0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (7,014 puan) tarafından
Bebislerinize nasil kundak kullaniyosunuz yani kundak nasil bisey bilmiyorum bir onerngini atarmisiniz

3 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Battaniyeyi üçgen yapıp kundakliyom
(7,014 puan) tarafından
Bu hastane cikisinin icinde olan battaniyelerden mi canim
(2,423 puan) tarafından
Evet kuzum onu ucgen şekilde koy çocuğu öyle kundak yap
(7,014 puan) tarafından
Tamm canim bende bugun gidip bakcaktim kundak nasil bisey diye cok saol almama gerek kalmadi
(2,423 puan) tarafından
Aynen kuzum o hazirlardan  daha güzel olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bebeği sarmayın demiştş hemşire bana ama sıkı sıkı manasında dedi heralde bu kundaklardan aldım ben paket servis :Dhem rahatta duruyor kumaşı sıkmaz da 

image

(7,014 puan) tarafından
Cok kullanisli gbi duruyor canim nerden aldin
tarafından
Mini city cnm ama e bebek de de var uygun fiyatı da 20 TL kolay olur diye aldım
(3,828 puan) tarafından
Sena ben bunlardan aldim benm kiz çildırdı içinde niye anlamadim zaten kundak yapilmayi pek sevmiyo bu belki iyi olur dedim aldim anam çıldırdı resmen smdi kaldirdim allah nasip ederse ikinciye kullanirim benden sana tavsiye hastanedeyken dogar dogmaz başla kundaklamaya yoksa bidaha olmuyo
tarafından
Hadi ya tmm cnm o zmn yanıma alıyım Bn koyayım içine alışsın bununla yatırayım
(3,828 puan) tarafından
Kundaklamak gibisi yok yoksa uykulari kalitesiz oluyo bi anda zıpliyo korkuyo uyaniyo canm
(47 puan) tarafından

image

Annem bunu ablam için özel yaptirtmisti

(47 puan) tarafından
Bebegi ne kadar sıkarsan kemik gelişimi o kadar güzel oluyor kısmetse bende doğum yaparsam eğer bende bunun farklı bir desenlisini kullanicam
(7,014 puan) tarafından
Nerde yaptirliyor canim bu
(47 puan) tarafından
Benim annem bu pikocular varya belki bilmezsin en iyisi terziciler varya orda yaptirtmisti
(3,828 puan) tarafından
Evet çeyiz işi yapan yerler yapar bunu canm pikocular
0 oy
tarafından
Ben battaniyenin bir ucunu yarım katlayıp bebeği omuzundan itibaren içine koyup alt ucuyla bacaklarını örtüp diğer kenar uçlarını da bedenine sarıp kundakliyorum sıkmıyorum ama çocuğu çok fazla sıkma uzuv bozukluklarına neden oluyor gerçi bu kızımı bir hafta kadar falan anca sardım sonra havalar baya ısındı artık sarmıyorum 
(7,014 puan) tarafından
Benim dogum agustos ta olaacak canim hava baya isinir ben bu muslin bezle mi sarsam acaba hem ince hafif
tarafından
Muslinle sar canım ne kadar sicak da olsa yeni doğan üşür

İlgili bir soru bulunamadı

397,588 soru

11,891,259 cevap

36,009 kullanıcı

...