0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Ben yoruldum artık yemin ederim yoruldum bu adam düzelmez yemin ederim düzelmez bezdim artık hiçbirşey yokken babasıyla birlikte kendi oğlunu bırakmaya  gitti ve geldiğinde barut gibiydi bana laf söyleyip durdu dünden beri ağlamaktan yoruldum ve ben bu adami bir daha baba ediyorum Allah alsinda artık canimida kurtulayım inş 

4 Cevaplar

+1 oy
(614 puan) tarafından
Sence deger mi. 

Senin çocuklarının Cani ondan kiymetiz mi 

Sen ölsen Çocukların senin yasadigin hayatin 10 mislini yasiyacak vee bütün günah senin boynuna gelecek. 

Bosver bende cok taktm olmadi saldmmm
(344 puan) tarafından
Tükendim artık cnm tükendim
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ne yaşadığınl ne kadar acı çekdiğini bilemem ama Allah canını alsa çocuklarına kimse anne olmaz
(344 puan) tarafından
Beni karısı olarak görmüyor sanki bana herşeyi yaptı yemin ederim aklına gelmeyecek her şeyi yoruldum ama çocuklar için sabrediyorum ama ben tukendim
(1,661 puan) tarafından
Canım benim eşimde bana kalbimi kıracak şeyler çok yapdı... Kötülük etdi kendini haklı çıkardı, güvenimi kırdı ötesi varmı,,, şidder uyguladı tamam tekme tokat dalmadı ama şiddetin ağırı hafifi yokdur... Benim gidecek yerim yok... Çok kalbimi kırdı ama biliyorum seviyor beni azmı çokmu bilemem ama azda olsa seviyor... Bende ona eskisi kadar olmasada deyer veriyorum ama artık eskiden onda bulduğum huzuru bulamıyorum kafamı göğsüne koyuyorum ama bulamıyorum çok kırıldım çok yoruldum,,,, şimdi o huzur ancak ve ancak kızımda buluyirum... Ama ben sana sabret demiyorum çünki benim gidecek yerim olsa çeker giderdim... Kızımla kendime bir hayat kururdum... Elinde böyle bir şans varsa üzme kendini hayatını karartma... Bunlar hepsi insana dert oluyor,,, nefes alıyosun ama yaşamıyosun sanki
(344 puan) tarafından
Benim gidecek yerim varda ne oluyor ki cnm bir ara ayrılmaya karar verdim babam seni öldürürüm dedi ayrılma olmaz bizlerde el mahkum çekiyorum yoksa zerre umrumda olmaz ben benim eşimin beni sevdiğini düşünmüyorum seven insan yapmaz bu tür şeyler o yüzden Allaha çok sığınıyorum elimde birşey gelmiyor
(1,661 puan) tarafından
Anladım canım... Allah yar ve yardımcın olsun.. O adamında cezasını versinde senin kıymetinu anlasın... Allaha emaner ol kuzum
(344 puan) tarafından
Sende Allaha emanet ol cnm amin inş
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Allah sana sabır versin inşallah annelik işte çok zor Sakın ama sakın Allah canımı alsın deme... Sen de ölürsen o çocuklarına ne olur biliyor musun..

Insan Anne Olunca kendinden çok evladını düşünüyor
(344 puan) tarafından
Öyle ama artık çok tükendim çok fazla şeyler yaşıyorum inanki bir kadının kaldıramayacağı her şeyi yaşıyorum
(5,559 puan) tarafından
Farkındayım canım eğer öyle ağır şeyler yaşama Saydın Allah canımı alsın demezdin ki..
Rabbim sabrını daha da arttırsın yükünü hafifletsin Allah eşini ıslah etsin..
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm inş
0 oy
tarafından
Allah seni cocuguna  bagislasin derdin her neyse derman versin
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm ama artık tükendim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,340 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 860 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 340 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu

381,449 soru

11,420,030 cevap

34,975 kullanıcı