0 oy
6,510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bı arkadaşım var ev yemeği yapıyor sipariş üzerinebana teklif etti beraber yapalım diye 

Doğum yapayım bebek kırkı çıksın olur yapalım dedim

Ek gelir olur bende severim kendime para kazanırım a zor mu üstümüze vazife çok dusuyormu aceba yapanlar varmi

11 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kârın olucaksa neden olmasın meltoşum, elin marifetli senin gelirsin üstesinden eşine de destek olursun hem bakarsın işler büyür. Kimse durup dururken zirveye çıkmıyor ya yaparsın bence
tarafından
Evet kuzum her şeyin bir zorluğu var değilmi bebeklede zor olur elbet a denemek de fayda var evde oturmak dan iyi degilmi
(8,082 puan) tarafından
Kesinlikle aşkım yemek yapmayı seviyorsan senin için keyifli bile olur. Evde oturduğun yerde kim verir sana oradan kazancagin parayı
tarafından
Severim aşkım biri daha olursa anlastigin biri daha güzel oluyor daha kafadan oluyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kiz ben kendimize zor yapiyom valla :D

tarafından
Ahahahahah:)))
tarafından
Valla yalan yok yetisemiyorum kafayi oynatmak uzereyim  :D biri kucagimda biri etegimde dertleri bitmiyo arada buraya geliyim kafa dagitiyom
0 oy
(3,048 puan) tarafından
40 i çıkınca ayy çok zor kuzum ya bebekle zor bence tek olsan kârlı bı işi var yemeklerin de tutuyorsa iyi olur 
tarafından
Evet baya sipariş aliyomus yetistiremiyorum diyo kız napim hazır fırsat belki biseyler katarim denesemmi
(3,048 puan) tarafından
Dene canım denemekten zarar gelmez olmazsa bırakırsın bebeğine bakacak biri varsa annen vs
tarafından
Annem.falan yok kuzum ben onlardan cook.uzaktayim bebeğim inkendimle götürürüm onun evinde yaparız ve bende oraya görürüm
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Annem yapiyodu bi ara meltem günlere söz nişan kiz istemlere dogum gunune ikramlik hazirliyodu valla zor is sabaha kadar ugrascan bebekle zor olur sana ama bi dene istersen
tarafından
Evet kuzu valla zaten geceleri yapmıyor bence bide atıştırmalık değil.o yemek yapıyor mesela köfte sarma mantı gibi
İste annemde sarma pogaca kek kurabiye kisir oyle seyler yapiyodu bende yardim ediyodum denemekten zarar gelmez başla sen
tarafından
O ozaman anan eli lezzetlidir sevdos
Hee kiz valla cenazeden dönerken bile gece uyumadi bisuru pogaca yapmis yolda yersin diye
tarafından
Kıyamam kız ne hoş iste
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Çocukların küçük zor olmaz mı akşama zor yapıyor um satmaya hiç yapamam herhalde
tarafından
Kız tek mümkün değil.zaten iki kişiyle.olabilir diye düşündüm.deneyecem
0 oy
tarafından
Canım ben yemek değilde dolma sarıp satiyodum hamileyken bana güzel bı para kazandırdı ama bebek doğunca kesinlile yapılmıyor hatta evinin işini bile yapamıyorsun ilk zamanlar alışana düzene girene kadar bence hiç girme ihtiyacın varsa aklın kalacaksa gene yap ama zaman bulamazsın yani herşeye yetisemezsin tek basina
tarafından
Canım iki kişi olacak onyuzdende kolay olur diye düşündüm tek yapamam zaten a deneyecem baktım.olmuyoryapmam
(5,201 puan) tarafından
Hilal sen nereye satıyor dun peki
tarafından
Canım ben bitane ev yemekleri yapan biyer vardı aile işletmesi oraya satiyodum komşulardan isteyen oluyordu kayinvaldemin apartmanında isteyen oluyordu onlara satiyodum günlerine özel günlerine istiyorlardı
(5,201 puan) tarafından
Bnm çevrem yok işte olsaydı yprdım
0 oy
(89 puan) tarafından
Bebekle yapman çok zor altını değiştirecksn ha bire emzirecrksin yatıracaksn kaldıracaksn ha birde kaka taşma durumu var belki bebeğin gazlı bir bebek olur daha çok stres olursun zaten insan kendine yetişemiyor o işi hiç yapamazsn
tarafından
Tek değil iki kişiyle olacak
(89 puan) tarafından
Onu anladım ama bebeğin bakımıyla da sen ilgileneceksn sonuçta bebek bakmak kolay değil bebiş doğduktan sonra vazgeçersn zaten :)
tarafından
Zaten birtane daha çocuğum var
(89 puan) tarafından
anladım canım
0 oy
(514 puan) tarafından
Bi kac ay yaptim iyiydi.profotorol borek icli kofte lahana sarma etli dolma falan manti.siktim kazancliydi. Sonradan hamile kaldim yapmiyorum yapmamda bebek gelecek :)
tarafından
Aynen arkadaşımda yemek yapıyor şuan mantı yapıyor 7 kilo almış dedi keşke hamile olmasan beraber yapardık dedi ortak olurduk doğum sonasi yapalım dedi ok deidm deneycem gündüzleri ona gideriz bebeği uyutur yaparız yada o bana gelir evimizde yakin
(514 puan) tarafından
Bezeleri acip kesiyor ya kurumasin diye hafif unlayip bezin arasina koysun buzdolabi posetiyle saklasin  cok iyi oluyor ben sonradan ogrendim cok isime yaradi :)
tarafından
Tamam derim:)
(514 puan) tarafından
Gecen hafta askerler toplanip esime demis Yenge bi tepsi profitorolle lahana sarsin iki kati ucret alsin diye onlara yaptim
tarafından
Süpermiş valla
0 oy
(449 puan) tarafından
Pandemi zamanı öyle evden sipariş veren oluyormuymuş ki, ama bebekle yapman için en azından 4 aylık fln olması lazım uykusu düzenli olsun çünkü saatler sürebiliyor. Bazen yaptığın güzel olmuyor bi daha yapmak zorunda kalıyosun
tarafından
Evet var oho ne siparişler almış sırada bekliyor diyo
0 oy
tarafından
Teyzem mantı falan yapio galiba armalık isteyene baklava aciyo makarna kesiyo bayata kazaniyo
tarafından
Ankarada canım
(5,201 puan) tarafından
Tamm da kımlere satıyor acaba
tarafından
Ya cevresi var isteyene satiyo mesela biz annemle makarna kestirdik malzemesini biz aldik 5 kilo 70 liraya kesti kuruttu
(5,201 puan) tarafından
Haa bnm çevrem yok :( çok isterdım ama maalsef
tarafından
Teyzeme düğünlere falan baklava yazdiriyolar kuzum teyzemim eşinin cevreside çok
0 oy
(5,201 puan) tarafından
Bndemı yapsam acabaa çok ihtiyacım var ama nerye satılıyor cnm yaa hamur işleri pek blmiyorum amaa çorba falan guzel yapıyorum 
tarafından
Canım memurlar çalışanlar falan aliyor
(5,201 puan) tarafından
Ama yapsamda nasl itibata geçecem oyle
tarafından
İşte önce çevre edinmen gerek taninman lazım gün falan yapanlar yokmu
(5,201 puan) tarafından
Yoo bnada da fazla kımseyı tanımam mesela şirket falan olurmu yada tekstil tanımıyorum ama konuşsak mesela

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 500 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mersinli33 (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
6 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 397 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,800 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...