0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Yarın bebek geliyo kac gundur kendinde degil kafası dalgındı bugunde once muzik actı oynadı sonra oturdu bos bos bakiyo etrafa simdide dokunsam agliycak bakamiyorum yuzune baksam agliycam bende noldu agliycan mi dedim sanane dedi guldu napıyım sarılıp aglasam mı yoksa hic kendini gucsuz hissettirmeyimmi .. heycandan mı oluyo korkudan mı niye boyle olduk biz..

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben sarılır aglardim sonuçta onlar içinde değişiyor hayat anlayış lazım bence canm
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Ay, Allah seni iyi etsin gece gece güldürdün beni bence siz yatıp uyuyun ağlamayın :)

(2,172 puan) tarafından
Agladık uyuduk :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bizde ayniydik canm sarilip agladik o son gece sabahi sezeryan olucaktim öylece uyumuşuz sabah ayni uyandik gözler şişmiş ikimizinde hadi cocuk dogdu yine bi aglama :D

(2,172 puan) tarafından
Sıra bizdeydi bizde hallettik :)
(5,938 puan) tarafından
Simdi sıra bebeğini kucagina Almanda canım.
(2,172 puan) tarafından
Insaah canım hayırlısıyla :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Inan ki ben muayeneye gittigimde acilmam oldugunu soypedi dr 36+4 teydim olamaz dedim 1 saatlik eve gitmeme esyalarimi almama izin verdi bavul susler hersey hazirdi zaten eşim lavaboya girdi 20 dk oldu cikmiyor iyi sen kal ben gidoyorum dedim bir ciktiki gözleri kan çanağı sımsıkı sarıldım ağladık arac kullanırken bile gozlerinden yaşlar akıyor Saatler kaldı diyip durdu.saril canim aglayin bence
(2,172 puan) tarafından
Sarıldık agladik bizde :)
0 oy
tarafından

Lohusa Moduna geçmiş olabülür :D

(2,172 puan) tarafından
Haha :D dalga gecme kizz :D
0 oy
tarafından
Kiz saril aglan en iyisi hepsi karismistir onda simdi bi daha bu firsat ele gecmez
(2,172 puan) tarafından
Oyle yaptımm :)
0 oy
tarafından
Kız dogur artık ha valla :) kocandan aldın yukarı git sarıl esine Dünya hali bugün varız yarın yokuz 
(2,172 puan) tarafından
Hallettik tamamdır :))
0 oy
(797 puan) tarafından
Sancilandi da doğuracak mi yok sa kız senden önce çok güldüm hani doğumda eşler bayılıyor ya 
(2,172 puan) tarafından
He suyu gelmiş boşaldı :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah... hem korku hem sevinç hepsini bir arada yasıyor ne güzel ☺
(2,172 puan) tarafından
Amiin canımm cok guzel duygular gercekten :)
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Sen anlatınca bende eşimi hayal ettim de düşünemiyorum bile o yolu nasıl gitcez diye :) çok panikçi çok korkuyo iki ay öncesinden başladı hatta sana bişey olursa ben naparim diye şimdi sayılı gün kaldı bizimde şafak 2 ama uyku uyuyamiyo adam heyecandan korkudan. Sende sarıl ağlayın cnm ben olsam sarılıp aglardim öyle de oluyo yani :) 
(1,114 puan) tarafından
Oy maşallah Allah daim etsin cnm inşallah bunlar çok güzel günler tadını çıkarın :)
(2,172 puan) tarafından
Oyle kuzum sizde tadını cikarın inşallah hayırlısıyla bebisleride kucagımza alırız daha guzel oluruz ❤
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm beşiği bizde eşimin yattığı tarafa koyduk camın önüne diyorum artık sen benim yerime geccen ben senin yerine geccem normalde yerimi değiştirince uyuyamıyorum öyle deyince degistircez diye olmaz diyo dedim o zman gece uyanınca sen bakarsın cocuga bakarım diyo zaten dünden hevesli eltimin çocuğundan biliyorum :)
(2,172 puan) tarafından
Bizde aynı durumlar :D besik benden tarafta durcak diyo memeyi kim vercek diyom seninkini sündürrüm diyo piss :D benim tarafa koyduk ama artık diger tarafta yatcam gibi :)
(1,114 puan) tarafından
Bende diğer tarafa geccem ama nedense kendi yatağımda çok yer arıyorum kendi yerimi degistirdigim zman uyuyamıyorum gerçi simdide uyuyamicam çocuk olunca uykusuz geceler beni bekliyor da nasip bakalım :) ah bu eşler insanla dalga geçerler zaten

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
0 oy
9 cevap 255 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu