aynı takma kafana 
(3,739 puan) tarafından
Öyle valla canım
0 oy
(903 puan) tarafından
Benim koca kalabalıktan nefret eder bugün mutfak alışverişine gittik diyor ki getirden söylesek eve biz markete gitmesek :) burnumdan getirmez amaa aşkım ne alcaksak hızlı alalım der 
(3,739 puan) tarafından
Kendi elinle sececen dokunacan daha iyi ama ;)
0 oy
(817 puan) tarafından
Hepsi aynı canım şimdi birde virüs var ya ağzında maskeyle darlanıyor bizimki hadi çabuk of puf diye geziniyor başımda bende rahat rahat gezip bakmayı severim ama olmuyor maalesef 
(3,739 puan) tarafından
Sanki biz merakliyiz viruslu ortamda gezmeye ama napiyim misafirliğe giderken giydiğim kıyafetlerle yatıyorum :( dedim gecelik alayım burnumdan getirdo ben de bıraktım geldim
(817 puan) tarafından
Valla ben internetten alıyorum hep markete de tek gidiyorum kafam rahat :)) ver bakalım kocişim kredi kartını diyorum ağrısız başım
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Bizimde öyleydi of puf yoruldum çözüm ürettik,gittiğimiz an starbucksa oturuyor çantamı da veriyorum alışverişim bittikten sonra geliyor :D

(3,739 puan) tarafından
Bak buda güzel bir çözüm:)
0 oy
tarafından
Ben esime diyorum ki para ver ben alışverişi kendim yapicam seninleyken acele ettiriyorsun ne alacagimi şaşırıyorum diyorum o da beni yalniz birakmamak icin mecbur geliyo sesesiz sessiz arkamda bekliyo :)
0 oy
tarafından

Asla öyle bir şey yapmaz. Saolsun. 2 saat dolansam hadi çıkalım demez. 1 tane poşet tasitmaz arti. Haftalık alışveriş için çıktığımızda. O gun akşam yemeği nide dışarda yeriz 

(3,739 puan) tarafından
Oh valla ne güzel canım;)
0 oy
tarafından

Neden her erkek aynı. Deniyor. Merak ettim  azcık

(3,739 puan) tarafından
Her erkek aynı değil tabi
0 oy
(306 puan) tarafından
Ben kapıdan girdiğimle kendimi kasada bulduğum bir oluyor canım :) genel olarak hepsi aynı :) 
(3,739 puan) tarafından
Agzimizin tadı ile bir şey alamiyoruz
(306 puan) tarafından
Evt haklısın o yüzden yalnız gitmek ya da bir arkdşınla gtmek daha iyi
0 oy
tarafından
Ay hepsi ayni yaa benimkide oyle . Yok kenara gec onune bak millet gecemiyor bilmem ne ne . Ben oldugum yerde duruyorum millet baska yerden geçsin bi zahmet . Bi gün bu huyu yuzunden yapistircam agzina bitane
(3,739 puan) tarafından
Hallediyorlar ama ya
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla benimki alıştı artık ya beni tek gönderir yada oturur bir köşede bekler 
(3,739 puan) tarafından
En güzeli valla
(658 puan) tarafından
Aynen öyle biri söylenince ben alacağımı da alamıyorum kıyafet alışverişinde hiç karışmaz cunku herşeye bakarım ederim huyum öyle market alışverişine beraber gideriz liste hazırlayıp
0 oy
(249 puan) tarafından
Benimde esim oyle canim markete gittik gecen gun bisey alcam ne gerek var niye alcan sen simdi bunu kendine olunca koşarak gidiyo bide sey isyerinde o yaptigim yemekten cikiyomus gerek yokmus erzak almaya giyside ayni magazada hadi hadi basimin etini yiyo;)))
(3,739 puan) tarafından
Herşeye bı laf etmeseler olmaz zaten
0 oy
(790 puan) tarafından
Amaan cnm bir kez olsun ne istegmi duzgunce aldrdi nede kavgasz gunumz gecti aldklrmda burnmdan gelir nefret edym artk gercktn biktim disari cikarir 5dakka durmz geri getrr laf saya saya aldgmida zikkim eder oyle iste es dgl dusman 
(3,739 puan) tarafından
Bugün öyle oldu gece resmen misafirlege giderken giydiğim şeylerle yatıyorum alalım dedim tamam dedi gittik yok onu alma şunu alma bu pahalı vs diye diye burnumdan getirdi almadım
(790 puan) tarafından
Anliym cnn seni erkekler boyle hepsi olmasada cogu boyle ben artk yuzszlgmle aliym valla kavga ede ede baska turlu olmuyo  okdr kufur ediyo laf sayiyo bende ona bagirym sayiym agliym iste snrada alcan kopek gbi dym ki tutumlu biriym ucuzu bulurm lazm olmyan almam ama yaranmym iste beni birak cocuklrinada ayni yani sadece bogaza gireck seylr aliym giciniz acik gezin dyo resmn
0 oy
(590 puan) tarafından
Kendine alirken yardimci olurum gezeriz ederiz bana gelince bebege gekince hadi cabuk ol bebek durmuyo felan diyo artik tek gidiyorum veya internetten aliyorum yoksa bi gun bogazina yapisip bogabilirim o derece sinirleniyorum:)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben netten alışveriş yapıom hep o sıkıntö olmuo 
0 oy
tarafından
Bizde ben hadi diyenlerdenim en basiti bir bim yada 101 e girsek ben hemen alırım eşim der yeni ne gelmiş bakalım dolaşalım ben hadi hadi derim genelde :-)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İlk yıllar eşim öyleydi dışarı çıkar çıkmaz arkadaşlar arardı eşim aldıklarıma laf etmez çok durmama laf ederdi, şimdi çok şükür sabırlı araba yeterlimi başka araba lazım mı falan der 
0 oy
(426 puan) tarafından
Kendi içinde olsa benim içinde olsa saatlerce dolaşır gıkı çıkmaz hatta benim için gittiğimizde ben yorulur otururum o seçer getirir bunlarında dene diye sağolsun:)
0 oy
tarafından
Bizde aynıyiz valla alışverişten nefret eder koştur koştur gider geliriz hic sevmiyorum bu huyunu 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aynen canım bana ve çocuklara gelince bu kadar yeter param yok borç var der kendine gelince 3 parca 500 tl alır hiç hesap etmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...