0 oy
1,539 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar Muğla ili Ortaca ilçesi eşimin tayini sebebi ile geldik  45gun oluyor hamile idim 37ci haftamda erken doğum yaptım bebeğime çok fazla alışveriş yapamamistim bebeğim 25gunluk oldu 10gunluk iken verdim siparişimi eşimin kartı ile ödedim  LCW Waikiki den zibinlar pijama takımı bebek ağız mendili muslin bez tulumlar çoraplar nevresim aldım  kargom gelmedi 15gun oluyor diye aradım takip koduna bakiyom teslim edilmiş Allah Allah bunda bişey var dedim aradım teslim ettik falan dedi bide şöyle diyolar  kargo binaya getirmiş hemen biri teslim almış tek tek katlara sordum bebeği olan çok var her katta 4 daire var  kimse ben aldım demiyor kargocu teslim ettim dış kapının önünde aldılar biz siz sandık diyor şimdi eşime solesem cidden bana kızar böle de tek basim nasıl bulabilirim kargomu resmen çalmışlar Aras kargo bide 

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

İşte kızlar aldıklarım kat 3 daire 8 de oturun Aysel Gürel adında bi kadın almış paketimi karakola ifadeye gidiyo çok şükür ya rabbim ürünlerimin paketini açmış müslin bezlerimi kullanacak imiş galiba etiketlerini bitek onların söküp yıkamış özür dilemek istedi polisler müsade etmedi karakola gidiyo

tarafından
Bence kadın ben hep kendime alıyordum kesin öle sandı aldı çocuk kıyafetini görünce şok olmuştur zaten
tarafından
Ben demistm alan iyi niyetle almamstr diye çok şükür buldun kesinlkle sikayetnide geri çekme hatta kargo şirketinden de şikayetçi ol isim soy isim TC siz nasıl teslim ederler Allah ıslah etsin bunlari
tarafından
Oldum canm korgocu diyo abla bulduk benden şikayetçi olmadedi niye olmucam 25gunluk çocukla burlarda gezdim ayıp senin yaptığın dedim
tarafından
Yapmaması gereken birşey yapmş cnm durumu fln mı yok kıyafet almaya
(1,939 puan) tarafından
Nasil buldunuz kadin kendi mi soyledi ben aldim diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasil yapiyorlar islerini anlamiyorum :ermm: nasil oluyo isme teslim etmiyorlar mi 

tarafından
Yok cnm ya koyup gitmiş  ilk tasindigimizda da sipariş vermiştim eşim aldı ne imza ne işim sonra bı kere daha verdik doğuma gitmiştim kapıya koyup gitmiş yan komşum alivermis içeri  gidip soruyorum bız artk sizi tanıyoruz askeriye yede kargo götürüyoruz eşinizi tanıyoruz  bebek var diye kapıya koyup gittik diolar çok saçma dedim böle olmaz bak çalındı dedim
tarafından
Sikayet edin o zaman oyle sey olur mu
tarafından
Sinirimden ağlaya ağlaya konuştum ordaki kadınlarda bulun kadının kargosunu dedi binaya geldiler üç beş kişi ariyolar alanda kesin art niyetli yani
0 oy
(545 puan) tarafından
Teslim alan ad soyad TC vermek zorunda kargo size ismini söylesin eğer almadık Tc isim falan derlerse şikayet etcem sizi falan de olacak iş mi bu önüne gelene vermişler kargoyu
tarafından
Bırakıp gidiyorlardı cnm küçücük yer zaten polisi çağırmış teslim eden kargocu birlikte bakıyorlar dairelere
(545 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah bulursun sonucu haber eder misin merak ederim :)
tarafından
Bulundu canm resim attım bak aşağıda var komşum almış
(545 puan) tarafından
Ne kötü kalpli bı kadın bunu yapan ya insanlar ne zorluklarla para kazaniyolar şikayetinden hiç vazgeçme valla şimdi bunu yapan sonra neler neler yapar akillansin
tarafından
Öle cnm sonra nasıl yüzümüze bakicak binaya rezil oldu
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Böyle saçmalık olabilir mi ya saçmalık resmen LCW müşteri hizmetlerini aras kargo müşteri hizmetlerini ara buldur böyle baştan sağma iş mi olur nasıl bir işletme sorumsuzca verdik gitti nedir o teslimatı yapanın suçu değil onu işe alanın suçu böyle baştan sağma iş yapıp hala nasıl devam ettirebiliyorlar
tarafından
Bide ben dedimki böle sorunlusunun numarası alabilirmiyim ariycam dedim vermiyorlar bende mugladaki merkez Aras korgoyu ariycam şimdi binadalar bulamazlarsa ariycam LCW ürünler teslim edilmiş diyor kargoyla işlemlerinizi halledin dedi
(4,698 puan) tarafından
Ne demek vermiyorlar ya tüketici hakları heyeti var orayı ara
tarafından
Teslim eden kişi ariyo polisle
(4,698 puan) tarafından
Anlamadım ki
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ay teslim ettikleri adrese hiç mi bakmamışlar? Dış kapının önünde almak ne demek? Telefon numarasıyla arayıp haber vermeleri lazım. Bu kargonun hatası arkasını bırakma hemen kargocuyu sorgulayın. 

Bana kargo gelirken evdemisiniz diye arayıp teyit ediyorlar sonra biz geldik kargonuzu teslim alın diye arıyorlar bunu yapmadılarsa korgoyu şikayet edebilirsin
tarafından
Aras kargo canm böle müdürünü ariycam numarasını verin dedim  biz binaya gelip ariycaz dediler geldiler bakıyorlar
(2,633 puan) tarafından
Genel merkezi ara haber ver. Lcw ya da haber ver ortalığı ayağa kaldır bence
tarafından
LCW Waikiki kargoyla halledecek siniz ürünler teslim edilmiş diyor
(3,275 puan) tarafından
lcw nin suçu yok ki cnm tamamen kargocunun hatası lcw kargoya verir gerisi kargonun işi
tarafından
Aynen öyle cnm karakola gidiyo ifade verecek
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bende bundan hep korkarim hic kartlan yapmam kapida nakit olan siteden muhakkak alirim seninki ole nasil. Olmus anlamadim tc istiyolar kapida cunku  aras kargoyu ara bunlari aynen onkarada soyle sikayette buluncam.yoksa de
tarafından
Ödemesi olan ürünlerde sormuyoruz diyolar soledim cnm neler neler dedim bide ilk kargom değil kapıya koyup gidiyorlar bebek var diyip zile basmıyor lar iyiniyet başımıza iş aştı ben size zile basmayın demedim ki
0 oy
tarafından
Kargonun genel müdürlüğünü ara şikayet et sonra lc waikiki yi ara bildir bence paketi kaybettiler yalan söylüyorlar çünkü alanın adını soyadını sormadan teslim edemez. 
tarafından
Aynen genel müdürlükleri ara şikayet et gelsin teslim ettiği kişiyi tanıyordur şikayet et hatta Google de şikayet var sayfasına gir aras kargo hakkında şikayetini yaz firmalar görsün
tarafından
Edicem cnm dedim bulun kargomu ariycam Muğla merkezi dedim binaya geldiler ariyolar 6katli har katta 4daire ve koca bina kime verdin diyorum abla yapma sen sandık isimden olurum diyor bide az buz tutmadı canm yaniyo kuzum
tarafından
Yani madem o kadar işini düşünüyor neden kimlik kontrolu yapmadan teslim ediyor.
Bizede daha önce eşim bilgisayar parçası istemişti adamlar getirdi eşim işte ne olduğunu bilmiyorum kargo gelecek al dedi aldım sonra aradan 2  3 saat geçti yine geldi yine aldım çünkü eşimin  4  5 parça kargo su vardı sonra eşim eve geldi baktı başkasının istediği 290 liralık bi hafıza kartı getirmişler adres kargo paketinde bizim adres isim aynı soyisim farklı eşim hemen aradı kargoyu gelip alın size sıkıntı olur dedi birde milletin kul hakkıyla mı uğraşcaz dedi hemen gelip kapıdan geri aldılar adam 10 defa teşekkür etti abi yoksa benden keserlerdi parasını dedi. Yani olan kargocuya olur senin paranı vermek zorunda işte onlarda dikkat etmeli yani.
tarafından
Polisi aramışlar cnm binayı ariyolar bulsunlar kargomu dedim polisi ben aramıştım ama getiren kargocu gelmiş tek tek dairelere soruyalar
tarafından
Halla halla acaba komşulardan biri mahsus benim deyip aldı mı? Çünkü adam teslim etmese neden gelip binayı tek tek gezsin.
0 oy
tarafından
Kız kötü olmuş yaa tühh tamamen kargocunun suçu ara hemen bulun ürünlerimi de sert çık tc imza almadan veremez ürünü 
(44,604 puan) tarafından
Bu arada uruerinj kim almis
tarafından
Resim attım cnm Aysel Gürel diye bir bayan almış aynı binada oturuyoruz terbiyesiz kadinla
tarafından
Çok sevindim canım bulduğuna manyak kadın bide açıp yıkamış mı şok oldum yaa ne dedi sizi görünce
tarafından
Çok teşekkürler cnm sağol benimle konuşmak özür dilemek istedi polisler müsade etmedi karakola götürüldü
tarafından
Kız sonucu yine yaz olur mu
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım aras kargo banada getirdi eşimin adınaydı ben isim soyisim ve tc verdim öyle kafalarına göre bırakamazlarki şikayet et
tarafından
Tabi cnm dedim teslim edene evine götürdün belki ne bileyim dedim ariyolar bekliyom bulun dedim sinirden ağlıyorum bide
(3,527 puan) tarafından
Sakin ol kız ağlama şikayet et Bi çözüm bulmaları lazım
tarafından
Polis geldi cnm kargocular cagirilmis ariyolar
(3,527 puan) tarafından
Heh iyi yapmışsın canım
tarafından
Sigortacı var karşıda kamerası var zaten önce oraya baktılar sonra daireleri geziolar şimdi ben evimdeyim onlar ariyo
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Şikayet vara yaz canım lc yede mail at durumu bildir bankayla görüşüp para iadesi de konusulabilir sonucta ödediğine dair belgen var ama ürün yok sonu çıkmazsa tüketici hakem heyetine basvur 
tarafından
Cnm LCW Waikiki kargoyla halledecek siniz biz ürünleri sorunsuz teslim ettik onlarda teslimat yaptık diye bildirmiş kargoya buldur diyor
(1,331 puan) tarafından
Bir bakıma haklılar gerçi ama yine dekendi çalıltıkları kargo firmasondan kaynaklı müşteri sorun yaşıyır bence şikayet vara bildir o da olmazsa hakem heyetüne basvur bankaylada görüşebilirsin facebook ta bununlamalakalı bi grup var oraya yazıyorlar böyle fikir veriyo tecrrübeliler bir de orayı dene  

https://www.facebook.com/groups/325053360895078/?ref=share
tarafından
Çok teşekkürler cnm sağol
0 oy
tarafından
Nasıl başkasına teslim ederler yaaa ben bile sinirlendim hee dikkat etmiyorlar 
tarafından
Kapıya koyup kaciyolar bide sanki yicem sizi dedim biz artk sizleri taniyoz diye verdik diyo eee beni taniyosan kapıdaki ne ne diye veriyim dedim siz sandık diolar ariyolar binayı kesin biri aldı
0 oy
tarafından
Tekrar ara kargo verirken tc numarası istiyorlar tc sini söylesinler sana almadık yada söylemeyiz derlerse şikayet edicem sizi falan de kamera falan yok mu çevre de sizin kapıyı gören 
tarafından
Pislik aç gözlü nasıl insan ya insanın içi acır bebek kıyafeti görünce belki alacak durumu yoktur daha bebeğine giydirecek kıyafeti yoktur falan diye insan geri getirir hadi utandı kapıya bırakır insan
tarafından
İşte amacı iyi değil diye bu yüzden düşündüm niyeti kötü yanı şikayetçi oldum iyi olmuş dedim senin yorumunu okuyunca
tarafından
Valla hangi yüzle Bi daha o mahalleye gelecek acaba hangi yüzle milletle komşuluk yapacak
tarafından
İnsanlar polisler onu götürünce bana geldiler hep sen korkma panik yapma sütün kesilir falan dediler yıllardır burda o kameranın cekiyo olduğunu bilmiyor mu seni sessiz gördü aramaz diye düşündü dediler bide ben tesettürlü bı bayanim pantalon tunik dahi giymem o ise açık baya baya açık öle bole değil ne yapcaktiki benim çıksa kargo cok merak ediyom herkes binadan öle diyor
tarafından
Geri iade falan edip kendine göre bişiler alacaktır yada çok merak etmiştir acaba Ne aldı diye
0 oy
(505 puan) tarafından
Git kargoya hangi kisi hangi yere getrp verdiyse solesin yoksa sikayt ederm de
tarafından
Geldiler cnm binada polisle ariyolar
(505 puan) tarafından
Iyi bari alip almadm diye  terbiyeszlik yapar zaten bulursan yaz cnm
tarafından
Yazarım canm tabi insallh bı bulunsa
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bizimkini de bayiden gidip almislardi bizde para iadesi istedik vereceklerdi eşime verdiler mi bilmiyorum ama
tarafından
Ne terbiyesiz insanlar var ya
0 oy
tarafından
Senin telefonuna bı kod gelmesi lazım o kodla beraber alıyorsun jargonu nasıl vermişler anlamadım bunu bunda bı b...k var ama kötü olmuş ya 
tarafından
Ariyolar bekliyom cnm
(505 puan) tarafından
Cnm bizede kod gelio kargocu ne kod soruyo ne bisey siz misiniz evet deyin verip gidio
tarafından
Burada da öle işte
(505 puan) tarafından
Kapida odemeli alicam bundan sonra
tarafından
Bende cnm bu son oldu
0 oy
(17,550 puan) tarafından
Anaaa ben şok ya bebeğin hakkini almislar yuh yaa
tarafından
Bulundu cnm şükürler olsun ki
(17,550 puan) tarafından
Kim almıs ya
tarafından
Üst katlarda oturan Aysel Gürel diye bir bayan almış aynı binada oturuyoruz terbiyesiz kadinla
(17,550 puan) tarafından
Aaa almis vercekmiymis yoksa hirsizlikmi yapmiş ay inanamiyorum nasil insanlar var sikayetci ol sakın yaptigini yanina birakma pisliin
tarafından
Yok cnm ne vermesi muslin bezlerin etiketini sokmuş polis çıktı buldu ben kendime de alışveriş yapmıştım karşı komşumla konuştum ettim doğumdan sonra kıyafetlerim olmuyor aldım kargo ile dedim de oda duydu etti galiba çünkü binanın önünde çay demleyip iciyolar girişte ben sağlık ocağından geliyordum sonraki gelen kargoyu kadın almış bunlarıda soledim hep ifademi alan polisler bile kadına kizdilar bebek kıyafeti bu diolar pusette 25gunluk çocukla ifadeye geldim yanına kalcaksa surunmeyim dedim
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Hemen müşteri hizmetlerini ara kargoyu da şikayet et hangi çalışanın bıraktığı da belli olur hatta kargo şirketini de ara şikayet et canım çok kötü olmuş ya inşallah bulunur
tarafından
Canm çalışan adam yani kargoyu teslim eden polis le binaya geldi karşıda sigortacı var kamerasına baktılar şimdi dairelere soruyalar
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Valla Geçmiş olsun canım kimsede ben aldım demez aslında kargo  teslim ederken kimlik sormaları gerek bence eşine söyle belki hallede bilir 
tarafından
Kamera var cnm kimse gözüküyordu daireleri geziolar
(3,282 puan) tarafından
Gözüküyosa bulabilirisniz sanırım
tarafından
İnşallah öle bekliyom dört donuyom evde
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ay valla kötü olmuş ne hevesle sipariş verdin yavrunun kıyafetleri gitti desene, iyi yapiyosun bırakma peşini tabi
tarafından
Ben bıraksam peşini eşim benim peşimi birakmaz ürünler gelmedi desem para nerde dicek geldi giydiriyom desem çocuğun kıyafeti yok bulurlar insllah geziolar daileri
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Iyide kimlik olmadan teslim etmiolar ki tc soruolar imza aliolar
tarafından
Ediyorlar kapıya bırakıp gittikleri de oldu bu ilk kargom değil
tarafından
Bak yorumlara tek bana değil başka kişilere de sormadan teslim ettikleri oluyormuş cnm
(3,617 puan) tarafından
Tamam tuketici haklarina bimere sikayet et tc no olmadan teslim etmisler die

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 258 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
30 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu

377,071 soru

11,284,356 cevap

34,686 kullanıcı

...