0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem esime beni kotuluyordu kendi kendine küsnüstu durduk yere kavga cikartip senden nefret ediyorum deyip yemek yemeden uyumuştu. Neyse o gunden sonra aramadim hic aksamdan aksama geldi konusmadan etmeden yattik gunde 10 kez arardim aramadim hic hala suan hic konusmuyoruz nerdeyse gelip gidiyo ama ne olacak sonu birazda sessizlesti o cirkefligi gitti arasammi eskisi gibi baya açıldı aramiz ama zaten onun umrunda olmaz o ben gibi düşünmez niye boyle okdu diye kucukkende umursamazdi beni hala oyle. Siz cocuklarijizi umursayin o ilgisizligi 22 yasima geldim hala hissediyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(14,060 puan) tarafından
Bence hemen su koyverme bırak biraz kendini dinlesin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman boşver o yazdıklarının 2 3 ünü benim anam yapsa buz gibi soğurum yani 
tarafından
Bende sogudum galiba esimede dedim hatta sogudum diye
0 oy
tarafından
Bebeğin benim annem 3 yaşında beni bıraktı gitti babam alkolün tepkiydi babannem büyüttü beni o zorluklarla bı maaşla geçinmeye calisiyoduk annen evlendi iki çocuğu oldu hepsi başka adamdan o zamanlar ben 5 yaşındaykenn falan annanemhile gider kalirdim gelirdi hiç sevmezdi bile 10 yaşına geldim gene aynı sonra 5 yıl hiç aramadı sormadı sonra büyüdüm elim ekmek Tutmaya başladı bukesde kendi koştu peşinden para için gene alimden geleni yaptım kardeşlerim var dedim sonra  evlendim hiçbir şeyini görmedim evime geldi iki 3 kez hamileyken çocuğa kendi çocuğunun giymediklerini getirdi eşim görmeden attim hepsini sonra cocuhum oldu geldi 4 ay sonra yuzugumu çaldı gitti rezil oldum herkese baba tarafım hiç konuşma bisylerini alır seni rezil eder demişti annem sonuçta 9 ay karnında taşıdı dedim ama okadar pişmanım ki konuştuğum için keşke zamanı geri alabilsem de onla hiç konusmasaydim dedim hatta tamamen sildim ölse ölüsüne gitmem dedim annelik duygusu yoksa bı kadının içinde sen ne yaparsan yap annen senin yaptıklarını görmez canım rabbim içinde annelik duygusu olanlara evlat versin isallah o çocuklar perişan olmasınlar 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 838 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 420 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,064 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aycan (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.