0 oy
767 göst.
Aile kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Kızlar profil resmimin bi hikayesi var evveett:) Bu sukabağı,eşim beni istemeye gelirken çiçek ve çikolatanın yanında el emeği olan bu hediyeyi de verdi bi hediye kutusunun içinde :)içini oymuş boyamış ve bu resmî çizmiş (zamanında facebookta konuşurken benim en sevdiğim çıkartma buydu hep bunu gönderiyordum ona ve ne kadar tatlı şuna bak ya felan diyordum:)) unutmamış ve onu çizmiş görünce şaşırmıştım benim için anlamı çok büyük,hep hamile olmak istemişimdir anne olmak istemişimdir hep hayal kurardık bi çocuğumuz olsa diye :angel: konuşurken bu çıkartmayı çok kullanıyordum o yüzden:Düstünde tarih isimlerimiz felan da yazıyor baya emek vermiş kurban olduğum :blush:vee  evlendikten 3 yıl sonra bize çocuk nasip etti Allahım şükürler olsun ki. 3 yıl içinde çok denedik doktorlara gittik olmuyor diye çok üzülüyorduk umudu kesmiştik nerdeyse,ben hamile olduğumu 6 haftalıkken felan öğrendim,normalde günü gününe adet olan bi insanım ve 17 günüm geçmişti ve ben eltim ve görümcemin zoruyla test yapmıştım ve pozitif çıktığını anlamadım bile testi çöpe atıyordum bozuk diye onlar baktı dedi sen hamilesin diye :Dmutluluktan o kadar ağlamıştım ki hemen eşime söyledim onun da gözleri doldu ağlamaklı oldu ve bana öyle bir sarıldı öptü ki o anı unutamıyorum sanki dün gibi. Şimdi ise 40 haftalık olduk bile:( Allahım sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah çok istiyoruz çok bekliyoruz sabırsızız öyle böyle değil,yıllardır bu anı bekledik çünkü.. Her neyse buda böyle bi hikayem öyle anlatmak istedim uzun oldu kusura bakmayın:)

image

:)

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın 

Bebeğini sağ salim almayı nasip etsin 
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiz:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya ne kadar güzel :) Rabbim bozmasın inşallah. Bebeğini sağlsalim kucağına alırsın inşallah ❤️ 

(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederizz:)
0 oy
tarafından
Maşallah Rabbim mutluluğunuz bozmasın inşallah hep mutlu olun rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiizz:)
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Minnoşum sağlıcakla al kucağına inşallah 
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah minnoşum
0 oy
(3,274 puan) tarafından

eşinin o kabağı yapıp vermesi çok güzel bir hareket olmuş şahsen benim ki düşünemezdi:D

(2,792 puan) tarafından
Evet ya değeri çok büyük:)
0 oy
tarafından
Çok güzel canısı hep mutlu olun bebişinizle inşallah ☺️
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiizz:))
0 oy
tarafından

Rabbim mutluluğunuzu daim etsin kuzum bebişin de sağlıcakla gelsin inşallah <3

(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah sağolasın:))
0 oy
tarafından
Çok tatlı çok romantik
(2,792 puan) tarafından
Evveett:))
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah sağolasınn:)
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Sabret kuzum sabrın sonu selamet

Gününü doldursun ne zmn günü bittiyse o zmn gelsin bebeğin sağlıklı olsun da tek emin ol doğduğu gibi büyüyor Allah tez vakitte kucağına almayı nasip etsin inşallah:)guzel ani olmuş size

(2,792 puan) tarafından
Evet ya aynen öyle doğru diyosun,amin inşallah sağolasın :)
(6,825 puan) tarafından
Sn hele. Bı de doğup dillendiginde gör
Anne baba diye geziyor ya hah orda öl bit öyle bir sevda:)
(2,792 puan) tarafından
Ay Allahım inşallah görürüz o günleri yaaa
0 oy
tarafından
Maşallah cok tatli sag salim kavusursunuz insallah bebeginize 
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah sağolasınn:))
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Masallah rabbim kullara bozma firsati vermesin inşallah. Saglikla kucaginiza alin meleginizi :)
(2,792 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah sağolasın yaa:))
0 oy
(141 puan) tarafından

Kız ne güzel vallaha ağladım okurken allahim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kalbi güzel size <3

(2,792 puan) tarafından
Ya amin inşallah çok sağol teşekkür ederiz❣
0 oy
(120,002 puan) tarafından
Kiz o degilde gece vakti sancin falan varmi 
(2,792 puan) tarafından
Yooooo gayet iyiyim:Dd

İlgili bir soru bulunamadı

384,715 soru

11,508,113 cevap

35,165 kullanıcı

...