0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (2,181 puan) tarafından

su havalar beni mahvetti ya yagiyo mu yagmiyo mu sicak mi soguk mu kararsiz surekli.. azicik yuruyus yapayim dedim gok gurledi kesin saganak gelecek diye kosa kosa eve geldim iki damla yagdi durdu :dizzy: 

neyse nasil gidiyo kizlar neler yapiyosunuz biz bugun 23 haftalik olduk patlican kadaar :P

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım şuanda izmir de yağmur yağıyo ohh bir nebzede olsa serinledik
(2,181 puan) tarafından
iki damla bisey yagdi serinletmedi de yaa nem cöktu :/ ne guzel olmus
(3,148 puan) tarafından
Nerde kiz bende izmirdeyim yaniyok burda bayilmak uzereyim vallah :/
tarafından
Hadi canım kız karabağlarda yağmur var
(3,148 puan) tarafından
Yok valla narbeldeyim burda da simdi kapatti biraz ama tek damla gormedik daha az attirsa da serinlesek :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kastamonuda şuan öyle cnm yok gurluyo bardaktan bosalircasina yagmur yagiyo dünde hortum vardı Allah beterinden korusun:)
(2,181 puan) tarafından
burda gurultu var yagmur yok ya amaan
0 oy
tarafından

burasıda bir süredir oyle canım bende tam disari cikiyom bebisle hava karariyor eşime aldıriyom yağmur yağacak gel bizi al diye eve geldim güneş açmış güler misin ağlar misin:D maşşallah canım hayirlisiyla doğurursun ins zamanında benim oğlum da bir uyudu uyanmıyor normalde hemen uyanır bende mmaa yaptım şimdi acikir ağlar diye uyanmasını bekliyom elimde mamayla çok caresizim:D

(2,181 puan) tarafından
ay hic sorma hava iyi diye ciktim beter oldu :/ amin insallah kiyamam yorulmustur belki uyumak istiyodur :) uyandiginda yapsaydin mamasini :)
tarafından
baktım kiprasiyor hemen verdim ağzına  biberonu halettim canım :))) bebekelr öyledir ama bak uyanmasını beklersin uyanmaz uyuşun istersin uyumaz
(2,181 puan) tarafından
cok tersler yaa :)) neyseki iyi halletmissin biraz daha uyur :)
tarafından
evet biraz daha uyudu şimdi uyandı :))
0 oy
tarafından
istanbulun neresndesn cnm ayni valla ole bi karardiki sanki sular seller gtcek ama bsede yagmadi  baska kesmlerde yagms baya dolu.. bnde 27 haftalik cnm :)❤️
(2,181 puan) tarafından
pendikteyim canm sen? masallah baya ilerlemissiniz :)
tarafından
bnde umraniyeyl  sultanbeyli ortasi sancaktepede cnm :)
0 oy
tarafından

istanbulun neresndesn cnm ayni valla ole bi karardiki sanki sular seller gtcek ama bsede yagmadi  baska kesmlerde yagms baya dolu.. bnde 27 haftalik cnm :)

tarafından
Bzm buraya iyi yagdi wala ferahladik
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Ay evet bugun istanbul çok kasvetliydi bi karariyo bi güneş çıkıyo :)) kararsiz dedigin gibi canm 
(2,181 puan) tarafından
az once gunes varken gok gurledi daha ne kadar karisacak merak ediyorum :D
0 oy
tarafından

Ankara da öyle baya esmeye başaldı biraz çıkıp yürüyüş yapıcam şimdi 34+2 olduk Allahın izniyle :)❤️

(2,181 puan) tarafından
hadi bakalim yagmur yagmasin da :))
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Antalya alev alev yanıyor canım arada esiyor Allahtan. Bizde 20+5teyiz tam kavurucu sıcaklara geldi benim hamilelik :) 
(2,181 puan) tarafından
benimki de ayni ya :) antalya genelde boyle sicak oluyo sanirim
(1,390 puan) tarafından
Evet canım nem oluyor bir de :)
0 oy
(1,826 puan) tarafından

Bugun esiyor gibi geldi bana ya kapınjn onune uzandım kalkamıyorum

image

vıdeo olsa tulu ucusurken yakalayabılrdım sanırım
(2,181 puan) tarafından
ohh ne guzel ferah ferah yat bakalim :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 202 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Haziran 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1 melek annesi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 340 göst.
7 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zumranaz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde rada21 (37 puan) tarafından soruldu

397,231 soru

11,880,898 cevap

35,997 kullanıcı

...