0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Kizlar 39+6 da doktora gidicem yani 40. Haftada diyelim acilmam sifir 1 cm bile yok cocugumun kilosu 39+2 de

3 kilo 650 gramdi 40 a kadar 100 gram falan alsa kilosu cok olcak doktor suni verir mi yatis verirmi yoksa beklettirir mi ki 

16 Cevaplar

0 oy
(7,174 puan) tarafından
Bir fikrim yok açıkçası ama kilosu da fazla değil benimkine 3100 dediler iki gün sonra 2190 doğdu yanılma olabiliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilosunda yanılma olur bebeğin durumuna göre hareket ederler haftan doluyor suni sancı verip alabilirler 
(424 puan) tarafından
Valla 41 42 falan beklemek istemiyorum cidden yoruldum ya
tarafından
Zaten ordan sonrası sıkıntı şansa bırakmazlar hayırlısıyla alırsın inşaallah kucağına canım
(424 puan) tarafından
Aminn insallah canim
0 oy
tarafından
Bn 38+4 tum once suyum geldi acilmamda yoktu suni sanci verdiler bna 
(424 puan) tarafından
Benim suyumda yok acilmamda yok ama 40 hafta doldu acaba suniyle mi alirlar ki ya
tarafından
Alirlar büyük ihtimalle canim bi avzda doğur inşallah
(424 puan) tarafından
Amin kuzum insallah yaa
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kilo yaniltici oluyo ona bakma ama gunun dolmus suni verebilirler allah yardimcin olsun
(424 puan) tarafından
Doktor bana bir gun oncesi catin dar gibi dedi normal yapamayabilirsin bebek de iri demisti bugun gittim normal yapabilirsin diyo hafta da doluyo bebek iri diye bekletmezmi yoksa 41 bekletir mi diye korkuyorum
(119,070 puan) tarafından
Kiz bebek iri degilki hep yaziyom esimin kuzeyni 4kilo 380 grm normal dogurdu
(424 puan) tarafından
Valla ben cesaret edemem sanirim o kadar dogurmaya :D
0 oy
tarafından
Kiloya bakma sen dedıklerı kıloda dogmuyo bebekler
(424 puan) tarafından
Bekletirmi verir mi acaba
tarafından
Hiç bi fikrim yok ama inşallah kendi sancın olur canım Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
(424 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
tarafından
Benim doktorum ilk bebeğimde gramı gramında doğru tahmin etmişti kilosunu doğduğunda aynıydı bundada üç kilo dedi aynı doktor yanilmiyodur umarım . Sağlıkla al bebegini
(424 puan) tarafından
Amin canim sende saglikla kavus insallah
tarafından
İnşallah canimm
0 oy
(632 puan) tarafından
Banada bebek kilolu söylədilər.40+6 haftada 3500 dogdym
(424 puan) tarafından
O kadar beklettimi ya
(632 puan) tarafından
Evet cnm benim bebek basi yukardaydi.enmiyordu.nisanim gelmiş sancim var başı inmiyordu.16 saat sancı cektikten sora dogurdum
(424 puan) tarafından
Ya benimki iyice kanala yerlesmis ama benimde nisan sanci su yok
(632 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun cnm.sag salım bebeyin kavusursun inseAllah
(424 puan) tarafından
Insallah cajim amin tek temennim rabbimden bu
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim acilmam vardı 39+5te canım en son 4 cm de kaldı ilerlemedi suyum bitti mecbur suni sancı verdiler 
(424 puan) tarafından
Ya benim 1 cm bile yok acilma su da gelmiyo bekletirmi acaba
0 oy
(6,825 puan) tarafından
40+0da doğum yaptım suni sancı ile 1cm di açılma oğlum 4kilo doğdu 3bucuk bile olmayabilir dedi doğum yaptıgim hastabe ama bn bı hastaneye daha gittim hep doğum yapmadan bir kaç gün önce ona gitmiştim demişti ztn kilolu diye bn de normal yapmak istediğim hiç 3bucuk da deseler kilolu dedi bak bu has. Denedim doğurdum vesselam görsen zayıf karıyam nasıl doğurdum bilmiyorum:)) Rabbim yardım ediyor kendini kasma
(424 puan) tarafından
Insallah canim bian once gecer gider saglikla kavusurum ya
0 oy
tarafından
40 haftalıkken suyum geldi açılmam çok yavaş tı suni sancı verildi akşam yatışım yapılıp ertesi gün akşam doğum oldu yani nerdeyse bir gün sancıyla bekledim
(424 puan) tarafından
Benim suan 39+5 1 cm bile yok benimde cok yavas olcak heralde
tarafından
Allah bilir belkide hızlı olur ben Bi de epiduralli normal doğum yaptım ama suni sancıyıda yedim. Allah kurtarsın cano doğum çantan hazır olsun günün gelmiş
(424 puan) tarafından
33 te hazirladim canim bende insallah epidural alicam bakalim rabbim yardim etsin insallahh
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bende yarın gidicem cnm kontröle  40 + 2 oldum bu gece itibariyle zaten virüs iyice çoğaldı hastaneye gelip gitmekten korkuyorum suni verelim derse doktor kabul edicem artık zaten virüsten dolayı mi artık bilmiyorum açılma var mı yok mu ona bile bakılmadı sağlıkla gelsinler 
(424 puan) tarafından
Nstye gonderiyo canim sanci cikmiyosa cati muayenesi yapmiyo ben 39+3 te doktora gittim nstde 1 tane sanci cikti ondan sonra cati muayenesi yapti bende bu gece 39+5 oldum +6 da doktora gitcem.bana da  yatış verirse kabul etcem cok yoruldum artik rabbim yardim eder insallah
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım bende ilk bebeğimi suni ile doğurdum buda öyle olucak gibi beklemek isterdim kendi sancimla ağrımla doğurayım ama riske de atmak istemiyorum hele ki bu dönemde rabbim yar ve yardımcımız olsun
0 oy
(180 puan) tarafından
Devlete gidiyorsan canım bekletiyorlar valla tam 40+5de doğum yaptım beklettiler bebek iyi diye bana özelde soruyorlar heralde bebegin kilosunda yanılma oluyor bize 3500 geçiyor dediler 3160 doğdu kizim
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim 39+2 de suni sancı verdiler canım. Bebeğimin kilosu da tam tamına doğru çıktı ama bazen yanılma oluyormuş. 3 cm açılmam vardı ben bekleyeyim dedim doktor istemedi ben de gebelik şekeri çıktı o yüzden suni sancı ile doğum yaptım benim annem kardeşimi 4 kilo doğurmuştu kilodan dolayı verirler mi bilemem 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
O doktorların udrasyonda söylediği kilolar %100 doğru değil bana 39+3 de 3500 kilo dedi suyum azalmıştı   suni sancı ile doğum yaptım açılmam da yoktu suyum da gelmemişti çocuğum 3070 kilo doğdu.
(424 puan) tarafından
Acaba benu dogurtturur mu bekletirmu doktodan doktora degisiyo
(3,681 puan) tarafından
Valla benim doktorum şimdiye kadar dogurtturur  du ama ablamın doktoru son gününe kadar bekletti  doktordan doktora fark var ablam 2 saatte doğurdu suni sanci verildi açılması ve kendi sancısı da gelmişti ama ben 19 saat suni sancı aldım ne açılma nede kendi sancım vardı
0 oy
(3,053 puan) tarafından
3.600 dedi doktor 2.900 doğdu suni aldım olmadı sezeryan bilemezsin yanı
(424 puan) tarafından
Senindecok fark etmis kilo
0 oy
(739 puan) tarafından
38 haftalıkken doğum  yaptım açılmam olmadı suyumda azalmıştı suni sancı versi ama sana verir mi bilmiyorum 
(424 puan) tarafından
Benim suyum da sıkıntı yok sadec3 gunum geldi ne acilma ne sanci hicbirsey yok

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 537 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
11 cevap 92 göst.
0 oy
19 cevap 193 göst.