0 oy
828 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar, kızım doğdugundan beri kayinvalidemle beraber yıkadık bebişi 2.haftasinda ben atıldım tamam öğrendim tek yıkarım diye sonra yok kulağına su kaçar orta kulak iltihabı olur ilaçlar tedaviler yok çocuk hasta olur üşütürsün dedi dedi cesaretim gitti şimdi de kayinvalide gitti gezmelere aşı olduk 5 gün geçti çocuk kirlendi artık kayınvalideyi de bekleyemem bana bi cesaret tavsiye verin, orta kulak iltihabi felan öyle bisey yasayan oldu mu ?

Bebiş 2 aylık 

Kızlar güncelleme yapıyorum bebişi eşimle beraber güzelce yıkadık çok şükür saçınıda kestik kayınvalidem kestirmiyordu hazir yokken onuda kestik :D hepinize çoook teşekkür ederim sizden cesaret aldım valla Allah razı olsun hepinizden <3 

43 Cevaplar

0 oy
(11,990 puan) tarafından
Hiiç korkma kız dikkat et yeter anasısın sen onun senden iyi kim yapabilir onun temizliğini bakımını
-Reklam-
0 oy
tarafından
Filesi yokmu ona yatir ilk vucudunu yika sonra kafasini elinle yikarsin avcuna su alip az az zaten kiri ne onun bi dokunse yeter canim korkma en son kafasini yika ama usur obur turlu ozman suda kacmaz kulagina elinle su alip yikarsan basinj

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
0 oy
4 cevap 122 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 268 göst.
6 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seddy (914 puan) tarafından soruldu

397,319 soru