0 oy
918 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eltimin kızları sürekli dolabımı karıştırir bende bugün kizimi uyuttum gündüz temizledim dolabımı akşama da eltimgil geldi dolapta pasta yapmak için meyve suyu vardı ya içsinler önemli değil ama neden buzdolabının içine dokiyorsun bardağı almış orda dolduruyor eltim de rahat rahat otryor diğer kızı da kavanoz çikolata almış dolabımda wc önünde aynaya oturmuş hem aynadaki kendine veriyor aynaya sürüyor yani hem halıya döktüğü hem kendi ağzı yüzü eltim de yıkamadan direk havluya silmiş yoruldum daha 40 çıkmadan yemin ederim evi 30 sefer sildim supridum bir insan bakmalı çocuğuna sezeryanliyim biraz insaf çekirdek vardı ben batar diye çıkarmadım ve eltim iki kızına da vermiş salon misafirliktir bildigim kadar ama eltim kızlarına vermiş çekirdeği salona otrdurmus ya insaf sezryan yerim ağrıyor eşim elini makinaya kaptırdı işaret parmağı ve orta parmak ucu gitti 3 4 gün oluyor buna da zaten daha 37 günlük bebeğim var çay içtiler çekirdek cittiler içtiği bardak bile yikanmiyor yoruldum kızlar derdimi tek size anlatıyorum eşime diyemiyorum çünkü abisi ne diyebikir yeğeni sonuçta susuyoruz büyük konuşmuyorum ama ben kizimi bu şekilde yetiştirmem. 

22 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum bnm eltimin cocuklarda  gldimi dolabi karistiryo yemesinden cok ddgin gbi dokup sacmalari sinir bozucu.hic mi insan yapma etne demez ya .bi cocuk 6 yasina kadar ne verirsin alir snra istesende bise ogretemezssin .kimse kimsenin cocugunu cekmek zorunda dgil.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben olsam çağırmam gelmek istedikleri zaman da müsait değilim derim yazık yani hastasın ameliyatlısın sen dikişin var o ağrı çok kötü bişi eltinin anlayışlı olması lazım sana yardım etmesi lazım böyle çocuk yetiştirmek olmaz çocuğa küçükken terbiye vereceksin yoksa büyüyünce baş edemezsin artık benim 2 yaşında oğlum bişey yiyeceği zaman sofra bezini sermeden yemez bazen ben unuturum anne örtü örtü der ister nasıl yetişirse öyle gider acaba kendi evinde de aynaya çikolata sürdürüp sonra havluyla siliyor mu 
(322 puan) tarafından
Helal olsun ne güzel

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 179 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selma&furkan (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 271 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu