0 oy
501 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (536 puan) tarafından
Kuruluk veya ıslanma sorunum yok, ilk ilişkimde falan hiçbir şekilde kan gelmedi ve ilişkide çok şiddetli yanma hissediyorum böyle sanki içimde bir duvar varmış gibi nasıl anlatılır bilmiyorum sizce kızlık zarım bozulmadığı için vs. mi bu hissi hissediyorum veya kızlık zarı kalın olabilirmiş falan diye duydum nedeni ne olabilir ?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne dediğini hiç anlamadim
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Doktora gittinmi bu sebebten dolayı 

0 oy
tarafından

Kızlık zarın bozulmamış olabilir. 

(536 puan) tarafından
bunu kendim anlayabilir miyim
tarafından
Bilmiyorum ki bir arkadaşımın öyle olmuştu ordan biliyorum doktor söylemiş ona da
tarafından
Hayır anlayamazsın doktorun muayene etmesi lazım alttan
0 oy
tarafından
Onu bilemeyiz ki canım doktor bakması lazım ona, benimde aksine aşırı kan geldi mesela ve nerdeyse ilk 2 ay her denemede kan geliyordu kişiden kişiye değişiyor o. Bide kendini mi kasıyorsun da öyle hissediyorsun sen acaba
(536 puan) tarafından
yok kendimi kasmıyorum ama öyle bir yanma hissi ki anlatamam sana böyle sanki içimde bir duvar var gibi ilerisi yok gibi
tarafından
Kuzum doktora görünmen lazım ben mesela çok kasiyordum kendimi diye ilişkiye giremedik uzun bi süre bide çok kan geliyordu hele ki ilk gece afedersin yerler bacaklarım yatak heryer battı büyük ihtimal ben ondan korktum da geri çekildim sonra doktora gittim, doktorum tam yırtılmamis eşine yardımcı olursan çok az kalmış dedi çok şükür atlattık ve 37 haftalık hamileyim şuan da. Doktor en iyi cevabı verir sana bunların hepsini doktora anlat elbet cevabı vardır onda
(536 puan) tarafından
Canım cidden benden 1 damla kan gelmedi ya çok taktım
tarafından
Git o zaman doktora bi baksin bakalım aşağıdan belki gerçekten kalın öyle olanların doğumda kızlık zarı bozuluyormus tabi çok çeşiti var ondan en iyi cevabı doktor verir sana
0 oy
tarafından
Bunun için doktora git canım
0 oy
(924 puan) tarafından
Doktora gidip bu sorunundan bahsetmelisin diye düşünüyorum canım
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Esin sorun yapmadimi
(1,466 puan) tarafından
Ne güzel esin anlayisli  bir insanmış canim
(2,267 puan) tarafından
Bende bundan bahsediyorum artık erkekler de biliyor. Sana normal bi şekilde yorum yaptım sinirin varsa başka köşeden çıkar
(1,466 puan) tarafından
Bi zorun varsa sen yorum yapma bence yaptığım  yoruma  şöle  bi bakildiginda  bu daha mantıklı  gibi;)
(2,267 puan) tarafından
Mantıksızlık mantığı güzelmiş. Sen o baktığın taraftan bakmaya devam et..
(1,466 puan) tarafından
Pufff  hee tamam .
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir yüksek ihtimal . Doktora görün canım 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Anlayadim bacim
0 oy
tarafından
Mantar olmuşsundur yanma ondan olur 
0 oy
tarafından
Canım bendende hiç gelmedi bazı insanların zarı geride olurmuş kanama olmaz bence bu güzel bisey ama yanma hissi enfeksiyondan bide kendini kasarsan ondanda olabilir mantar falanda olabilir 
tarafından
Cnm esin sorun etmedim cidden benim arkadaşımı boşadı bu yüzden eşi ne iftiralar attı kiza
tarafından
Yok canım eşim öyle şeyler eskide kaldı artık falan dedi kesinlikle art niyetli dusunmedi
(2,259 puan) tarafından
Benden de gelmedi mesela iliski olduktan sonra ertesi sabah çok az gelmişti ama aşirı az geldi ben saklamıştım eşime göstermek için o bakmamıştı bile. Bana güvendiğini söylemişti.
0 oy
(716 puan) tarafından
Benimde kan leke şeklinde geldi çok kasmıştım kendimi sonra lavaboya gidinc3 idrarla beraber gelmişti kan. 2. 3. Denemede de azar azar kan geliyordu. Yanmanın kızlık zarından olacağını sanmıyorum. Benimde var o sorun ilk zamanlar daha kötüydu şimdi daha iýi. Sen sorunca bende dert ettim şimdi kendime :)
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Evlendm gunden berider bndede yanma var varya maf olıyrıum ama bnde ilk gcede kan gelmşti sürekki yanma olıyrı doktor hep kırem fitil yazardı hiç geçmiyor ama bna rahım duvarın kalın demşti doğum dada demişlerdi 
0 oy
(126 puan) tarafından
Kuzum benimde yanma ağrı sızı oluyordu doktora gittiğimde balayı hastalığı olduğumu yani iltihaplanma olduğunu söyledi çok kötü olmuştum ben 1 hafta ilişkiye de yasak koydu 1000 link antibiyotik tedavisi uyguladi bana çok kötü olmadan sende bı kadın doğum a git canım
0 oy
(24 puan) tarafından
Benimda kananamm olmadi hic ve dediyin gibi yanma cok oluyordu ama zamanla duzeldi tavsiyem her iliski sirasinda yanacakmi diye dusunme akisina birak bn oyle atlattim 
–1 oy
tarafından
Nasıl yani. İlk ilişkide hicmi kan gelmedi ilk hemde
(4,290 puan) tarafından
Aynen farklı kafalar yaşıyor kadın zaten sağlık sorunu düşünüyor esini sadece karısı düşünür bunlara dert oluyor herkes kendi kocasından sorumlu olsun lütfen milleti de strese sokmasinlar
(536 puan) tarafından
Benim eşim zaten bunu sorun edecek bir adam değil hatta bunu evlenmeden önce sormadı dahi böyle şeylere geri kafalılık olarak bakıyor sadece benim için özel bir durumdu. Ben kan gelmeyeceğini düşünmüyordum yani. Burada şu an merak ettiğim şey de sağlık sorunumla alakalı olan kısım.
(2,014 puan) tarafından
Ne tuhaf insanlarsınız ya gerçekten, bende de hiç kan gelmedi gelmek zorunda da değil her kadının yapısı farklıdır ve eşimde sorun etmedi bu sorun edilecek bişey değilki. Zar dediğiniz şey vajinayı mikroplardan koruyan bir kalkan o kadar. Eğer sizin eşiniz böyle şeyi sorun ediyorsa oturun eşinizin ve kendinizin kafa yapısına ağlayın bence...Bu arada soruyu soran arkadaşım canım bencede doktora gitmelisin belki farkında değilsindir kendini kasıyosundur. Yada dardır belki.
(660 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar boyle bi yorum ilk benden geldi benim esim de açik görusludur cok sukur ben genel olarak bahsettim kapida çarsaf bekleyenler kan yok diye namusuz ilan edilenler ve boyle bir durumu bilmeyen erkekler var senin esin nasil boyle neden sorun yapmiyo demiyorum ne guzel ki sorun yapip senin morelni bozmuyo aksine sana morel vermis kafana neden takiyosun diyo saglik sorununa gelince eger kafana çok takiyosan bi doktora görun cnm daha net bilgi sahibi olursun için rahat etsin
(24 puan) tarafından
Benim de oyleydi hic kanamm olmadi esim deil bn takmistim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (775 puan) tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...