0 oy
608 göst.
Moda kategorisinde (1,262 puan) tarafından

:D sürekli koyuyorum böyle ama o birgün hiç gelmiyor giymeye bide hep aynı şeyleri yıkayıp yıkayıp giyiyorum :woot: nolacak böyle bu takıntıyla 

40 Cevaplar

+3 oy
(105 puan) tarafından
Hahah yalnız değilsin tatlım :D
(1,262 puan) tarafından
Gel sarılalım ☺️
(105 puan) tarafından
Hadi sarılalım :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Bende oyleyim simdide kilo aldim hicbirini giyemiyom:D

+1 oy
(1,793 puan) tarafından
Atmaya yada vermeye de kıyamıyoruz bide ☺️
(1,262 puan) tarafından
Aynen ya tam hazırlıyorum birine vermeye diyorum ki kışın giyerim evin içinde ☺️
(1,793 puan) tarafından
Tıpkı ben ☺️
0 oy
tarafından
Benim esarplarim var hiç takmadiklarim bile var birine vermeye kiyamiyorum ama kendimde takmıyorum 
(1,262 puan) tarafından
Eşarp şal kıyafet ne ararsan var  ☺️
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Offf offf hem de ne çok var ya nolucak o kıyafetler hiç bilmiyorum 
(1,262 puan) tarafından
Sadece yer kaplıyor  ☺️
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yemin ederim benden bahsetmişsin hahahaja
(1,262 puan) tarafından
☺️ Çözüm bulamıyoruz
0 oy
(903 puan) tarafından
Bi gün giyerim değil de düğün zamanında aldığım düğünden sonra aldığım daha etiketli bir sürü kıyafetim var ve düğünden 1 ay sonra hamile kaldım inşallah o kıyafetlerimin içine girebilirim :))))) 
0 oy
tarafından
Valla kızlar ben hiç değişmediğim için hiç jeneratör atmıyorum hatta yıllarca giyiyorum hatta 8 inci sınıfta bir esofman polar almıştım takım 15 yıl olmuş hala hep yeni giyiyorum hatta geçen esimede dedim bu tam 15 yıllık diye çok şaşırdı sen hiç buyumedinmi giz kiloda mi almadın dedi ;) 
(1,262 puan) tarafından
Hahayt kız öylr Bi kazagım benimde var ablamın düğününde alınmış  21 senelik  :)
tarafından
Ama  gerçekten gibi bişey olunca heleki hatırası olunca hiç atılmıyor :)
0 oy
tarafından
Etiketli veya etiketi çıkartılıp yıkanıp hiç giyilmemiş çok fazla kıyafetim vardı yazın bir kısmını ihtiyacı olanlara verdim giydiğim ama gitmicek olanları 2-3 hafta önce attım hiç giyilmemiş olanları gene vermek için ayırdım artık hastalık derecesine gelmişti benim alışverişlerim şimdide mutfak eşyalarına geçicem dağıtmaya 
0 oy
(12,960 puan) tarafından

Var olmaz mı :) -Geçen annem gördü giymiyorsan verelim dedi Dedim giyerim bir gün :D

(1,262 puan) tarafından
Hahayt  gene giyerim birgün lafı  ☺️
0 oy
tarafından
Olmaz mı hem de bir suru
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Aa bnde öyleyim birtek bn boeyim diye düşünmüştüm:))
(1,262 puan) tarafından
Yanlız değilsin canım benim ☺️
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yoktur canm bi nisan elbisem ikide nisanliyken aldigm elbise var baska surekli atarim yada veririm hep kalabalik gelir bana ama esim surekli biriktrr olur olmaz demez sinir olurm 
(1,262 puan) tarafından
İki dolab dolu bazanın altı dolu birgün giyerimlerle
(2,722 puan) tarafından
Ay bn olsam kafatmy yerim kiz kalabalik diye
0 oy
(128 puan) tarafından
Gardrops uygulamasindan satiyorum giymediklerimi
0 oy
(119,237 puan) tarafından
Yook valla ben elime geceni kesip toz bezi yapiyom  ☺️ dogru duzgun kislik bisiyim kalmadi
0 oy
(935 puan) tarafından
Sadece bir valiz montum var kıbrısda yaşadığm icin gece kıyafetlerim var mağlesef türkiyede helede burda giyemeycegim her seyim duruyr veremiyrm da bu sene yine biraz dağıttm ayrlmam lazm onlardan artk
0 oy
tarafından
Ayyyyy  resmen beni anlatın
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ben surekli bosaltiyorum veriyorum birilerine ya boşa kalabalik oluyor :ermm: ama esimin durur da durur hic vermez zorla arada 3 5 onunda veriyorum:D

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Dolu vardı en sonunda poşet poşet ihtiyaç sahiplerine gönderdim etiket üzerinde pantolon vardı bir sürü kazak vs almisim kalmış yada giymisim sıkılmıştım ama temiz hepsi gitti dolap ferahladi bende rahatladim
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim ama kilo aldigim için sakliyorum cok guzel elbiselerim var belki birgun içine girerim diye kiyamiyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,087 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy
26 cevap 295 göst.
0 oy
12 cevap 204 göst.

379,120 soru

11,348,888 cevap