0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oğlum iki yaşında okadar çok meme emiyoki artık ağzının kenarları yara oluyor hiç çıkarmıyor sürekli boynunun altı işleniyor bende sinirlendim bugün memesini ucunu kestim almıyor ağzına hiç atıyor şimdi uyutmaya çalışıyorum ama hemen uyumaya ak sanırım kaç günde bırakır acaba

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende surada bekleyeyim bende düşünüyorum artık.. hatta bıraktığında yaz olur mu ? Bakalim nasıl oluyormuş 
tarafından
Yazarım tabi canım ben kullandığım herşeyi yazıyorum memnun kalınca :)
tarafından
Bıraktığında yaz olur mu demişsin ya. Diyorum içimden, yaza kadar bırakıp herhalde ya :D
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben ucunu komple koparmıştım  öyle biraktiridm benimki çok bağımlısı değildi canim sadece uykudan uykuya veriyordum  o yuzden 1 günde bıraktı ara ara sordu ama vermedim
(14 puan) tarafından
Canım benim bebeğimde uykuda uykuya emyo 16 aylik sen ne zaman bıraktırdın birde emziksiz nasıl uyuttun
tarafından
ben kafamda bitirdim simdi  zaten ama eşim ağlarsa ver diyo bende vermem dedim şimdi uyudu ninni söyleye söyleye ararsa memeyi vermicem
(305 puan) tarafından
Emzigi komple kestim kurt yedi dedim ama gün içinde hiç uyutmadim ki gece uykusu iyice gelsin bana zorluk cikarmasin diye  2 3 gün sordu emzigi ama vermedim sonra çok şükür bıraktı bi kötü yanı gündüz uykusunu da bıraktı
tarafından
Yok ben uyuttum şimdi uyuyor emziksiz
(305 puan) tarafından
Amaan kocalara kalsa 10 yaşına kadar emerler benim kocam da öyle kiyamadi ver dedi onu karıştırmadim  pekte sağlıklı bisey degil sonuçta
0 oy
(374 puan) tarafından
Cnm ben tamamen ortadan kaldırmıştım oğlum köpek geldi meme yi almış dedim kaç d3fa istedi vermedim 2 günde unuttu tamamen kaldır bence
tarafından
Kestim ucunu sonra kendi almadı onuda kaldiriyim ortadan artık sıkıntı bastı ara bul kayboluyor yere atıyor geri ağzına alıyor su hastalık zamanı bide iyice midem kaldırmıyor
(374 puan) tarafından
Al kaldır sende köpek aldı adan aldı felan de unutuyorlar zaten hemn
tarafından
İsallah öyle olur canım isallaah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben hiç vermedim canım ama sen sabırlı olursan illa ki unutur.
tarafından
İsallah en kısa zamanda unutur
0 oy
tarafından
Benim oğlum üç aylikken aldı on aylık bıraktı kendi isteğiyle benimde o kadar çok emiyordu iki günde bıraktı hiç zorlamadi bni inşallah hemen alisir
tarafından
İsallah ay nasıl mutlu olurum birakirsa
tarafından
Ağladığı zaman başka şeylerle ugras biraz sabret ağladığı zaman tekrar verirsen alisamaz
tarafından
Demi öyle yapiyim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benım bi de küçük bebeğim var 5 aylık büyük kızımda 20 aylık, bi ara bıraktırmaya çalıştım kıyametler koptu zaten hala diş çıkarıyor emdiği kadar emsin dedim 2 sini bir bıraktırırım napayım az daha laftan anlayacak aya gelsin de, sende bırakırsa haber et canım
tarafından
Tamam canım yazarın bıraktı diye
0 oy
tarafından
2 3 güne unutur ama başka yerde birinde de görmese iyi olur 
tarafından
Ay gorumcemle kızı var 7 yaşında hala meme emiyor kızı görüyor sürekli nasıl olacaksa o artık bilmiyorum
tarafından
Yeğenim de 2 yaşına gelmek üzereydi annemle abim altı üstlü oturuyor. Yengem emziğe Salça sürmüş oda pis pis deyip ağzına koymuyordu ama elinde geziyordu. Benim oğlan da 7 aylıktı onun emzigi gelir emerdi :) benim oğlan emzik almıyor ama oynasın diye tutuyordum kaldırdık emzikleri
0 oy
(168 puan) tarafından
Aynı yöntemle bir haftada unuttu canım ara ara istiyor kesik olanı veriyorum bakıp atıypr
tarafından
Benim oğlan da öyle baktı kesik attı almadı ağzına bidaha
0 oy
(1,908 puan) tarafından
İki üç gün en fazla bende bi buçuk  yaşında bıktırmıştım  bi hafta falsn uykuya geçişi zorlar  ama sabredersen çabuk alışır
tarafından
Aşkımşimdi emzik versen salladım uyudu hiç zorlamadi isallah hep böyle olur
0 oy
tarafından
Umudunu kaybetmiştir canim zor olur ama alisir 1 2 gune
tarafından
İsallah öyledir şimdi salladim uyudu 1 saatr uyuyor canım
0 oy
tarafından
Ya ben o kadar uğraştım emzik alsın diye ama ne yaptıysam 10-15 gün kadar aldı sonra bıraktı iyide oldu aslında devam et canım bırakır inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 372 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.