0 oy
1,022 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Şimdi diyeceksiniz icinden gelecek başkasının zoruyla kapanmam diye ama illaki eşi istediği içinde kapanan olmuştur

16 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Evet ben çok gördum öyleleri i 

Yakın örnek eltim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmuştur tabi canım 
0 oy
tarafından
Kuzenim eşi istiyo diye kapanmıştı 1 sene sonra boşandılar hemen açıldı 
tarafından
Acilmaya merakliymis yani
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Eşi için kapananı bilmem de,eşinden boşanınca kendini bayağı açan eltim vardı
tarafından
Bu eltiler hep mi böyle:)
0 oy
tarafından
Ben eşim istedi diye kapandım bunda ayıp birşey yok çoğu şeyi zaten eşlerimiz istediği için yapmıyor muyuz yorumlara bakıyorum da yani zaten evlendikten sonra eşi kapatmak erkeğin dinen görevi bunda birşey yok 

Evet eşim istedi ve ben sırf o istedi diye kapandım... 
(3,276 puan) tarafından
Evlendikten sonra eşi kapatmak erkeğin dini görevi değil canım :) eşler vesile olur sadece :)
tarafından
Tamam oda bana vesile oldu o bana beni kapalı görmek istediğini söyledi bende benim için bir sıkıntı olmadığı için kapandım ben istemesem ne yaparsa yapsın kapanmazdım zorunlu değil yani
(3,276 puan) tarafından
Normal kuzum niye cellalleniyorsun ki :) ben sadece düzeltme yaptım:)
(913 puan) tarafından
Eşin istese de kendin de istemişsin içinden gelmiş diye kapanmışsın. Kendisi istemeden eşi için mecburiyyetten kapananlar da ayrı konu
tarafından
Ne güzel canim vesile olmuş ama seninde içinde varmis
0 oy
(240 puan) tarafından
Benim canım eşim istedi kapanmami 19 yaşındaydım su an 26 yaşındayım gayette memnunum 
tarafından
Ne güzel canim
0 oy
tarafından
Eşi için kapanani bilmemde tesettürlü olup eşini hiçe sayıp dört dörtlük göbek bacak açılıp açılan ailemizi birbirine katan eltimi tanırım. Ve şuan eşi ile aynı ev içerisinde mutsuzlar.  Kaynım namazında niyazında o ise  namazıda geçtim kıyafetleri on numara açık. Bende açığım ama onun kadar açilamadim .  
tarafından
Yorumlarda hep eltiler var benim daha eitim yok çok merak ediyorum nasıl olacak
tarafından
Iyi bir arkadaş bacı kardeş gibi olsaydı burada olmazlardı.   Ayrı dünyalarda takilirlarsa böyle sakız oluyorlar cnm
0 oy
(306 puan) tarafından
Eşi için kapanan boşandığında ilk iç o örtüyü çıkartmak eski hayatına dönmek oluyor.. Niyetin Allah rızası değlse hiç boşuna yormasınlar canm.. Çnkü taktıklarıda bir anlam ifade etmiyor.. Önce niyet.. 
(1,772 puan) tarafından
Ne alaka eşim istedi diye kapandım yani o dönem sevgiliydik çok ısrar edince kapandım 7 sene oldu eşimden ayrılsam Allah korusun açılmayı aklımın ucundan geçirmem böyle çok mutluyum genelleme yapmak yanlış
(306 puan) tarafından
Senin niyetinde sadece eşin iatediği için değl Allah rızası da varmş ki canım açılmayı düşünmem diyorsun ben sadece eşi için kapanan insanlardan bahsediyorum..
(1,772 puan) tarafından
Doğru diyorsun insanın içinden gelecek eş falan sebeb olur sadece
(306 puan) tarafından
Evet bnmde anlatmak istediğimde bu zaten canım anlaşmış olmamıza çok sevindim
tarafından
Aynn oyl3 canim
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Evet nişanlısı istedi diye kapanıp sonra ayrılıp iki gün sonra mini etekle gezen akrabam var mesela .

Sırf denize girmek için yazın açılıp kışın kapanan bir arkadaşım var :angry:

(306 puan) tarafından
Aslında bu şeytanın sana vermş olduğu birer vesvese dünyaya milyonlarca insan geldi dahada geliyor canım müslüman olarak testtüre girenlerde böyle sorun olmuyor bu genelde şeytanın vesvesesi oluyor ne güzel bak eşinde tesettrre girmen için çabalıyormş.. Ben şöyle düşünüyorum  biz yeni bir telefon aldğımızda napıyoruz ilk kılıf alıyoruz neden çnkü arkası kırılmasın hemen ardından ekranna cam taktırıyoruz neden çizilip zarar görmesin diye.. ALLAHta eşimizde bizim zarar görmemizi istemiyor ve bize en değerli şeyi gibi gözü gibi bakmak istiyor.. Bir telefonu bu denli koruyor sakınıyorsak biz bir telefon kadar değeeli değlmiyiz..sen içindeki tabuları yık ve inşallah güzel düşüncene besleme çekerek başla yeni bir gün güzel düşünceler ve adımlarr olarak..
(4,859 puan) tarafından
Evet haklısın ama bu bende çocukluktan beri var denize girdiğimde bile su eğer boğazıma dalga yaparsa o zamanda kendimi kötü hissediyorum yani şöyle sanki beni boguyorlarmis gibi boğazlı giydigimdedede aynı daha önce evin içinde alıştırma yapmak için denedim boynumu kapattım ama yok olmuyir yapamıyorum daral geliyor nefes alamıyorum beni boguyorlar sanki Allah'ım elbet banada birgün kapanmayı nasip eder benim cabamda boşa çıkmaz insallah
(306 puan) tarafından
İnşallah canım benim
tarafından
Tesettur tarz değil farz sonuçta allah için kapanmayanlar bilmiyorlar demekki bunun gunahini
(306 puan) tarafından
Evt canım
0 oy
tarafından
Suna cok kiziyorum herkes neden kendini ve kapaligini mukemmel zannedip diger insanlari surekli elestirir ki.Insaniz arkadaslar hepimiz bazi yollardan geciyoruz.Bazi seyler vesile oluyo.Bakin bende evlenmeden once aciktim hemde oyle boyle degil sort atlet gezerdim.esim istedi kapanmami ama benimde icimde vardi ve kapandim bosansamda acilmayi dusunmuyorum cunku dogru olan bu bana esim vesile oldu ve iyiki oldu 
(306 puan) tarafından
Tesettüre girmenin amacı sadece eşin istediği için değl dmek ki canım eşin vesile olmş sen Allahın emri oldğu için onun rızasını gözeterek kapanmşsın demek ki.. Tesettürlü yada değl bu herkesin kendini ilglndiren bir durum yani şu açık kötüdür bu kapalı mükemmeldir diyemeyiz çnkü örtü sadece bedeni örter ahlakını değl canım.. Kimin ne sebepten cennete girip ne sebepten cehenneme gideceğide belli değl.. Ama o kapalı neler yapıyor ben açığım ama öyle değilim demekte günahı hafife almak kendini haklı görmekte Allah korusun kötü yerlere gider o yüzden önce Ahlak snra tesettür bnların ikiside birbrini gözetiyor.. Rabbm de her iyi şeyi hakkıyla yapmayı nasip etsn canımm bnm
0 oy
tarafından

Ben kendi istegimle kapandim 

tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(7,410 puan) tarafından
esimden once baskasi ile nisanlandim ozaman aciktim nisanlim istedi kapandim ve acilmadim sukur. bunlar vesiledir sadece yani canim.bu Allah rizasi icin kapanilir es istedi diye degil diyenler yanlis dusunuyor.  her turlu zaten Allah rizasi icin kapaniliyor. bu dusunce kapanmamak icin bir  bahanedir. Rabbim hepimizi bi sekilde imtihan eder hayatimiza giren her insanin bi vesile oldugu sey vardir. Allah razı olsun olsun o kisiden Rabbimin emrini yerine getirdim hamdolsun.canim.
tarafından
Ne güzel canım inşallah bende kapanirim
(7,410 puan) tarafından
insaAllah canim Rabbim nasip etsin sanada❤
0 oy
tarafından
Eşim çok istiyor kapnamami ama içimden gelmiyor 
tarafından
Önemli olan içinden gelmesi canim benimde eşim istiyor ama bende cesaret edemiyorum
0 oy
(913 puan) tarafından
Olmuştur ama yanlıştır bacım. Kendisi istemeli insan. O İlahi sevgiden değil ya koca sevgisinden ya da  korkusundan yapılmıştır.
tarafından
Ama bazıları vesile oldu diyor bu güzel bisey aslında iyiki kapanmışım diyen insnalar var
0 oy
tarafından
Ben kendi isteğim ile kapandım çok istiyodum ama bi türlü nasip olmuyodu eşimle sevgiliyken kapanirsan ilk hediyen benden diyip etek almıştı belki de vesile oldu eşim hiç zorlanmadım bi kez olsun aklım dan açık olsaydım demedim çok şükür zorla olunca olmuyor 
tarafından
Aynn öyle canim inşallah b3nde kapanirim
0 oy
(126 puan) tarafından

Kendi isteğimle kapandım eşimde ben kapalı olduğum için beğenmiş beni :D

tarafından
Ne güzel canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
30 cevap 1,400 göst.