0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Baya büyük oldu kızlar uzun bi süre yatabilir oğlum bunda 

Beşik olan halini cekmeyi unuttum 

Boyuna göre göre değil mekan dosegimiz ama oğlum için şimdilik yeterli 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Ben de büyüyen beşik aldım. Kızım 7 aylık daha büyütmedik beşiyi)) iyi güzel zananı geldiyinde büyük döşek de alırsınız
(439 puan) tarafından
Oglum 4 yaşında canım daha yeni söktük oda mecburiyetten
Odası var ama orda yatmiyor kardeşi doğduktan sonra hep korkuyorum diyo bende Mecbur soktum bızım odaya getirdik
(913 puan) tarafından
Benim kız da benle yatmaya alıştı ne yapıcam bilmiyorum. Beşiyine koyuyorum uyanıyo beşik boş boş duruyo
(439 puan) tarafından
Oglum kardeşi doğana kadar odasında yatıyodu güzelce ama doğdu doğali bizim odada oda :))
-Reklam-
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Güle güle kullansin yakışıklı ❤☺️
(439 puan) tarafından
Sağol canim benim daha güzelleri sizin olsun insaallah:)
0 oy
tarafından
Kuzum besik kisminida calisma masasi olara kullana bilirsin nettden bi bak istersen bende orda gormustum
(439 puan) tarafından
Aynen canım biliyorum . Ama baya ağır o kısmı çocuk odasıni kapattım şimdilik yaza kullaninr onu odasında artik
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle büyüyen beşik en avantajlısı kaç sene kullanılıyor hemde bizimde büyüyen beşik var. O boş kısma da araba ayıcık falan koyabilirsin dekoratif :) 
(439 puan) tarafından
Canım yatak odasında ya :) iyice doldurmayayim bizim yatak bebeğin beşiği oğlumun yatağı falan baya dolu karmaşık oda oldu:)
Orayada gece giydiği pijama katlayip koyuyorum :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 1,143 göst.
0 oy
3 cevap 149 göst.
30 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...