0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Hayırlı günler dilerim hepinize:)

Beş buçuk aylık kızım var ellerinizden öper konum şu eşimin ailesi bizi seviyorlar gibi yapıp arkamızdan herşeyi diyorlar yeri geliyor yüzümüze diyorlar eşimle ben saygısızlık yapmamak için susuyoruz ama ikimizde bıktık sürekli biz gidiyoruz ellerinden gelse orda yaptıracaklar bizi zaten yakınız ben haftada bir gitmek istiyorum onlar hergun gelmem için arıyorlar sevmiyorlar beni biliyorum kızımı görmek istiyorlar ama. Bize hiç gelmiyorlar iki buçuk yıl oldu evleneli iki kere geldiler buda beni üzüyor eşimde üzülme onlar utansn diyor arıyorlar acmasam ayrı dert açsam ayrı dert inanirmisiniz ilk torun olduğu halde bir çift çorap almadılar durumlari olduğu halde ama hep gel gel bı gün kızıma bsy almazlar kaynanam kızıma yorgan yaptirmia parasını istedi benden ben vericektm eşim verdirmedi annesine kızdı neyse dicem şu eşimin halı fln dahil hepsi toplanıp babasigile geliyorlar bı gün evime gelmiyorlar sürekli beni arayıp çocuğu getir diyorlar ama bı günde kızıma bsy almıyorlar napim ben gostermesem daha iyi degilmi belki anlarlar

6 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım sen hiç bulaşma kocanın üstüne at yarın onlarbiyi olur sen kötü olursun bu savaşı sen başlatma eşin başlatsın yarın birgün eşin annesine dayanamayıp giderse sen tükürüğünü yalamış gibi olursun at eşinin üstüne eşin kötüde olsa iyide olsa oğulları çabuk unutulur ama sen hep iyi bilinirsin 
(4,698 puan) tarafından
Eşin bağı kopartmadigi sürece bu böyle gider bir yerde patlar ben söyliyim eşinde bitiyor iş
tarafından
düzenlendi
Esimin onlarla alakası yok kuzum çocuk göstermek için gidiyoruz sadece ama yinede çozum bulamadik
(4,698 puan) tarafından
Ya ne anlatıyorsun anlamıyorum eşinin onlarla alakası yok ise ayda bir çocuk görmek içinde olsa gitmezdiniz
tarafından
Canım yarış yazmışım çocuk değil çözüm bulamadik yazdm
(4,698 puan) tarafından
Anladım kuzum
-Reklam-
0 oy
(263 puan) tarafından
Bizimde aynı canım sürekli niye gelmiyon gel falan. Bir yada iki haftafa bir giderim. Bizimde aramızda. Çok sıkıntılar oldu sevmezler beni zaten. Görümcemde söyledi bunu yüzüme... Ben bende nede çocuklarımda hiç bir hakları yok. Ama işte arada kocam var ben yinede gidiyorum. Ama mesafeliyiz..fazla samimiyet iyi gelmedi bize. 
tarafından
Bizde mesafeliyiz ama hiç utanmiyorlar herşeyi diyorlar
(263 puan) tarafından
Diyorlar evet maalesef susuyorum bende. Senin ev yakınmış. Bizim araba ile 10dk. Dediğim gibi fazla gitmem eşimde neden gitmiyorsun demez. Oda biliyor çünkü yaşadıklarımı.
tarafından
Eşimde demez bana hatta gitme der ama bunlara ben anlatamıyorum ya
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Eşini bahane et sen karışma i.t i.ti ısırmaz derler bizim buralarda ama seni düşman bilirler eşinle bile arani bozarlar
tarafından
Ona firsat arıyorlar ztn eşimde diyor kuzu siz gelin kızı skmayn diye ama anlmyorlar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Aradiklarinda bi kere de siz gelin diyor torununuz de, ozledik ne derlerse, gelin sevin o zaman de, yuz verme gitme, isim var de, yorgunum de, baska zaman de...
tarafından
Öyle yapim kuzum başka napabilirim
0 oy
tarafından

Esin kendi desin bence sen arani bozma 

tarafından
Eşimde diyor yeter skmayin habibeyi diye ama nafile
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Herkesin düşünce yapısı aile yapısı farklı canım. Eşinle aranı bozmadan halletmeni oneririm sadece. Eş faktörü burda çok önemli. Benim eşim beni hiç zorlamaz o konularda. Bende onu bildiğim  için. Daha çocuk doğmadan üstü kapalı söyledim. Benim çocuğumu sevecek olan bana da eşime de saygı duyacak. Bana saygısı sevgisi olmayanın çocuğuma da olmasın göstermem dedim. Bunu ortada hiç bişey yokken dedim. Çocuk olunca değişme ihtimallerine ve akraba faktörlerine nasıl davranacağimi bilsinler istedim
tarafından
Esim baskı yapmıyor şükür ama onlar çok zorluyorlar bizi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,051 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Boncuk22 (1 puan) tarafından soruldu