0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (2,127 puan) tarafından
Kızlar kızım tam bugun 17 aylık benimde adetlm gecikti test yaptık hamileyim aglıyorum durmadan eşim çok istiyodu kanıma girdi tabi o mutlulukdan havalarda ama kızım daha küçük uslu bi çocuk yormuyo ama ne bilim ben daha 23 yasındayım 2 çocuğa nasıl bakcam bilmiyorum çok tuafım

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Isteyerek olmuş neden üzülüyorsun ki 
(2,127 puan) tarafından
Aslında şöyle eşim çok istiyodu ama ben hemen kalkıyodum ben istemiyodum şimdide iş ciddiye binince korku sardı içimi nasıl yapcam diye dogumdanda korkuyorum kızımda normal dogumdu suni sancı felan aldım baya off ne bilim
tarafından
Senin hemen kalkman fayda etmez çünkü o bir damla bile hemen tutabilir senin de öyle olmuş. Bebek doğana kadar zaten kızın baya büyür hemde o zamana kadar adapte olursun bence korkma
(2,127 puan) tarafından
Tuvaleti felan ogretseydim inşallah Allah yardımcı olur
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Üzülme canım Rabbim nasip etmiş vermiş içini ferah tut o sabri o gücü sana verir Allah <3

(2,127 puan) tarafından
Tabi canım benim çevremdede var öyle eşimede bekarken doktor cocugun olmaz demis rabbim verdi çok şükür sanırım hormonlarım ele geçirdi beni sabahtan beri aglıyorum
(1,019 puan) tarafından
Aynen cnm hormonal bisi normaldir :)) hadi hayırlı olsun evinize bir neşe daha geliyor keyfini çıkar:-)
(2,127 puan) tarafından
9 ayı full nazlı gecircem mıy mıy olucam :)
(1,019 puan) tarafından
Allah kocana yardim etsin o zaman  :-)
(2,127 puan) tarafından
O istedi cok simsi mutlulukdan ucuyo tabi nazmıda çeksin :)
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım yardım eder canım 

Hayırlı olsun inşallah 
(2,127 puan) tarafından
İnsallah canım cok saol
0 oy
(505 puan) tarafından
18 dw anne oldum simdi ikinciye hamileyim bnde 36 haftayim ne varki onla beraber oda buyur dua et
(2,127 puan) tarafından
Kac yas var aralarında canım
(505 puan) tarafından
Oglum 7 yasinda cnm ama kucuk olsada sorun etmezdim smdi arkadasm gibi yanimda
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına versin inşallah

Bebeği bir yaşını doldurmadan hamile kalanlar var burda üzülme iki çocuğunada çok iyi bakarsın
(2,127 puan) tarafından
Tabi canım Allahın emaneti sonucta
0 oy
(6,681 puan) tarafından
24  yasindayim ve 3cuye hamileyim en kucuyum 15 aylik..
(2,127 puan) tarafından
İllaki zorlukları vardır dimi canım
(6,681 puan) tarafından
İkisiyle zor baş ediyorum..3cuyle nasil olacak düsunmeye korkuyorum :D
(2,127 puan) tarafından
İnsallah rabbim yardım eder hepimize
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Allah eline ayagına kavuştursun oncelikle bacım. Ben iki çocuklu kımı duyduysam konustuysam hepsi keske peşi peşine olsaydı diyorlar. Ara acılınca emin ol ki daha zor. Hem bebiş dogunca buyuk olan baya baya kendini kurtarmış olacak merak etme. 
(2,127 puan) tarafından
Tam 2 yaşında olcak kızım hani yorucu bi cocuk degil cok şükür ama tabi hastalanfıgında felan illaki zorluk cekiyorum
(10,874 puan) tarafından
Tabi ki olacak canım aralarında 10 yas olmasa bile zor olacak bu gercek.
(2,127 puan) tarafından
Tabi iki sorumluluk sonucta
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Bende ilk gün çok ağladım ve öğrendiğimde 11 aylıktı oğlum aynı dediklerini düşündüm. Şimdi 4 aylık olacak karnımdaki. Allah'ım bişe olmasın sağlıcakla kucağıma alayım diye dua ediyorum. Yani diyeceğim o ki vardır Rabbimin bir bildiği üzülme
(2,127 puan) tarafından
Demi belkide güzel olur hem ilk kızımda cok sıkılıyo evde pek dısarıda cıkarmıyorum hastalıktan dolayı hem blirlikde oynarlae
(1,367 puan) tarafından
Aynen öyle. O yüzden la havle de sürekli. Rabbim içini ferahlatsın
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben öleyim o zaman ☺️ kız bebeğim 8 aylıkken hamile kaldım çok da yaramaz uyumaz huysuz bebeğim var ben de kazayla kaldım ama rabbim verir Bi kolaylığını ☺️ şükret bol bol
(2,127 puan) tarafından
Bugun sanırım butun gunum aglamakla gecicek durduk yere aglayıp duruyom istemsiz
(758 puan) tarafından
Yaa kuzum inan ben de öyleydim günlerce ağladım hatta kürtaj bile düşündüm ama şu an iyi ki hamile kalmışım diyorum inşallah beraber büyüyecekler
(2,127 puan) tarafından
İnşallah ya inşallah o kadsr çok istiyorum ki normalde mantıgımda ilerlerdim ama kızım icin çok iyi olucak
(758 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına vermeyi nasip etsin  canım  en güzeli BenCe peşpeşe olmaları arkadaş ocaklar birbirlerine birinin  kiyafetinden  digeride faydalanır  hem yeni çocuk eve bolluk bereketle  gelir  ayrıca yaşında genç daha sabırlı daha enerjik olursun hayattaki en büyük  keşkem  peşpeşe çocuk dogurmamakti  ama benim evliliğim  tam oturmamisti  bide çalışıyordum  şimdi hersey yolunda  çok şükür  ama 1 yıldır istememe  rağmen olmadı  kızım dün gece soruyo niyr kardeşim yok anne diye baban  haletmiyordu  dedim o da dediki o haketmeyebilr ama ben hakediyordum  valla çok üzüldüm  sukret kardeşim herzaman sağlığımızın  garantisi  de yok hazır sagliklisin  gül bence aglama
(2,127 puan) tarafından
Tabi canım çok dogru diyosun kısmet tabi şükürler olsun rabbime ama hani yaşım genç bide ben gezmeyi felan seviyorum ne bilim calısmal istyodum
(583 puan) tarafından
Çocukların kreş ve okula başlayınca calisirsin  bir daha sil baştan yaparsan  rahata alisir  benim gibi olabilirdin  büyüt çıksın bi anda sonra büyütüp  gezersin
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Öyle deme canm Rabbim hayırlısıyla versin yıllarca bekleyen var ayrıca gayet iyi yani zamanı bence 
(2,127 puan) tarafından
İyimi dersln tam 2 yaş olcak aralarında insallaj zorlanmam aslında ben en cokda doğumdan korkuyorum
(2,126 puan) tarafından
Ne diyim canm hayırlısı
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ben 21 yaşında ikinci bebeğimi kucağıma aldım canım allah yardım ediyor sen yeterki sev hayırlı olsun bu aradA
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Hayrlısı olsun kuzum ya büyükmüş bebeğin bşy olmaz :) 
0 oy
tarafından
Kız haline dua et oğlum 4 aylıkken ben hamile kaldım büyüdüler bile biri 29 diğeri 17 aylık oldu senin kızın da büyük doğuma kadar 2 yaşını geçmiş olacak hemde usluymuş bakarsın korkma 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 339 göst.
0 oy
4 cevap 226 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 594 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu