0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (462 puan) tarafından
tarafından kapalı
1 haftadir babamin evindeyim esim arayip sormadi benide 7 aylik kizimizida dun ailem aradi onu sonuc neyse konusun küsmekle olmaz diye o da kizim olmasa bu iş bitmisti barissam kizim icin barisacagim ama barisirsamda olmaz boyle gitmez diyor yani sozlerinde ayrilik var annemde beni sıkıstirmaya basladi git ozur dile eşinden diye eşim memur onu hemen kaparlar yuvani yikma dedi surekli sıkıştiyordu beni biraz once dedigi kelime cok zoruma gitti burda rahatsin dogalgazli evdesin görev yerine gidersen sobali evde oturacaksin rahat oldugun icin gitmek istemiyorsun dedi babamda kizdi annemehalbuki ben istiyorum gitmek ama eşimin sozlerinde ayrilik var nasil gideyim bende arayip sormuyorum zamana birakmak istedim ama annem surekli laf sokuyor burda rahatsin dogalgaz icin gitmiyorsun sen diye ne yapayim ben cikmazdayim otobuse binip gitsem mi eşimin yanina o da istemiyor beni annemde boyle diyor ya ben 1 haftadir ne cekiyorum kendisi goruyor nasil diyebilir boyle birsey 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

3 Cevaplar

0 oy
(4,911 puan) tarafından
Bir anne böyle yapıyorsa daha ne denir ki 
(462 puan) tarafından
2.5 yil oldu evleneli ondan oncede 3 sene sevgiliydik ben 5 yilimi nasil silip atarim biranda  biz esimle iyidik ama ailesi olunca işin icinde hersey kotu oluyor birde benim rahatsizligim var cinlerle alakali bazen kendimi kaybediyorum ne soyledigimin farkinda olmuyorum yada hayal meyal hatirliyorum o anı bu rahatsizligimi bildigi halde soylediklerimden dolayi benden ayrilmak istiyor ama ailesinin attigi iftiranin dogrusunu bildigi halde soylemiyor ailesinden yana oluyor yanina gitsemde olmuyor annemlerde kalsamda olmuyor 1 haftadir evimde degilim cok ozledim evimi
(2,267 puan) tarafından
Eğer gerçekten üç hatflilerle sıkıntın varsa iyi bi hocaya git kurtul bu sıkıntıdan eşine bu konuda güven verirsen belki birseyler düzelir. Ailesi konusunda da gormeyeceksin, duymayacaksin, bilmeyeceksin canim erkekler ailelerini sikayetten asla hoşlanmazlar . Bunların yapabileceksen eşine söyle ben kendimdeki sorunları biliyorum duzeltecegim sende duzelteceksen bi şans verelim de .. o da belki bu yüzden ayrılık istiyor güven verirsen duzelebilir bazı şeyler
(462 puan) tarafından
Canim benim eşim imam tanidigi cok iyi bir hoca vardi ona goturdu beni eskisi gibi degilim ama yinede tam olarakta gecmedi o da biliyor ama sirtini dondu bana
(2,267 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım . Inşallah senin için en hayırlısı olur
(462 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından

Doğalgaz için yuva mı yıkılır annenin mantığını hiç anlayamadım napman gerekiyor bilmiyorum canım Allah yardım etsin inşallah yuvani toparlarsin :(

(462 puan) tarafından
Sence eşim istemesede gitmelimiyim yanina
(4,698 puan) tarafından
Canım git bakalım bi ne olacak mesafede insanları olumsuz etkiliyor güzel giyin suslen dik dur ağlamadan bebeginide güzel giydir eşinin tepkisini bir gör seni nasıl karşılayacak bir bak bakalım ne değişmiş senden sonra neler olmuş kendi gözünle gör baktın ki gerçekten çözülmeyecek sorunlar var ayrılığı öyle düşünürsün
(4,698 puan) tarafından
Gözden uzak olan gönülden de ırak oluyor 1 hafta kısa bir zaman döndüğünde eşin soru sormadan sorma fazla birşey söyleme kızın ile ilgilen eşin yanaşsın merak etsin sende ki değişimi
(14,004 puan) tarafından
Evinde Bakara süresini de aç Allah yardımcın olsun ne diyim annende eve sığdıramamiş seni ne denir ki öyle bir anneye kötü gününde yanında değil
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(462 puan) tarafından
Eşim ayrilmak istiyor gelmez 1 haftadir benide cocugumuda aramadi gidersem ben gidicem belki kabul etmeyecek bile ama annemin hu sozlerinden sıkıldim eşim memur onu hemen kaparlar cocuguda mahkeme ona verir geliri oldugu icin sende burda rahatsin dogalgazlu yerden sobali yere gitmek istemiyorsun bu yuzden gitmiyorsun evine diyor halbuki benim ne cektigimi goruyor biliyor
(118,983 puan) tarafından
Ne memuru esin yaa annen cok tuhafmis yaa dogalgaz icin kalinirmi sacmaliyo annen bebegin cok kucuk ayrilsan bile asla esine vermezler de kim kapacak kocani sanki erkekmi yok
(935 puan) tarafından
AnLamadğm sen neden annenin ewine geldin
Eşin neden istemiyr seni
(462 puan) tarafından
Ailesiyle tartistim iftira attilar eşimde dogrusunu bildigi halde onlardan yana oldu buyuk bir tartismaydi ama nedense onlarin bana soyledigi degil benim onlara soyledigim konusuluyor ve eşim ayrilmak istiyor
(935 puan) tarafından
Eşin senden vazgeçmeye hazrmş canm bende kaç kere boşanmak ićn gittim annemlere şiddet vardı çok şkr şimdi yok ailesiylede kavga ettim ama vazgecmedi brakmam ölürm yoksa dedi yani demm o ki yuvayı yıkmak kolay hep yıpranan çocuklar oluyr o yüzden sağlklı bir karar ver çocugun için

Hakkında hayrLısı bnce bir avukatla konş eger bosanmak istyrsan

Bu arada annen bence dogalgazı bahane ediyr evine dönmen için yapyr yani bn öyle düşnyrm

İlgili bir soru bulunamadı

377,154 soru

11,287,205 cevap

34,692 kullanıcı

...