0 oy
1,540 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
21 yaşımda 2. Evliliğimi yaptım. İlk 4 ay herkesin özendiği bir evlilikti hiç yaşına başına bakmadım eşimin. Evliliğimin 4. Ayı kızıma hamile kaldım ondan sonra hayat çok değişti. Kızımı doğurdum 3. Ayı oğluma hamile kaldım coronayla oğlumu doğurdum 28 gün önce. Şu 28 günde 70 kilodan 52 kiloya düştüm. Ve cildimde akne çıkmaya başladı. Bildiğiniz yüzüm top top fındık büyüklüğünde elim yüzüm görünmüyor artık. Eşim sürekli bakımsızsın çirkinsin diyordu çok kafama takıyorum inanın günde 2 lokma ekmeği yiyemiyorum boğazımdan geçmiyor üzülmekten. Kendime acıyorum artık. Ben o kadar güzel bir kızdım ki her gören söylerdi kendimi çok beğenirdim ama eşim bana öyle bir davrandı ki dünyanın en çirkin kızı gibi hissediyorum kendimi. Böyle düşüne düşüne çöktüm kuzenim 32 yaşında beni gördü bu sene ne olmuş sana böyle yaşlanmışsin dedi. Yetmedi ailem yok diye beni kirqcimizla aldattı kaç gündür sanki aldatan benmişim gibi küs. İkide bir boşanalim diyor. Küs gitmeye kalktım 3 gün önce çocuklarımı arkamda bıraktığım için dolmuş durağından geri döndüm eve. Çocuklarıma acıdım ben çektim onlar annesiz babasız kalmasın dedim. Cebime para bile koydu gitmem için. Her cümlesinden birisi sen bakımsız çirkinsin. Arkadaşlar ben çirkin değildim hayat yordu beni ben 2 evlilik yaptım ikisinde de aldatıldım. Kendini insanlara öyle efendi göstermiş ki kadınla cafede bir şeyler yiyip içmişler diyorum eeee ne olmuş özgür yapmaz diyorlar. 13 aylık bir kızım 1 aylık bir oğlum var ikisine bakıyorum evim pırıl pırıl ama ağızları açılsın sen iş yapmıyorsun. O kadar çok kafaya takıyorum ki günde 2 saat anca uyuyorum uykum gelmiyor yemek yiyesim gelmiyor sivilcelerden yüzüm ve sırtım acıyor kafayı yemek üzereyim kendimi öldürmek istiyorum çaresiz oluşum elimin kolumun bağlı oluşu beni deli ediyor 

26 Cevaplar

+6 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyy Allah aşkına bı ******** için hayatına sicmissin bildiğin.O şerefsizi evden kov,boşan essek gibi sana ve çocuklara bakmak zorunda.Aldattoginin kanıtları da varsa onu da sun mahkemeye
(165 puan) tarafından
Boşanmamasının sebebi ona da rahat vermemek istemesi. Boşanırsa gidecek belki başka biriyle kuracak hemen yuvasını diğer kadın boşanmasını 4 gözle bekliyor olabilir belki boşanamadığı için kimseyle de birşey yapamıyor bazı kadınlar böyle düşünüp boşanmıyor.
(6,203 puan) tarafından
Tamam bu zamanını boşa harcamak oluyor.O adam gider imam nikahını kıyar gene yaşar o kadınla boşanmasına gerek yokki
(165 puan) tarafından
Ama resmiyette birşey yapamaz miras olsa veya kazandığı bütün mal varlığı herşey bölüşülür diğerine birşey düşmez bir sürü sebepleri var. Bunları düşünmek bile onlara ızdırap gelir. Kadın bir daha evlenmeyi düşünmüyorsa neden zaman harcamış olsun ki kendi hayatına bakıyor işte.
(6,203 puan) tarafından
O senin düşüncen ben birisi aldattı diye ömrümün sonuna kadar onla aynı soyadı taşıyamaz migdem kaldırmaz bunu ve mirasa gelirsekte zaten bosaninca da bolusturuluyor
(165 puan) tarafından
Ya sen anlamadın ya ben anlatamadım neyse. Ben arkadaşın tey zesini yorumlamaya çalıştım.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ne diyeceğimi bilemedim inan. 

(119 puan) tarafından
Çok çirkinim aynaya bakmaya yüzüm yok
tarafından
Ya öyle şey mi olur ya eminim çirkin değilsindir.
(119 puan) tarafından
Değildim ama o kadar çok çektim ki 2 yılda 60 yılım gitti kaynanam yanımda genç duruyor o kadar çok üzülüyorum ki
(165 puan) tarafından
Bir an evvel antidepresan a başla da topla kendi bu saçma düşüncelerden.
+1 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Canım güclü olman lazım çocukların için. Sakın intihar fln düşünme olan cocuklara olur. Eşinin ailesi yok mu onlarla konussan bi yol bulsalar eşinle konuşsalar 
(119 puan) tarafından
Ölmek istiyorum yaşayacak gücüm kalmadı
+1 oy
(7,189 puan) tarafından
Öncelikle bir doktora gözük o kadar çok sivilce normal degil sonra ise kendini sev kendine güven sağlıklı beslen . Bir müddet kocanı hiç umursama hatta istersen ömür boyu umursama çocuklarını al dışarı çık ye iç gez kendi kendine adamın da ne hali varsa görsün sen hayatını yaşa . Senin kart kocana aciyorum gercekten Allah bildiği gibi yapsın . Ve seni de çok merak ediyorum gerçekten kendini hissettiğin gibi misin bence kesinlikle değilsindir kocan seni yaşlılık psikolojsi ile sindirmis resmen
(119 puan) tarafından
Yapamıyorum işte anlattığın hiç bir şeyi yapamıyorum yiyemiyorum içemiyorum günde 2 paket sigara içip gece gündüz ağlıyorum 2 hamileliğimde bile paket paket sigara içiyordum psikolojimi alt üst ettiler oğlum isteyerek olmadı korunurken kaldım 1 gün unuttuğum için oldu
(17,721 puan) tarafından
Aynen arkadas cok iyi yazmis bak benim teyzemin kocasida aldatti teyzem bosamadi surunduruyo eve almiyo kendine bakiyo geziyo tozuyo yiyo iciyo kizlariyla hayatini yasiyo kocasida ev tutmus yan binadan ona yakin olmak icin lütfen sende yap bunu ciddiyim yap
+1 oy
(17,721 puan) tarafından
Kendini öldürmek çözümmü canım sen bi annesin herşeyden önce iki evladini düşün birak ******** ne *** yerse yesin stresten oluyodur buyuk ihtimal o sivilceler köpük al krem al köpükle temizle hergece herbsabah yika gecer doktordan ilac al hersey gecer ama psikolojini düzelt once sen bi annesin lütfen takma o pisliği
(119 puan) tarafından
Psikolojim çöktü inan gece gündüz ağlıyorum şuan bile sana yazarken ağlıyorum
(17,721 puan) tarafından
Ağlama ne cok isterdim yaninda olmayi gözyasini silmeyi kiyamam nolur uzulme :(
0 oy
(449 puan) tarafından
Cnm sivilce anneler geçer.Guzelsin gene güzel olursun. Kocan özgüvenini yıkmış şenin. Gençsin moralini bozma.akneye sivilceye çaresi var.masallah 2 çocuğun var kilon da iyi. Önce özgüvenini yeniden kazan sonra kocanın çaresine bak cnm.
(449 puan) tarafından
Bir ciddiyete git cnm.3 4 haftaya yüzün düzelir.Benimde öyleydi. para biriktir, kocan da ne *** yaparsa yapsın. İşe girebilirsen çalış. Her şeyin çaresi zaman cnm,,güçlü durmaya çalış.
(119 puan) tarafından
Güçlü olamıyorum çok yoruldum herkes duysun feryadımı ben burdayım çirkin değilim demek istiyorum ama bakıyorum dedikleri gibiyim
(294 puan) tarafından
Kız bırak kocan ne derse desin kime ne senin güzelliğin çirkinliğin alırken çirkin diyildin de simdi mi çirkin olmussun iki çocuk yaparken aklı nerdeydi bos ver kocanı cocuklarını düsün yapamam deme kocanı kafana taktığın kadar cocuklarını taksan kat kat fazlasını yaparsın nedir Bi kıcı ***** adam için salmıssın kendini yok öldürcek yok öyle yok böyle topla kendini sen Bi annesin ne olacak o cocuklar yazık diyil mi babaları düsünmüykrsa sen Bi annesin cocuklarına bunu yapmaya hakkın yok
tarafından
Cok güzel söylemişin agzına saglık
(294 puan) tarafından
Anlamıyom bu insanları karsında ki ne düşünürse düşünsün önemli olan senin ne düşündüğün ne hissettiğin kocam bana çirkinsin demis a yyyyy kıçım sanki k endi ay parçası Bi de kalkmıs aldatmış çapsız donuna kadar almazsam şerefsizim kimse benden hayatımı çalamaz kaldı ki onun için kendi hayatımdan asla vaz geçmem geçene de normal insan gözüyle bakmam kimse benim mutluluğuma ortak olamaz
0 oy
tarafından
Belli ki senin kocan olacak herif yollunmayi istiyor sende ye iç keyfine bak hasta mısın tedavi ol alışveriş yap para işte bakım yap  saatinde uyu ..  ahhh benim kocam bana sen bakımsız son diyecek bisanalim diyecek onu öyle bı surundururum kiiiii ... Yüz verme hayatinda o var mı yok mu hiç takma bile ....kız kendini oldurecegini onu surundurrr 
(119 puan) tarafından
Yaşamaya hevesim kalmadı
tarafından
Bak şimdi bizim bı tanıdık vardı kadın zayıf bakımsız bı kadındı adamda yakışıklıydı kadının yanında defalarca onu aldattı ama kadın pes etmedi hamile kaldı güzelleşti kilo aldı inadına devam etti ..üstelik kuma olarak gelmişti evinde sonunda ayırdı şimdi keyif yapıyor demem o ki hiç bir zaman pes etmeyeceksin hiçbir zaman kendi haline acimayacaksin .. bende bı aralr kendime acımaya başlamıştım kimse jnurumda değildi nefes alamıyorum daralıyor dün ölsem Allah'ım artık diyordum ama dur dedim nereye kadar dedim ve ayağa kalktım ve anladimki  insanın değer görebilmesi için herşeyden önce kendisinin kendisine değer vermesi gerekiyormuş .. sen kendin için böyle düşünürsen o adam olacak varlık daha çok seni aldatır daha çok senin cebine para koyar seni yollamaya bosamaya çalışır .. ve anladığım kadarıyla Şen n eşin çapkın ilişkiye düşkün bıri  ya kendine bak guzellestir ye iç sigaranı azalt yüzüne renk gelsin senin eşin sana bakimsizsin diyorsa eğer sen kendini salmissin ondan diyor adam bakımlı kadın istiyor onu dışarı itme kendine çek ve surundurrr bırak koppppk gibi o senin peşinden koşsun o sana değil sen ona tepeden bak gençsin güzelsin adım kadar eminim güzelsin hep psikolojik sorunlardan çökmüş durumdasın ama sen buna dur demezsen kimse seni olduğun yerden kaldırmaya Z ....sen kadınsın güçlü ol iki evladin için güçlü dur ayaka kalk evlatlarına güzel görün kocana değil evlatların için yasa kocan için değil kendin için mutlu ol
0 oy
(702 puan) tarafından
Ah kuzum benim sen üst üste gebe kalmissin köpek adam bunudami görmuyo sen onun cocuklarinin annesisin cok guzel kadinsin bence sıkma canini sen allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
yaradan herkesi bir başka güzellikle yaratmıştır eğer ki tahammül sınırın kalmadı ise daha iyi hayatı seçebilirim dersen ayrılma yoluna gidebilirsin eğer ki gideceğin yerin yoksa öncelikle bu imtihan Allah sevdiğini imtihan eder (eşinin bariz yaptıklarını söylemiyorum) sabır şükür dua gerekiyor bakara suresini oku evde dinle 1 cüz oluyor bunu şiddetle tavsiye ediyorum ve çok dua et çirkinim demek yerine  kendin için bir yerden başla madem o evde kalıyorsan o evi kendin ve çocukların için güzelleştir 
0 oy
tarafından
Sen cirkinsin diye değil senin kocan şeref siz arsız bir i t olduğu için seni aldattı kendi bir aşağılık olduğu için sürekli sana hakaret ediyor madem öyle tutsun bir bakıcı çocuklarına baktirsin koysun cebine paranı git kendine  bakım yaptır gez toz eğlen süslen öyle her halti sende  beklesin üstünede ay bakimsizsin ay cirkinsin desin yok öyle bir dünya senin sivilcen geçer senin üstün basın saçın değişir ama onun meshebini kom değiştirsin onun şeref siz ligini kim düzeltsin ay cinler tepeme toplandı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tamamını okudum ama çok şaşırdım ne diyeceğimi bilemedim çirkinlik ile ilgili bir durum değil bu. Böyle düşünerek daha kötü olacaksın o kadar zayıflamışsın kendine gel kendin için kendine çok iyi bak 
0 oy
(97 puan) tarafından
Cnm kusura bakma ama suç sende seni istemeyen sevmeyen birini sen niye istiyosun seni aldatmış bide nasıl hala onun yanında durabiliyosun ben senin yerinde olsam midem kaldırmaz böyle şeyi çocuklarını da al hickimsen yoksa bile kadın sığınma evleri var oraya git ne diye hem kendini harab edip hem de öyle bi adamı çekiyorsun ******** olmasa zaten seni aldatmazdı nafakanı da alırsın gidersin çocuklarınla ama şunu da diyim sakın 2 bebeğini de ona bırakma yanına al çekme artık şu karekter yoksunu kişiyi lütfen.
0 oy
(265 puan) tarafından
Bak canim ilk basta uyu uyku guzellik katar iki umursama üc bol su ic sağliklı beslen zaten zayifsin ne guzel bebeklerin var onlar için diren ayakta kal senin güçsüz oldugunu gördukçe ustune gelirler ve sigarayi azalt o zaten cirkinlestirir insani ayrıca Adriana gibi kadinda aldatıliyor yani bj iş guzellige bakmaz ama sen güçlü  durmaya calıs bebislerin icin hamilelik zaten vucudu alt ust eder esin ise berbat bir insan ama bebeklerin icin sabret cok kucuk yavruların
0 oy
tarafından
Önce sen kendini toparla kendine bak sen ben çirkinim diye kendini salıp onun hakaretlerini dinlersen o tabi söyler kendine bak kendine güven birde yanlış anlama eğer eşin ilk hamileliğinde öyle davranmaya başladıysa neden ikinci çocuğu yaptın ki?

Kendine bak sen peşine düşme onun sende onu yaşından vur daha gencecik kadınım kendime bi bakarım olur biter de ama illa git diyorsa sende aldattığını ispatla kendine çocuklarına nafaka iste ve boşan eşşe.k gibi size bakmak zorunda.. 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah . Bence katlanma bu duruma giden senin günlerin kendine güven ne biliyim sığınma evlerine git hiç mi kimsen yok ne dicem de bilemiyorum
0 oy
(258 puan) tarafından
Ya bir güçlü dur sen kadınsın hayat hala devam ediyor senin kocan cokmu yakışıklı ki onuda gectim kendine bak niye bu senin için bu kadar zor olsun ki çocuklarına bakmak falan zorlar senin ama bakımlı olmaman için bir sebep değil senin hiç birşey yapasin yokki ilk önce şu bosvermisligi bir kenara bırak kendine gel sirkelen ve eskisinden daha bakımlı olmaya vede kocanın yüzüne bakmamaya ant iç..
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bu ihanetler bu sözler seni dahada güçlendirsin özgüvenini artır. Sivilcelerin bir cildiyelik iş bi kremlik iş doktora git, tekrar güzelleşirsin kendine bakım yap kocanın yüzüne bile bakma evde kendi halinde ol sonra o seni kıskansın.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bunları buraya yazacak cesaretin var kendine niye cesaretin yok. Bu ne hal ya kendine gel nasıl alışma bu böyle ezilmeye.. çocuklar babanın evinden mi geldi tabiki doğum yıpratır ama sni kocan batırmış..

Topla kendini ya kendi kendine bı caban olmadıktan sonra burda kiler feryadını duysa ne olur
0 oy
tarafından
Karektersiz insanlar icin hic bir zaman ölümü aklınıza bile getirmeyin kendini sev kendine deger ver her kadın güzel ve özeldir hele hele anne olunca o seni küçük görüyorsa sen de onu kucuk gor ki nasil hir duyguymuş anlasın o seni cirkin buluyor diye cirkin olmuyorsun sen kendini seversen kimse de seni ezemez sen öldün gittin diyelim yas tutacaginimi saniyorsun olan sana ve o yavrucaklara olacak sen ebedi cehennem cocuklar boylu boyunca rezil bir hayat o karektersiz kocam gününü gün edecek sanma üzülüp yas tutacak o yuzden silkelen ve kendine gel canim herkes türlü türlü imtihanlardan geciyor güçlü olmazsan ufacık bir esinti de bu sekil de dağılırsın canim kendini sev kendini önemse kalk bir duşunu al misler gibi kıl namazını yap makyajını giy en guzel kıyafetlerini ve aynanın karşısına gecip ne kadar güzel bir kadın ne kadar güzel bir anne olduğunun farkina var lütfen  
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım kendini toparla ne için üzülüp yıprandığına bi dön bak, değer mi? O gezip tozup eğenirken sen kendini kahrediyorsun, ilk önce kendin için sonra evlatların için toparlanman gerek, lahusalık depresyonu zordur, Allaha sığın bol bol dua et, sakin bi yanlış yapma, sana birşey olursa çocuklarının hali ne olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nirkurnaz (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 259 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,434 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu

379,331 soru

11,354,506 cevap

34,828 kullanıcı

...