0 oy
886 göst.
Aile kategorisinde (306 puan) tarafından
Sorum başlıkta :) benimki o kadar hayller kurdum ettim iki üç gün bkledim hediye gelmedi insan bi çiçek bari olsun alır ama bütün hayallerim yıkıldı 6 aydırda konu açıldıkça söylerim hatrlatırım darıldığımı :) 

49 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Maalesef canim, tam doğum zamanı kaza yaptık ve ben kızımın kordon kanını saklattım o sebeple çok masraf oldu yapamadı
(306 puan) tarafından
Hadi ya çok şükür size birşey olmamış canım
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından

:D:D he bi kutu cikolata aldi oturdu kendi yedi kocam

(306 puan) tarafından
Ohh ne iyi ah bu erkeklerrr :)
tarafından
:D jsjsjs canı çekmiştir
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Canlı çiçek aldı :).   
(306 puan) tarafından
Ne güzel bana da çevremden 7 8  tane çiçek geldi de kocam beydeeen hiç birşey görmedim malesef :)
0 oy
tarafından
Nisandaydi doğum günüm 20 günlük lohusaydim esimde calisiyo işten gelirken pasta almış o kadar mutlu olmuştum ki o halimle anlatamam ☺
(306 puan) tarafından
Ohh ne güzel :)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Aldı canım, hamile oldugumu öğrendiğinde hint kolyesi aldı, doğumda yüzük aldı
(306 puan) tarafından
Oo desene toptan çıkarttı aradan :)
tarafından
Abla hint kolyesi pahali mi
(2,078 puan) tarafından
Papatyam valla öyle oldu canım :))

Marsilyadan canım gecen yıl altın düşüktü ozaman 3, 200 e almıştık tabii ben küçük boyundan aldım boy boy farkediyor
tarafından
Ha anladim,  gule gule kullan :)
(2,078 puan) tarafından
Sağol canım daha güzelleri sizin olsun inşallah :*
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Doğumda yüzük çiçek aldı ama ben dedim al diye dkdkdkdkdk
(306 puan) tarafından
Bu da iyyimiş :)
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Telefonumu yenilemişti bu sene doğum yıldönümünde de telefonumu yeniledi:D

(306 puan) tarafından
İyi iyii güle güle kullan :)
0 oy
tarafından

Evet baget yüzük almıştı :) Bide çiçek 

(306 puan) tarafından
Bende aldım ama malesef kndim aldım kendim taktım :)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Aldi canim hastaneden cikanda atabayi susuletmisdi

Banada cicek kocaman ayicik.ve pirlanta yuzuk almisti
(306 puan) tarafından
Ohhh daha ne olsun :)
0 oy
(168 puan) tarafından

5 taş pırlanta yüzük aldı:D

(306 puan) tarafından
Güle güle tak canım Kıymetini bil bak ben gibi kader ortakları garip garip bakıyr :)
(168 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.Bende hiç beklemiyordum alacağını ama şaşırttı beni
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bilezik yapmıştı para biriktirip ama ev kredisine yetisemeyince tek başına satmasını istedim
(306 puan) tarafından
Olsun ne güzel düşünmüş almş düşünülmek marifet yoksa biz kadınların en güzel bileziği bize değer veren eş ve ahlaklı evlatlar :)
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle canım bı sakız bile alsa.mutlu olan biriyim o yüzden pek.takmam kafama  :)
(306 puan) tarafından
Bende öyleyim ama öyle olduğum halde kalakaldım hayallerde kurduğumla :) senin adınada çok sevndm takma zaten öyle şeyleri oda zaten ikiniz için uğraşıyor
(4,859 puan) tarafından
Evet umarım.snada geç de olsa birşey alır :)
(306 puan) tarafından
Hiç umudum yok ama olsun :)
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Evet aldım cnm çok istiyordum aldı Allah'a şükür ☺️
(306 puan) tarafından
Ah ahh bende istemiştim ama doğuralı 6 ay oldu halaa alan eden yok :) o kadar lafa ben olsam birşey alırımda bi sus be kadın derm :)
(2,860 puan) tarafından
Seviyorsa değer veriyorsa boşver cnm
(306 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime değer verir üstüme titrer o yüzden bende espriye vurduruyom zaten işi diyorm her zaman önmli olanda o :)
0 oy
(488 puan) tarafından

Çeyrek altın almıştı:)

(306 puan) tarafından
Ahah ne güzel bak değer katan birşey almş :)
(488 puan) tarafından
Benim tutumlu olduğumu biliyor o yüzden öyle almis:) diyo sen değer kaybeden bir şey istemezsin. Zaten paraci da anca ona yetmiş. Yüz gorumlug de cumhuriyet takmıştı :)))
(306 puan) tarafından
Yüz görümlülüpü gram takmştı kocacığım yazık blmiyormş öyle adet olduğunu filan düğün günü cebine attığı gramı taktıydı olsun mutluda olmştm :) :) :) bende sen gibi tutumluyum iki para göreym biriktirir çeyrek yapayım deem benm kocacğımda illaki birşey bulur harcatıcak :)
(488 puan) tarafından
Ayniymisiz gerçekten. Kocalar da bizim gibi olsa keşke
0 oy
(620 puan) tarafından
Doğumdan çok önce laf arasında istediğimi söylemiştim. Doğumdan sonra aklımdasın alcam hediye dedi ben bi şey demeden. Ben de sandım ki pahalı falan bi şey alcak nerdeee.. bebeğim dört aylık oldu hala bir şey yok. Ben de sürekli yüzüne carpiyorum. Dogumun zorluğunu söylüyorum. Artık istemiyorum dedim geçti o iş alcak adam hamileyken düşünür alırdı. Hiç unutmuycam ama, minicik soğudum o yüzden. Kendisine de dedim hep içimde kalacak diye.
(306 puan) tarafından
Vallahi aynı benim durumum benm yaşadığım ve beniim hissetklerim :) minicik bende soğumuş olablrim :)
(620 puan) tarafından
Dünyayı alsada geçti o iş, ben o kadar acı çektim orda insan bi çöp alır gelir. Gerçekten çok kırıldım. Kardeşime eşi birinci ay diye hediye almış ya, ilk günde yüz görümlüğü almış falan. Kardeşim oğlanı azarlar bi de. Benim sesim cikmaz eşime. İnsan üzülüyor ben haketmiyo muyum değerim yok mu diyor. Senin hesap insan soylendiginde bari utanır alır , çok garip parası yok değil, gümüş bi kolye bile alsa 50tllik yeter. Neyae ben susuyum esimle cay iciyoruz tekrar aklima geldi bakış atıyorum anlamiyor :P
(306 puan) tarafından
Anılar depreşti benm yüzümden sen belli etme eşine geçmiş zaman şmdi :) valla senn gibi düşnüüyorum aynı bnde pahalı birşey değl ya beş tllil bi bileklik bari al.. Genelde ne kadar brnundan getirirsek o kadar çok hediyeye boğuluruz ama eşlerde bliyo bizi ah garibim bnlae gerek yok yetiniyo herşeyle zaten deyiğ boşveriyorlar heralde :)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ilk kizimda cicek almiati ikincide yuzuk ucuncude kiyafet almis iki tane elbise :) cicek sevmedigimi soyledim icin
(306 puan) tarafından
Doğru çiçek solar gider bunları düşünüp almak marifet :) benmki ben kızarm çiçek getrmiyo işten gelrken süpriz yapmıyo diye ee alıyoruz ya maydanoz olsun marul olsun diye benm çiçek beklentim de bu kadar işte :)
(4,152 puan) tarafından
;) farkli bi bakis açısiymis ;))
0 oy
tarafından

Hamilelikte ogrendi ertesi gün. Bulaşık Makinesi aldi. 

Anneler günün dede telefon almistı

Doğumda bilezik yapti. 12 bin liralık 
(306 puan) tarafından
Oh güle güle takın :)
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
6 gün sonra doğum günüm tanistigimizdan beridir hersene alır hiç atlamaz bu senede ne istiyorsun diyip duruyor bana 
(306 puan) tarafından
Sevindim senin adına :)
tarafından
Kız benim doğum günü okudum meğer dogummus :-D
Beştaş aldı doğum hediyesi kız olacağını öğrenince de ceyrekli bileklik yapmisti
0 oy
tarafından
Almadı canım beş ay oldu hala yok gerekte yok 
tarafından
Benimki noldu sana bile demez artık küsme zamanım gelmiş benim
(306 puan) tarafından
Eyvah eyvah ben buralara geleceğini blmiyordum konunun kızlae boşverin kocalarımıza iyi bakalım biz yinede başımızda sağ olsunlae varsın gönülleri zengin olsun :)
tarafından
Gönlüde zengin değil niye almamıştın dedim diye hala kavga ediyor benimle demedigni bırakmadı sadece kusura bakma askm unutmuşum demesini beklerdim senin suçun yok kuzu
(306 puan) tarafından
Keşke hiç birşey demeseydin canm bu postu açarken böyle oalcağını düşünmedim çok üzüldüm buna sebep olduğu için.. Erkeklerden çok şey bekliyoruz onlar bzm gibi değl düz kafalar öyle ince gönlümüzü fetedecek sözler demzler canm o yüzden ummayalım ki birşey kırılmayalım.. Sen boşver dediklerini eşinin ömür kısa adımı sen at unut en azından Allahın rızasını kazanmş olalım.. Eşlern hakkı ödenmez malum..
tarafından
Onca lafından sonra bı adım değil tek kelime etmem
0 oy
(17,742 puan) tarafından
Aldi iki doğumdada canli cicek kurdele bide fanus yaptirmisti büyük oğlan kirdi top oynarken ağlama emojiii
(17,742 puan) tarafından
Bende sevindim ama canli cicek solup gidiyo parasini verseydi keske :D
(306 puan) tarafından
Allah seni  :)
(17,742 puan) tarafından
:D napim biliyorum taam romantik hhaha saolsun canim esim düsüncelidir bak özledim kocami şuan .d
(306 puan) tarafından
Gelince bi sarıl kocaman sevinsin oda ahh canım karım desin :)
(17,742 puan) tarafından
:D sarilcam tabi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Tabi canım :ermm:

Zorla çiçek aldırdım 

Böcek oldu 

(306 puan) tarafından
Ahahah ne kadar zorlasansa yapacak adam lazım sen yaptırmşsın ben zorlasamda sıfırrr sıfır sıfırr :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 191 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fatma.nurr. (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde suheylay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 747 göst.
28 Ağustos 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,180 göst.