0 oy
939 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (461 puan) tarafından

Slm kızlar. Yarın mutfagıma masa bakmaya gıdecem. Dun az dolandık ve genelde bu ıkı model var. Ben mobılya tarzı olanı daha cok begendım. Ama mutfaga da cam gıder bence. Sız ce hangısını almalıyım daha kullanışlı olur. Bıde sızın varsa fıkır amaclı atarsanız sevınırım. 

image

image

31 Cevaplar

0 oy
(6,907 puan) tarafından
İkisini de beğenmedim bunların çok güzel cam modelleri var bu alt da ki modelin modası geçti çoktan üst de ki de mutfağa uygun değil başka cam modelleri bak
-Reklam-
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Üstteki daha güzel ama mutfağında modernize yakışır ama alttakinde benimde çok gözüm var evime alamamistim patronum lokanta masası vermişti hala onu kullanıyoruz 
0 oy
(30 puan) tarafından
Ikiside güzel  değil  açıkçası  1. Salon takımı  gibi 2. Çok  eski model
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Baska model yokmu canim 
0 oy
tarafından
Ikisi de degil csnim cok daha şık modeller var
0 oy
(2,859 puan) tarafından
  1. image

Hiçbiri yeni çıkan tel ayaklilar bak atacam 
0 oy
(122 puan) tarafından
İlk daha güzel 
0 oy
tarafından
Çiçekli olanı sakın alma ayaklatı vidaya bağlı çok çabuk esmiyo kullanışsız verdiğin paraya yazık üsteki de mıçıtfağa göre değilde salon göre gibi

Bi arkadaş paylaşmış ona +yaptım mutfağa ençok yakışan masa o canım 
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Bende bu günlerde mutfağına masa alıcam ve ilk fotodaki gibi biseyler düşünüyorum
0 oy
(4,088 puan) tarafından

imagebbu benim coook hosuma gidiyor. Bulabilirsen böyle  al canim bulamazsan da ilk ahsap olan daha kullanışlı  ve güzel.  Alttakini sakın alma 

image

image

0 oy
tarafından
Canım alttakını alma guzeş ve uygun gelebılır ama sandalyeler hemen yırtılır ve masanın ayakları zamanla sallanır ben bunu gecen sene evlendıgımde aldım 450 tl ye aldık bır de aynı bunlar yanı cok kotı usttekınıde sevmedım vala ılerde bende alacam daha fazla cesıt vardır sen araştır bıraz daha
(461 puan) tarafından
Yok zaten modelı anlatmak ıcın attom.  Ben dun baktım cam daha guzellerı vardı. 1500 tlden baslıyordu.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 305 göst.
16 Temmuz 2022 Moda kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 808 göst.
0 oy
7 cevap 125 göst.
16 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (915 puan) tarafından soruldu

397,250 soru

11,881,521 cevap

35,999 kullanıcı

...