0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar bugün temizliğe başladım kis temizliği oğlumun dogum günü yüzünden biraz geç kaldi annem geldi yetişti da 2 oda yaptık bugün yarın da oturma odası antre filan yaparım  :))

Temizlikte bildiğiniz neler var perdeye şeker koymak gibi camlar neyle temiz olur ocak fırın temizliğinde ne yapmam gerekir bildiğinizi yazın lütfen :))

15 Cevaplar

+1 oy
(2,575 puan) tarafından
İki malzeme

Parlatıcı 

Bulaşık tableti :D ikisi bulaşık Makinesi için var ama her işe yarıyor
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
Şurada bekleyim
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Camları gazeteyle sil önce camsili sık sonra bezle gec üstünden gazeteyle sil müg oluyo :)
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Bildiğim en iyi temizlik temizlememekkkkkk :angel:

0 oy
tarafından
Perdeler için makinaya bulaşık tablet atıyorum 1 tane bembeyaz oluyor camlar çamaşır suyuyla fırını da cifle yapıyorum 
0 oy
(260 puan) tarafından
Temizlik mi ayyy bi salsın beni bu temizlikmiş yemekmiş filan yaa bıktım tükendim öldüm bittim :D :D .d .d 

Allah kolaylık versin bacım:))
0 oy
(48 puan) tarafından
Camlari camasir makinasi detercani ile siliyorum perdeleri karbonatla yikiyorum
0 oy
tarafından

Tek ve yek sevgili Domestos beyfendi der susarım:D

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Perdeye seker koymak ilk kez duydum :)))

Camları sampuanla ya da bulasik deterjani ile silebilirsin pırıl pırıl parlar tabi kovaya bir kac damla koy köpürmesin 

Perdeleri yikarken ben sigara vs yok ama 1 bulaşık tableti 1 kabartma tozu koyarım mis olur bi de parlatıcı kismina bir kac damla domestos 

Koltuklari beyaz sabun bulasik parlaticisi ile silebilirsin banyo lifiyle sonra güzelce durula

Kapıları arap sabunu ile sil durula misss

Fırınına da ben cillitbang yag çözücü sık telle ocak gözlerini beyaz sabunla sür telle
0 oy
(185 puan) tarafından
Bn yeni yaptım canım bittim ama ilk kez soba kurdum meğer baca tıkalıymıs tekrar battı sil baştan çok yorucu hele cocukla Bn mutfaklarda genelde a101 den yağ çözücü olarak sprey var ondan kullanıyorum dolapta fırında sonuç mükemmel 
0 oy
(590 puan) tarafından
Camlari kremsiz sampuanla sil bebek sampuani durulumana gerek kalmiyor

Haliya birsey dokuldugunde bulasik parlaticisi dok sil hic birseyi kalmiyor

Perdeler icin seker veya bulasik tableti ez koy bembeyaz oluyor surekli yaoma ama perde yipranir

Koltuktaki su lekeleri icin karbonat dok aksamdan sabah elektrik supurgesiyle cek hic bisey kalmaz

Aspirator icinde filtrelerini bulasik tableti atip kaynat sifir yag

Dusa kabin su lekesi sabun vs lekesi icin market posetine cifi dok guzelce yika musluk baslari metal olan yerleride yapabilirsin piril piril oluyor 

Tencere parlatmada cif poset ise yariyor

Suan aklimda olanlar bunlar hee birde tuvalette derz kararmasi icin camasir suyunu kararan yerlere dok pamuk koy ve ertesi gunu temizle birsey kalmiyor
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Camlar için dalin bebek şampuanı parlatıyor 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hiçbi oüf noktam yok ya:) 
0 oy
tarafından
Perdeye bulaşık makine deterjanı suda erit bardağin içinde içine 1 kaşık şeker köy karıştır makinenin deterjan gözüne dok  karbonat dok  . Kolay gelsin fırın sokun yağ coz sprey cif . Camlar çamaşır suyu aspirin şampuan sirke bazen degisiyo
0 oy
tarafından
Saça kullandığını cama kullan

Bulasiga kullandığını perdeye kullan 

Turşu yapmaya kullandigini yere kullan

:-D:-D:-D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 234 göst.