0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Watsp  grup için özelden mesaj atabilirsiniz arkadaşlar 

8 Cevaplar

+2 oy
(507 puan) tarafından

Burada zaten msj var herşey var numaraya gerek yok canım burada neler duyuyoruz . Canim ya benim esim senin numaranı alıp rahatsız ederse seni yada senin esin beni rahatsız ederse bu devirde kimseye guvenme sonra eşimle aran bozulur canim:angel:

tarafından
Katılıyorum canım kendinizi böyle bı topa sokmayın derim.ben bugün şakayla dedim beni niye saymadın diye.burasi var işte burdan devam edin.araya biri bile girse çok basınız ağrır.gecen sene de kuruldu .sapık biri katılmış aralarına baya kötü olmustu sonuç.
(1,424 puan) tarafından
Düşündüm de evet haklısınız arkadaşlar vazgeçtim numaralarını veren arkadaşlar var onlarida kaydetmiyorum
(507 puan) tarafından
Evet canım ben burda bisuru küfürlerle şahit oldum ya numaranı alan kişiyle aran bozulsa numaran dağılır ..bos is
tarafından
Guvendikelrin varsa aç yine kuzum biz engel olmayalım:)
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Herkesi mi alcan gruba canım kalabalıkta çok curcuna olmaz mı ki: \
(1,424 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki
(673 puan) tarafından
Bende isterdim ama sırf çok kalabalık olur diye Vazgeçtim bi mesaj atsan arada kaynar gider o kadar kalabalığa numaranın gitmesi de ayrı bi olay ama az ve öz olaydı iyiydi:)
(1,424 puan) tarafından
Canım yazabilirsin özelden onu öyle 20 30 kişilik değil. En fazla 6 7 kişilik. Var bana özelden çok kişi numara atılsa aralarından tanıdığım kişileri  ekleyecegim
+1 oy
tarafından
Sonra curucuna çıkar samimi olduğunuz kişilerle kurun bnce tam tanımadığınız kişilere kurulacak bsy değil 
tarafından
Meraktann:))
tarafından
Evrt meraktan:))
(1,424 puan) tarafından
Iyi  ki bir grup kurmuşsun yani yusufun annesi  bir yerden yerw vurmadigin kaldi. bende her mesaj atıp numarasını yazanı grubuma almayacağım tabikide nasıl post açıp tek tek isim yazdıysam eğer o kişiler arasında olanlar ile kuracagim. Şimdiye kadar 20 kişi özelden mesaj attı bende gruba girmek istiyorum diye ama araların dan tanıdığım ve bu kişi ile olur dediğim sadece 4 kişi var yetmez mi???? Ben her mesaj atan ile haydi grup olusturayim demiyorum
tarafından
Bence grup kuracaksanız böyle post açarak değil de özelden msj atip soyleyebilirsnz. Kendi şahsi fikrim bu yönden
(1,424 puan) tarafından
Canım zaten çoğu anne öyle yaptı mesaj atarak bakalım olursa olur ya
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Bence gereksiz. Burada çok iyi tanıdığım insanlar olsa da yine de vermezdim numarami. Benim düşüncem bu tabiki.
(507 puan) tarafından
Aynen canım zaten kocam birakmiyo
(7,118 puan) tarafından
Benimki de istemez. O birşey demese ben uygun bulmuyorum canım.
(1,424 puan) tarafından
Ben zaten vermek isteyenler için yazdım kızlar herkesin kendi isteği ile
(507 puan) tarafından
Aynen canım ya diyelim ki bugün iyiz yarın tartistim oda kim tutup numarayı dagitmayacagi ne malum
(1,424 puan) tarafından
Bak yine haklısın:))) vazgeçtim burdan yeter
+1 oy
(28 puan) tarafından
Ben de isterim ama çok yeniyim kimseyi tanımıyorum :/
(1,424 puan) tarafından
Valla canım bizde tanimiyoruz;((
(28 puan) tarafından
Aslinda zor bi platform tanimakda zor çünkü isim kismi cok garip ve kimseni  ismi yazmıyor genelde
+1 oy
(797 puan) tarafından
Bura güzel canım biraz daha tanıyalım dermisim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende mi atıyim kız beni saymamıştın
(2,181 puan) tarafından
katiliyorum :D
(1,424 puan) tarafından
At canım unuttum ki
0 oy
(2,130 puan) tarafından