0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

Gece saat 10 dan sonra benim gibi temizlik yapan var mı ? 

Kızımı anneme yollamışken duvarları ve kapıları bu akşam sileyim yarında geri kalan temizliğimi yaparım.  Bu gece ne yapsam kâr düşüncesiyle yaptım valla şimdi oturdum :silly:

Camları da silecektim ama baktım saat çok geç olmuş vazgeçtim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizde eşimle simdi yaptık otrduk ev tasiycam diye topladm tayin iptal oldu geri yerleşyorm eşim koltukları camlari yerleri çekti sildi süpürdü Allah razı olsun yarın İSe gdcek ben cocuga baktm o yapti tayin işi iptal oldu diye kendini suclu hissedyo ondn çok yardm edyo herseyi yaptı sagolsun  bizde aynı durumda temzlik isindeyz yani 
(3,136 puan) tarafından
Ayy sizinki daha kötü bütün evi topla tekrar yerleştir. Bir kereden kış temizliği olmuş olur. İyi bari yapıyor yoksa tek başına çocukla zor olur.
Benim eşim de önce kızımı anneme göndermeme izin vermedi yaparsın dedi ama hem bebek hem kış temizliği zor olur birde halıları yıkamaya gönderdim kızım yerdw dolanacak hasta olurdu.
Allah yardımcın olsun canım kolay biter inşallah
tarafından
Ayni halı durhmu bizdede var canım bizimkiler de yıkamada benm oglum da emekliyo ondan birakamiyorum yere sana da kolay gelsn kuzm
(3,136 puan) tarafından
Yürüteç varsa kolaylıl olur ama uzun süre kalınca da yoruluyorlar.
Sağolasın sana da kolay gelsin canım
-Reklam-
+1 oy
(119,456 puan) tarafından
Ahaaa ben bitirdim bjde duş yaptim oturdum valla uykumda yok
(3,136 puan) tarafından
Ohh mis gibi valla ilk defa gecetemizlik yapınca bana tuhaf geldi :) ama normalde ortalıktaki eşyaları toplar mutfakta bulaşık bırakmadan uyurum ama bugün kış temizliğine girişeyim dedim
+1 oy
(24 puan) tarafından
hamilelikte ben hic bir sey yapamıyorum ya suçluluk hissediyorum ama hemen yoruluyprjm agri falan başlıyor oturuyorum soluk soluğa sizin hamileliklerinizde de boye miydi? 
(3,136 puan) tarafından
Bende hamilelikte ağır işleri ve normal günlük işleri yavaş yavaş yaparım bir kereden kendimi yormam ve bebeğe birşey olur diye korktuğum için. Aynı şekilde soluk soluğa kalıyorum birde karın büyüdükçe daha bir zor oluyor ama mecbur yapıyorum
(24 puan) tarafından
Oyle mecbur biz yapmayınca butun isler kalıyor ben taşındım hamile kaldim daha evi tam yerleştiremeden ondan galiba is bitmiyor :)
(3,136 puan) tarafından
Tabi ondan dolayı bitmez birde ev taşımak ayrı bir zor günlerce bitmwk bilmiyor. Allah yardımcın olsun canım
+1 oy
tarafından

Benim gibi birini buldum :D 

Gece işi bitiririm sabaha ufak tefek şeyler kalır onlarında yapar keyfime bakarım 2 çocuk olunca malum

(3,136 puan) tarafından
Aynen valla 2 çocuk olunca geceleri yapmak daha mantıklı. Ama benim bıcır ses olduğunda uyanıyor o yüzden gece süpürge açmam onun dışında olan işleri yaparım. Temizliği çok severim dağınıklığa tahammülüm yok hele ki biraz kir yerde olsa sinir olurum ama kızım olduktan sonra ondan fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum. Şimdi de kış temizliğine giriştim.
tarafından
Bende onlar uyuyunca çekerim kapıyı heryer pırıl pırıl olur :)
Napak işte anayiz dayanıyoruz onlar için
Inşallah büyüyünce onlar da bize iş yaparlar
Ben kis temizliğini bitirdim boya hali  yikama falan bitti hep
(3,136 puan) tarafından
Aynen valla onlar için herşeye katlanıyoruz yeter ki canları rahat olsun mutlu olsunlar. İnşallah yaparlar kızz yapmasa da canı sağolsun.
Ben yeni başladım kız annem yoktu şehir dışındaydı kızımı bırakacak kimse yoktu diye bu zamana bıraktım. Birde halılar bugün yıkamaya gitmişken başlayayım dedim
0 oy
tarafından
Ne temizliği yat uyu bende şimdi yatıp uyuyacağım gündüz gönder bebeği annene gündüz gözü ile yap
(3,136 puan) tarafından
Bi güzel yorulayım ki hemencecik uyuyabileyim yoksa uyuyamıyorum :)
Gündüz de annemde kalacak. Kardeşim gelmişken onunla yollayayım dedim gönderdim
0 oy
tarafından
Ne güzel ya ben doğru düzgün temizlik yapmayı özledim iki çocukla 
(3,136 puan) tarafından
Bir tane olmasına rağmen bende özlemişim valla. İkincisi de yolda geliyor. O gelirse nasıl yaparım bilmiyorum
tarafından
Çok zor vallahi canım ne yalan söylim
(3,136 puan) tarafından
Çok zor diyorlarda bakalım nasıl olacak inşallah çok zorlanmam
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Gece temizliğini çok severim :)) 
(3,136 puan) tarafından
Gece temizliği güzel değil kızz temiz olup olmadığı net anlaşılmıyor ışık net olmuyor yaa :) duvarları sildim ama gözüme aynı görünüyor sanki
(3,078 puan) tarafından
Gündüz de yapıyorum ama gece de yapıyorum ne olur ne olmaz ölüm var:))
(3,136 puan) tarafından
Aynen valla herşey olabilir gece ortalığı toplarım sadece
0 oy
(322 puan) tarafından
Ben de yaparım ne olur ne olmaz hastalık vs var ölüm var. Genelde ortalık toplar uyurum alışkanlık 
(3,136 puan) tarafından
Bende normalde ortalığı toplarım ama şimdi kış temizliği yapmaya çalışıyorum inşallah yarın bitirebilirim
(322 puan) tarafından
Allah kolaylık ve hafiflik versin canım
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağolasın
0 oy
tarafından
1 saat önce banyo tuvaleti Bi güzel yıkadım şimdi gidip dolma yapacam yarın akşam için kış temizliğine giriştim yarın anca mutfağı hallederim aklama yemeğim hazır olsun bari
(3,136 puan) tarafından
Banyo tuvaleti geceleri temizlemeye korkarım o yüzden en sona orayı bıraktım. Bende kış temizliğine giriştim yarın mutfak dalon yatak odası lavabolar perdeler hepsi biter mi diye kara kara düşünüyorum. Ve hamile halimle yapacam hepsini
tarafından
Yavaş yavaş yap bacım acelen ne hepsi bitmez ki 1 günde hamilesin çok yorma kendini
(3,136 puan) tarafından
Aynen yavaş yavaş dinlenerek yapacam bakalım ne zaman bitwr
0 oy
(505 puan) tarafından
Bnde gece yaparm ama hamileyim 36 hafta yormuim pek kndimi
(3,136 puan) tarafından
Kış temizliği olmasa bu saatte pek yapmam ortalığı toplamak dışında. 18 haftalık hamileyim yavaş yavaş yapacam.
Yorma kızz kendini son haftaların dinlen yavaş yavaş yap zaman geçerbari
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yorgunum dostlarım yorgunum :D nne temizliği gız gece gece yay uyu :D
(3,136 puan) tarafından
Kızz bende yorgunum ama mecbur yapıyorum :(( sen yorum yaparken uyumuşum ki :))

İlgili bir soru bulunamadı

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...