0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Soru baslikda

image

4 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende kan testinde bi cikmamisti, bikac hafta sonra adetim gecikti, doktor test yaomak istemedi yapmisiz zaten diger degerlere bakalim demisti. Israr ettim yapinca hamile oldugumu gorduk. Benim test aşırı silikti 2 ci cizgi obyuzden ihtimal vermemiatim doğrusu ama burda cizgiler net, hayırlısı 
(2,765 puan) tarafından
Himm anladim yani oyle bi olasilik olmuyor demi
(6,978 puan) tarafından
Yani bilmiyorum hersey olabilir, bence haftaya bidaha kana gitsin
(2,765 puan) tarafından
Yok zaten kendisi kan vermedi ya kanda cikmazsa birilerine soylemek istiyor gebe oldugunu ama hamile degilse herkesi yaniltmis olcak ondan korkuyor
(6,978 puan) tarafından
Testler bu kadar netse kanda keain cikar bence, gitsin kan aldirsin millete aciklamadan
(2,765 puan) tarafından
Bende oda yarini bekliyoz bakalim insAllah guzel sonuclar aliriz ikimizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Testler baya pozitif çıkmış kanda negatif mı çıktı ki 
(2,765 puan) tarafından
Yok daha gitmedide o kesinlesmeden esinin ve kendi ailesine soylemek istemiyorda daha kan vermedi
tarafından
Kanda negatif çıkacağını anamıyorum cnaom hadi bir test bozuktu digeride mı bozuk yani artık inansin ") kan testinden sonra söyler oda şimdi bi şey demesin bakalım ")
(2,765 puan) tarafından
Iste insan sabirsizlaniyor cunki cok guzel bi haber bilirsin ☺❤
tarafından
Bilmem mi ")) ❤
0 oy
(44,648 puan) tarafından
Kan negatifmi           
(2,765 puan) tarafından
Yok daha gitmedide o kesinlesmeden esinin ve kendi ailesine soylemek istemiyorda daha kan vermedi
(44,648 puan) tarafından
Hamile canim kanida pozitif cikar bu testler pek yaniltmiyo
(2,765 puan) tarafından
Himm bak  bazi arkadaslarin testleri pozitif kanlari negatif cikmis ama hamileymis iki hafta sonra kanda cikmis
0 oy
(10,903 puan) tarafından
Valla canım görümcen hamile bence. Benim de test boyleydi 8 gün gecmişti kanda cıkmadı Dr yok hormonlar dan dedi megersem gebeymişim. O arabada hastaydım bana antibiyotik yazdı içtiğim için düşük oldu. 
(2,765 puan) tarafından
Oyyy basin sag olsun canim rabim kimseye evlat acisi yasatmasin insAllah yani ilk once idrara gecen daha sonra kana gecenler oluyor demekki
(10,903 puan) tarafından
Galba canım nedense oyle oldu benim bir sefer.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 309 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 724 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
0 oy
6 cevap 299 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

379,736 soru