0 oy
732 göst.
Aile kategorisinde (2,261 puan) tarafından
Kizlar 4 aylik bebeğim ve biz onun için doğalgazlı bir eve taşınmak istiyorduk.bugun tam istediğimiz gibi doğal gazlı hem de deniz kenarında bir ev bulduk hem de şu an ödediğimiz kira ile aynı fiyata. Su an ki evimiz kayinbabamlara yürüyerek 10dkesimin işine de 10 dk yürüme mesafesinde. Taşınmak istediğimiz ev ise araba ile 10 dk mesafede hem işe hem kaynanama. Bugün onlara gittik dedik ki taşınmayı düşünüyoruz kayinbabam yok olmaz orası çok masraflı olur falan dedi neyseki eşim ikna olmadı ona. Kayinbabam gözlerini doldurdu trip attı uzağa gidiyorsunuz diye. Sonra dediki siz gitseniz de 3 4 ay sonra alırım bazen torunumu. Ben de yok canım o olmazsa ben evde tek ne yaparim dedim.zaten haftada 1 görüşüyoruz taşınınca da öyle olacak hatta sabah 8de eşim bırakacak akşam 7ye kadar orda olacaz. Yok alırım torunumu kanuni hakkımdır diyor man yak dedim ki yok oylr bir şey 3 4 ay sonra bile süt çocuğu oluyir bu. Yok vallahi kanuni hakkımdır diyor. Bugüne kadar oglumdan hiç ayrı kalmadım kalmam da. Sinirlerim bozuldu ya 

23 Cevaplar

+2 oy
(14,166 puan) tarafından
Saçmala devam et ben seni dinliyorum deseydin :D 
tarafından
Artiladm seni çok güldüm buna :D
(2,261 puan) tarafından
:) gıcık iste
(14,166 puan) tarafından
:DDdd
(4,697 puan) tarafından
Yaaaa ;D:D:D
-Reklam-
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Hee kanuni hakkıdır beklesin o avucunu yalar
(2,261 puan) tarafından
Yalasın valla :) Biricik oğlumu istiyor akilli
0 oy
tarafından
Saçmalamasın sen vermedikten sonra kimse alamaz canım korkma 
tarafından
Kiz hatuce sen misin
(2,261 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Kiz ne sinir oluyon yaa birak alsin aciktimi ne yapcak geri getircek sanki bakacakda bos konusmus sende durduk yere gicik olnussun
(2,261 puan) tarafından
Yoğurt süt verir cnm yeter ki getirmesin. DAha 4buçuk aylık dun peynir vermeye çalıştı
0 oy
tarafından
Ne yasiyo bu amca ya  alirim ne diye ..... anneye ihtiaci var bu çocuğun oyuncak degl oyun saniyo heralde alırım diye 
(2,261 puan) tarafından
Aynen tamam torunundur sev istediğin gibi sev. Gerekirse bana de ki kızım daha sık gelin ama çocuğumu ayrı almak nedir ya
0 oy
tarafından
Ne demek hakkımdır kanunen öyle bisey edemez diye biliyorum

Verme canım tek başına ne olacağı belli olmaz başına bir iş gelir fln 
(2,261 puan) tarafından
Tabi canım ben onu bırakıp yan odaya gidince aklım kalıyor kaldı ki başka evde olacak. Sağ olduğum sürece çocuğumdan ayrı kalmam kendi aileme de gidemez. Bence doğru değil yani
0 oy
(258 puan) tarafından
Kanuni hakkı kendi andırı için geçerli senin çocuğuna senden izinsiz dokunamaz bile
(2,261 puan) tarafından
Sagol canim rahatladim
0 oy
(6,907 puan) tarafından

Kuzu ne Kanuni hakkı 

Onu bi tarafından uydurmuş g.otunden:)))

Olur mu öyle şey bebe senin istersen tırnağını dahi gösterme istersen güvenin varsa yolla bunlar tamamen senin elinde.

(2,261 puan) tarafından
Sağol canım rahatladım
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Hangi üni.nin hukuk bölümünü okumuş?Öyle bir hak yok görmeye hakkı var kendisiyle tutmaya değil ve bebeğini de bırakma kimseyle kalsın.Basina bir iş gelse annesi gönderdi diyecekler.Sen nereye çocuğunda oraya
(2,261 puan) tarafından
Aynen canim benim kafa iste yaşadığım sürece öyle olsun isterim
0 oy
(662 puan) tarafından
Bos bos konuşmus işte kanuni hak demis bide mahkeme bile genelde anneye verir hep bi cocugun yani annenin yanıdir diye o neyin kafasında
(2,261 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(704 puan) tarafından

Kendi kendine kanun cıkarmış vay bee adama bak yok oyle bi dünya :D

(2,261 puan) tarafından
Sağol canım:)
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Öyle bi kanun varsa anca ormanda geçerlidir derdim ama belgesellerde bile görüyoruz anneler yavrularini vermiyorlar. Aklı sıra seni korkutacak. Git hayatını kur güzelce o onun torunu kanun babaya bile vermez süt çocuğunu. 
(2,261 puan) tarafından
Sinir adam iste. Dese kızım torunumu daha sık getir anlarım ama ne bu ayrı alma isteği anlamiyorm
0 oy
tarafından
Bn bile sinir krizine girdim ne kanuni hakkı be
(2,261 puan) tarafından
Sinir işte
0 oy
tarafından
Ya o kim de kanuni hakkı oluyorms desin hele süt bebesini anası olmadm nere alıyor görmek istiyorsa gelir görür gider onlarn dizinin dibndenolmak zorunda değilsiniz seni gıcık etmek için dems bence takma bile hiç 
(2,261 puan) tarafından
Aynen oyle benim yanimda görsün işte
0 oy
(3,582 puan) tarafından

Dede olarak onun alma hakkı varsa anne olarak senin ne hakların vardır :)

Takılmayın. Duygusal davranıp saçmalıyorlar.

(2,261 puan) tarafından
Kesinlikle saçmalıyor
0 oy
(3,118 puan) tarafından

Kayınbaba atak geçiriyor boşver:D

(2,261 puan) tarafından
Haha çok iyiydi canım
0 oy
(3,172 puan) tarafından

Kanuni olarakda sen dogursaydin belki sana verirlerdi deseydin☺️ 

Benimde kaynanam büyüsün  sen ikinciyi  yap bu benle kalcak diyodu hic cekinmeden cok hevesin varsa kayinpederim  duruyo bitanede sen  yap istersen dedim bida sıkıyosa alcam desin:ermm:

(2,261 puan) tarafından
Ben ilk doğduğu zaman öyle ortaya söylemiştim. Bebegimin bakımını üstlenmek isteyen herkese ama kayinbabamda çekindim bir daha söylerse söyleyecem ama
(3,172 puan) tarafından
Söyle söyle  iyi oluyo onlara yoksa altta kaliyosun
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Kız takma sen hepsi aynı:)) kimin kimin çocuğuna bakar bu devirde :)) çocuk bu huysuzlanır..huysuzlandıgi gibi getirirler:))
(2,261 puan) tarafından
Bırakmayacağımi da biliyor da sınır ediyor belki
(5,566 puan) tarafından
Tabi sinir oluyordur benim oğlumun süt ve süt ürünlerine ve bir de cok seye allerjisi çıktı.  Doktor bana diyet verdi . Eğer diyet yaptığın halde iyi bebeğin iyi olmazsa ona rapor çıkarıp mamaya bağlarız dedi. Bende kaynanama bunu dedim kaynanam kayın pederim o kadar sevindi ki. Bebeğin mamaya bağlansa senden alırız sende kendine başka çocuk yap dediler. Ben delirdim delirdim . Kaç gün boyunca ağladığımı bilmiyorum :(  hala da tedavi aşamasindayz bakalım ne olacak . Kimsenin hakkı yok çocuğunu almaya. Verme kız çocuğunu bende vermem . Gerekirse öldürürüm kendimi vermem bebeğimi
(2,261 puan) tarafından
Bunlarda beyin olmadığına yemin edebilirim iste pislikler. Torunları sıkıntı yaşıyor sevindikleri şeye bak
 Çok istiyorlarsa kendileri yapsın. Anneanne dede babaanne amca hala her ne haltsa sevmek için vardır bakımı anne babaya aittir. Ne bunlardaki merak anlamıyorum. Aynen vermem ben de asla. Rabbim inşallah bir an once bebisine de şifa versin de 2 yaşına kadar gönlünce emzir inşallah canim
(5,566 puan) tarafından
Bak canım beterin beteri var diye söyledim. Allah razı olsun canım benim inşallah
0 oy
(3,676 puan) tarafından

Kayın baban coşmuş:D

Oyle bir hakkı hicbir sekilde yok ama torununu seviyor belli bizimki hic umursamaz 

(2,261 puan) tarafından
Sevsin torununu sevsin de bu sevgiden farklı bakım olayına giriyor. Öyleyse hiç sevmesin kendine yeni  bir çocuk yapsın ona baksın. Torun sevmek içindir:)
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Yazık kayınbaban Allah kapı kapı akıl dagıtırken kapı arkasında kalmıs herhalde. Bunlarda kanunu ne sanıyorsa. Bir daha dediğinde vallahi seni polise ihbar ederim diyi ver o kimde cocugu alıyor babanın hakkı degil almakta o kim
(2,261 puan) tarafından
Tuttum bunu söylerim canım gerçekten akıl yok yani olsa süt çocuğunu anneden ayırmak aklının ucundan gecmez
(11,019 puan) tarafından
Cahil bunlar birde kanunu devleti hukuku katıyorlar cumlelerine. Kahvede duyup evde konusuyor

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 654 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 700 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,977 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.