0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

21 Haziran cinde yulin katlimı baslıyor 30 hazirana kadar binlerce kedi köpek yaķilarak kafasina vurularak kaynar suya atilarak her türlü işkenceyle katledilecek ..

Ve bunun adına festival diyolar 

Sesiz canlarin sesi olup heryerde paşlaşalim sesiz kalmayim :( 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
nerde oluyormus bu ki
tarafından
Aynen kurtaj yapilan bebekleri felan yiyolarmis ne igrenc ya. Eskiden çinde savas zamaninda mi ne kedi kopekleri yemeye baslamislar sonra sokaklarda kedi kopek bitince cocuklari yemeye karar veriyolar kendi evlatlarini yemeye de dyaanamayip insanlarla cocuklarini degis edip yiyolarmis ne pislik ya acliktan öl daha iyi. Internette youtubeda bi turk anlatmisti bunu. Arastrmis ne kadar dogru bilmiyorm. Simdide zevk icin yiyolarmis fetusleri felan.  Yasal degilmis ama paralari varsa bulup yiyolarmis yasal olmsyan yollardan..
(2,130 puan) tarafından
Migdem agzimq geldi Allah kahretsin boyle bi mantik olabilirmi ya
tarafından
dünyada kitlik savaş çıksa zaten bunlar yam yam gibi bizide yerler her b.ku yiyorlar
tarafından
Yamyam gibiler resmen igrenc insanlar. Bide bizim kurban bayramimiza vahset diyen beyinsizler var iste. Kendi insanimiz bile vahset demeye baslamis. Elin gavurunun yaptigini gozleri gormez..
(446 puan) tarafından
Aman Allah korusun kawimleri boşuna helak etmemiş ya rabbim
-Reklam-
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Onlar yiyordur onları kesin iğrenç herseyi yiyiyorlar
0 oy
tarafından
Onlar zaten insan değil 
0 oy
tarafından
Çin'de yapılıyor bu biliyorum bunu ya
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Yok artık bu nasıl bir zihniyet kedi köpekler o dilsiz hayvanlardan ne istiyorlar ki bunları yapanlar bence kendileri hayvan 
0 oy
tarafından

Yemek icin yapiyolarmis igrenclik ya :sick:

image

tarafından
Boooooook yiyin diyecen ay igrencler
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Değişmez bence bunlar 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Offff allahım şimdi netten baktım yarabbim midem kalktı bu nasıl vahşettir Allahim sen görüyorsun ordaki sessiz dili olmayan varlıklarına yardım et... napmak lazım ya nereye şikayet etmek lazım çok kotu oldum ;(((((((
0 oy
(244 puan) tarafından
2 ay sonra dünya bizim Kurban ibadetimiz için Vahşet demeye, içimizdeki hainlerde onlara iştirak etmeye başlar.

Bogalari zevk icin öldürürler ve bu vahşeti izlemeye ücret öderler ses cikarmazlar.

Balinalari katliam ile öldürürler.

Kedi kopekleri öldürüp vahşice katliam yaparlar.

Is bizim kurban ibadetine gelince dünya ayaga kalkar.

Ne mutlu ki, Islâm ile şereflenmişim. Islami bir ülkede, müslüman anne babadan dünyaya gelmişim de, bu tür katliam yapan ulkelerde yasamiyorum
(1,499 puan) tarafından
Evet canım halimize ne kadar şükür etsek azdır bizde onlardan birinin çocuğu olarak dünyaya gelebilirdik elhamdülillah onlardan değiliz rabbim onlarıda ıslah eylesin olmuyorlarsa da kahru perişan eylesin
0 oy
tarafından
yillardir var canimm bu adamlar.kendi bebeklerini aldirip yiyolarr ne bekliosun ki oype igrenc insanlardan
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sonra onlar medeni gelismis ülke oluyor biz medeniyetsiz
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Zevk alıyolar yani bundan vay be nasil bi zihniyet hayret bişey Allah bunların kalplerine vicdan verdin 
0 oy
(113 puan) tarafından
Yok artık ya Allah ıslah etsin yazık günah ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 627 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde BERRA nin annesi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 612 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,310 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,068 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı