0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar neredeyse 40 gün olacak doğum yapalı ama hala tuvaletimi yaparken birden boşalıyor genişlik hissediyorum rahim hala açık gibi dikişlerim düştü ama eski haline gelemedi kaslarım. İri bebek doğumlarında geç düzelebiliyormuş ama sizlerin ne zaman normale döndü ? Moralim bozuluyor artık

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Daha çok erken merak etme 2,3 aya toparlanır. Eski haline dönmüyor diyenlere bakma, yapi meselesi benim iki doğum ama hiç yapmamış gibi
(18 puan) tarafından
İnşallah canım valla psikolojimi bozdu biraz. Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kegel egzersizi yap
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Düzelmiyor.sanırım canım ya yanlış bilgi vermeyeyim ama
0 oy
tarafından
Kuzu iki üç ay sonra biraz daha düzelir ama asla eskisi gibi olmuyor 
(18 puan) tarafından
Evet tamamen düzelmesini beklemiyorum ama inşallah toparlar idrarımı yaparken bi anda akıp gitmesi moralimi çok bozuyor
tarafından
O düzelir kuzu bir aya daha iyi olur
0 oy
tarafından
Kızımı doğurduğumda 7 dikişim vardı 40 çıktıktan sonra tren tuneli gibiydi :D aradan iki ay geçti düzeldi eskisi gibi asla olmaz ama iki ay da toplanır. Kızım 4 yaşında hala da toplaniyor öylece kalmadi. Tabi ikinciye hamileyim tren tuneli inşaatı başladı ama neyse artık :D
(6,053 puan) tarafından
HahHahha ☺☺☺☺
(18 puan) tarafından
Ayyy canım valla güldürdün beni hem de içime su serptin :)) inşallah benim de toparlanır şu an bir tünel de bende var:)
tarafından
Aman aman hiç dert etme çabucak düzeliyor :)
0 oy
(620 puan) tarafından
2 3ay icinde duzelir canim. Benim bebeğim dört aylık olacak eskisi gibiyim. Geçiyor merak etme
(18 puan) tarafından
Ay inşallah çok teşekkür ederim valla içime su serpti böyle cevaplar
0 oy
tarafından
2 3 aya duzeliyo canm benimki hic dogum yapmamis gibi oldu 
(18 puan) tarafından
İnşallah canım ya çok sağ ol valla 40 günde toplanır diyordu herkes moralim bozuldu bi türlü toplanmayıncA
tarafından
Hic problem etme canm suan 9 aylik bebegim sukur ne gobek ne catlak nede  baska bisey kalmadi ilk 3 ay senin gibiydim sonrasinda hicbirsey kalmadi zamanla vucut topluyo.bu dinem boyle seyleri takma bebeginle doya doya vakit gecir
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Post yukarda kalsin
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Eskisi gibi olmaz diyenlere asla bakma yapı meselesi benim kırkımdan sonra ilişki oldu o kasar zorlandım ki anlatamam daracık olmuştu haylada öyle anlattığın gibi benindr idrarim bir anda geliyordu bazen tutamıyordum bile ama geçti 
(4,678 puan) tarafından
Rica ederim cnm bnm
(14 puan) tarafından
Canim peki daracik dion vajinadami daralio bn aynayla bktgmda genislik var ister istemez elimi dokunduryorm ve dokundrdukca moralim bozuluo bu acikliga benimde 2 ay oldu ilskiye grmeyi dendik ama cok zorlandm yapamadm bi yandanda vajinadaki aciklik moralimi bozuyo
(4,678 puan) tarafından
Zaten yapısı bol kakıyor canım ama içi daralıyor
(14 puan) tarafından
Oylemii vqjina gorunusu moralimi bozuo yururken degisik hissediyorm bazen cok kuru hissediyorm psikolojm bozuldu
(4,678 puan) tarafından
O hap psikolojidendir takma fazla
0 oy
(954 puan) tarafından
Toparlanır yüzde yüz eskisi gibi olmasa da toparlanır internetten kegel egzersizi ni araştır yap cabuk toparlar
(18 puan) tarafından
Evet şimdi onu araştırıyorum deneyeceğim inşallah düzelir çok teşekkür ederim
0 oy
(175 puan) tarafından
İyi de bacım idrar vajina deliğinden çıkmıyor üst kısımda küçücük bir delik var ordan çıkıyor hissettiğin şey yanlış his olsa gerek. Kegel egzersizi çok etkili düzenli yaptığın sürece eskisine "yakın" hale geliyor 
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim doğum yaptığım da da öyle oldu. Hastaneden çıktım eve geldim tuvaletim geldi. Altımı indirir indirmez şakır şakır akmaya başladı tutmaya çalışsam da tutamadım yarısı gitmişti zaten :) neyse 2 3 aya düzeliyor sen merak etme. Bide benim zor doğum oldu kesili. 
0 oy
tarafından
Vajinanı daraltmak için doktor dikiş atmadımı? 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
20 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Citipiti (2,505 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 149 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 787 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 985 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...