0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından
Kızlar kusura bakmayın kızacak olanda yazmasın bır senelik evliym blmıyorum ilşkiden hiç tad alamıyom 5 yada 10 dk flan suryor evlendm gunden bu yana hep acıyor cnm kuruluk olıyor bide gecelik falan hiç gymıyom ilşkide de elbise gyorum resmn doğum yapalı 2 buçuk ay oldu yıne oyle hem cnm acıyor hiç bışey hisetmoyom çoçuk ta var 1 yada 2 hfta da bır oda 5 dk fln suryor neblm bakımszmşm gbı hisedyorum benmı kötuyum ilşki konusunda eşim mi bilemedım:(:( çok üzülüyorum 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Canim sizinki gorev haline gelmıs biraz akısına bırakıp ask olarak gorsen hersey duzelır 
(5,389 puan) tarafından
Nasl aşk olarak mesela
tarafından
O anı akısına bırak olacak acıcak degıl de anı yaşa canım nasıl mutlu olurum nasılmutlu edebilirim de kendine ve süslen nasılsın hazırlan kendını iyi hisset hep
(5,389 puan) tarafından
Saol cnm kız hiç süsleenemıyorum :( blmıyorum nye oyle hevesım hiç olmuyor
tarafından
Guzel dusun canım negatif olma hersey duzelır ınsallah
-Reklam-
+1 oy
(94 puan) tarafından
Eşinden kaynaklı bir durum bu seni ilişkide tatmin edemiyor kuruluk genellikle bu yüzden olur kusura bakma ama işini görüp çekiliyor anladığım kadarıyla bu konuyu eşinle konuşmalısin karşılıkli birliktelik şart ikiniz içinde tabiki 
(5,389 puan) tarafından
Evet evet dedgın gbı işini ypyor çeklıyır ön sevşme fa lan uzun surmuyor bi kaç daka hiç hevesım kalmıyor vala
(94 puan) tarafından
Eşinle arandaki iletişim pek yakın değil sanırım bu tarz konuları konuşuyormusunuz? Ne bilim bizde oturup ciddi ciddi konuşmayız ama şakayla karışık eşim bana sorar ben ona böyle böyle düzeliyor aslında erkekler biraz bencil oluyor
(5,389 puan) tarafından
Utanarak syluyom bazen
(94 puan) tarafından
Diğer yorumlara bakınca jeton düştü bence esinde erken bosalma  problemi var kendi gururuna da dokunuyor normal olarak o yüzden pek üstünde durmuyor sanırım doktora da gitmiyor  demişsin internetten dogal biseyler bak istersen evde esine verebileceğin
0 oy
tarafından
Eşinle konuştunmu canım bu konuyu
(5,389 puan) tarafından
Kaç kere syledım tatmin olamaıyırum gerçektn oda bışey demıyor hiç bir şey anlamıyorum ilişkiden hemn olıyr btyor
0 oy
(341 puan) tarafından
Peki eşin bu duruma bişey demiyo mu yani hiç hissetmemis mi
(5,389 puan) tarafından
Hiç bişey demıyor ben kendım tatlmin olmuyorum cnm acıyor :(
0 oy
tarafından
Kendini eşine bırakmayı dene zevk almayı dene
(5,389 puan) tarafından
Kısa sürüyor bıde hep kuruluk olıyor :( cnm acıyor
0 oy
(536 puan) tarafından
Canım öncelikle eşinin seni iyice ıslatması lazım yoksa canın her türlü acır hemen ilişkiye direkt girmeyin seni rahatlatsın vs. öpsün sarılsın ve içine girmeden önce 1 kere orgazm olur ve öyle devam ederseniz hem ıslanmış olursun hem canın daha az yanar 
(5,389 puan) tarafından
Orgazm nedemektır yanı tatmın mı demek ilkez duydum Orgazm mı
(536 puan) tarafından
Orgazm kadınların boşalması canım hiç olmadın mı
(5,389 puan) tarafından
Yooo hiç olmadım bnde ilkez sende duydum :( ondanmı acyor akmıyor dyemı
(536 puan) tarafından
Kız şaka mısın ? Eşinin de seni tatmin etmesi lazım erkekler nasıl boşalıyorsa kadınlar da orgazm olur ilişkide. Bence bir cinsel terapiste gidip yardım alın.
(16 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşinin de seni uyarması lazım da bence sorun onda 5-10 dk çok az. İlişkiden önceki kısmı uzatmaya çalışsanız. Arkadaşın dediği gibi aşkla yapmak lazım. 
(5,389 puan) tarafından
Evet haklısın ama konuştum neblm bı tuhaf
0 oy
tarafından
Bence eşin değil ilk önce sen kendini özel hissetmelisin. Süslenip giyinmelisin. Yatağa canm acıyacak diye değil eğlenicem diye görmelisin. İlişkiden önce zihnini buna hazırlamalisin. Ondan sonra eşinden destek almalisin haydi hop bitti olursa öyle tabi canin acır kuruluk olur. Eşin seni sen eşini hazırlamalisinz. İlişki en son iş 
tarafından
Ha birde 5-10 dk nedir ya eşinin erken boşalma problemi var sanırım doktora gözükmesi lazim. Aynı zamanda seninde
(5,389 puan) tarafından
Ewt ona syledım gıt dye bışey demıyor
tarafından
Bir şey demiyor olmaz ısrar ediceksin. Senin kadınlığın ölüyor sessiz kalman cok garip
0 oy
(954 puan) tarafından
Kuruluk için kayganlastiricilar var onlardan kullanabilirsin ilk başta eşine gelince de hani tatmin olamıyorum değil de ben de zevk almak istiyorum hemen bitmesin gibi şeyler konuşursan hem biri birinizi kırmadan çözüm odaklı daha iyi olur
(5,389 puan) tarafından
Ama cnm acıdı içn neblm kuruluk olıyr dye mı cnm acıyor acaba
(954 puan) tarafından
Evet bi de kendini kastigin zaman da acı olur bir az gevşeyip zevk almana odaklanman lazım
0 oy
tarafından
Şöyle soylıyım kuzum biraz tuhaf geldi bana doğumdan sonra normal ama öncesi de sıkıntı sizin. Eşinde problem bence kendini düşünüyor sadece 
(5,389 puan) tarafından
Ona syldm hep acı verıyon bşkada bşey degl dye ama her ilşkide hep aynı oluyor :(
tarafından
Oyle kuzum kendini düşündüğü için sen o durumda oluyorsun
0 oy
tarafından
Kayganlaştırıcı jel kullanın bi de eşinle konulan lazım bu konuyu ne istiyorsan onu söylemelisin açık açık
(5,389 puan) tarafından
Evldgmz ilk aylarında kullnmştı bebek yağı dalınde kullanyor şıan ama hep aynı
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Sende bi sefer gecelik giy loş ortam oluştur bakalım:D

(5,389 puan) tarafından
Acıdı içn hiç hevesım kalmıyor
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bu kendine bakmakla vs olmaz. Sen zevk almıyorsun bu ilişkiden. Zevk alsan zaten kuruluk vs olmaz. Bunu gidip eşine anlatman lazım. Ön sevişmeyi uzun tutup sonra ilişkiye girmeniz lazım. Yani eşinin değil senin zevk alman lazım. 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kadın doğuma danılabilirsin ilaç falan verir 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bende 2 seneyi geçti doğum yapalı 1 sene oldu ama yinede sorun yaşıyorum tabi benim eşim anlayışlı davranıyor sağolsun başta konuştum canım çok acıyor diye ilk başlarda yağ ile sıkıntı yaşamadım tabi ön sevişme uzun oluyor ama yine de sonrasında tahriş oluyor yapısal birler bence sende acıdığı için zevk alamıyorsun eşinle konuş kuzum oda ona göre davransın 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Eşinle alakalı bı konu bu birleşme olmadan önce seni ilişkiye hazırlaması gerekiyor neden elbise giyiyorsun ki rahat ol kendini güzel rahat hissetmende çok önemli canım
0 oy
(405 puan) tarafından
Önsevişme çok çok önemli. Kadının haz noktaları var eşine öğret, özellikle dikkat etsin. Kuruluk yine de olabilir. Jel al mutlaka. 
0 oy
tarafından
Benimde canım yanıyor ama onu düşünerek yatağa girmiyorum eşimi tatmin etmeliyim diyorum aynı şekilde oda öyle diyor sen eşinle ciddi ciddi konuşmalısın anlat bn böyle istiyorum ön sevişmeyi biraz uzun tutalım dee iyi valla herkes kendine müslüman 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ey post uste cikkk

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 275 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,699 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aybezdumya (1 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı