0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya anane ya baabnne ilk torunun herseyini alır genelde 2.ye haksızlık bence yanlismiyim

36 Cevaplar

+1 oy
(449 puan) tarafından
Anne ve baba olarak biz aldık herseyini. Kimse birşey almadı. Allah da muhtaç etmesin .
-Reklam-
+1 oy
(119,461 puan) tarafından
Esimle ben aldim hic kimseden bisi beklemedik gerekde yok bizim bebegimiz anne yada esimin aliesine guvenip dogurmadimki çokta tiiiin almazlarsa almasinlat
+1 oy
(2,743 puan) tarafından
Ne annem nede kaynanam hicbisey almadi annemle babam birer ceyrek taktilar kaynanam hala ölü  taklidi yapiyor sorsan çocuk  onlarin ama ☺️ 

Iç  Sesimm: Heeee sizin sizin ☺️
(2,743 puan) tarafından
Neyi nasil hallediyorum☺️ kaynanam kizima çay  veriyodu bide vermiceksin sana asla getirmem dedim ertesi gün  diyoki ben çay içiyorum ama sana veremem annen bida seni bana getirmez Dinsizin hakkindan imansiz geliyor ☺️
(1,320 puan) tarafından
Helal olsun sana ♥️♥️♥️
(2,743 puan) tarafından
Tamam ilk torunu cok cok seviyo ama zararli sonuçta  yapmasin diye kızdım  oda dinledi sagolsun
(2,743 puan) tarafından
Bide bigun o benim oğlumun  tohum bizden  diyip duruyodu  terbiyeni takın istersen  nasil yaptığımızida  söyle  tohum sizdense ben taşıdım  ben sıkıntı çektim  nerden oglununmus ruhumu duymuş  ben dogururken dedim sustu kaldı asla laf altinda kalmicaksin bunu öğrendim
(1,320 puan) tarafından
Evet sanki kendi de gelin olmadı
Çok şeytanlar Allah kalplerini karartmis
0 oy
(4,853 puan) tarafından
2. Onunkileri giyiyor zaten:D
tarafından
Ya cinsiyet farklıysa :)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Annemde KayınValidem çok şey aldı ikiside 

Hala da alırlar saolsunlar
0 oy
tarafından
Annem aldi herseyini bide biz aldik esimle kaynanam 50 milyonluk hastane cikisiyla cikti isin icinden
0 oy
tarafından
Ben aldım hepsini kimseye fırsat vermedim ben annem yorganıydı yastığıydı herşeyini yaptı. Kaynamam daha görmesine bile gelmedi 2.yavrumun 
0 oy
(702 puan) tarafından
Annem aldi kaynanam hicbusey almadi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bizdr yok oyle bisey. Bebegi kim yapiyosa o aliyo. Ailede gonlunden ne koparsa hediyesini alir. Altinini takar yani
0 oy
tarafından
Anneanneler daha cok aliyor kaynanm.ceyrek takti annem nevresimi pikesi yelekleri zibinlari alt ust takimlari daha cok sey var kiyafette unuttum altin olarak ta 16 gram bilezik 5 gram küpe taktilar
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Büyükleri annem aldı kıyafetleri eşimle aldık 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Her şeyimi annem aliyo
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Kocam aliyo herseyini hemde kimseye sunu al diye ağiz eymedik elhamdullillah
0 oy
tarafından
Birlik oturuyorum esimin.ailesi aldı doğal olarak zaten sadece eşim calisiyor o olmadığı için onlar alıyor yani para bizden çıkıyor cnm 
0 oy
tarafından
Çok şükür babamız aldı herseyimizi rabbim gönül eşimizden başkasına muhtaç etmesin bu bebeğim üçüncü birbirin den oyuncak eşya battaniye zaten biraz kalıyor 
0 oy
tarafından

Kocamin sözü:)

Kaynanamın oğluma aldıklarının yarısını ben oğluma alamadım:) 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yanlışsın cnm almak zorunda değiller kimseye güvenip cocuk yapmıyoruz böyle bir adette yok ayrıca kafadan uydurma şeyler. Kim gönlünden ne koparsa yapar yapmayana da neden diye sorulmaz. 
0 oy
(772 puan) tarafından
Bizde ana aldı baba aldı ananelee babaneler de ellerinden geleni yaptılar kimseden bi beklentiye girmemek en güzeli 
0 oy
tarafından
Hepsini kendim.aldim.hepsini gücüm.neye yettiyse
0 oy
(788 puan) tarafından
Eşimle beraber gidip herşeyini kendimiz aldık bence bu kavram çok saçma çocuğu sen yap babane alsın herşeyi yada ananne bence hiç doğru bişey değil anne ve baba alabilir herşeyi 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 606 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 669 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 2,550 göst.